Aşılama süreci

Canım ben dün aşılama oldum 🥹 dinleniyorum.. biraz daha durgun davranıyoruö bu kez, grçen sefer ilkti ve bilinçsizdim, sürekli düşünmekten yorulmuştum, kötü zamanlar geçirmiştim, huzurum bozulmuştu biraz, bu sefer dsha oluruna bırakıp test fln yapmayı düşünmüyorum, bu platformda biraz etkiliyor sürekli gir oku vs ☹️ İnşallah bu seferinde bebişlerimize kavuşuruz, yorucu bir süreç, oruç tutacak mısın canım hu süreçte, ben tutacağım bugünde otuçluyum
Ben de bugün yaptım aşılama canım ♥️ bu kez oluruna bırakalım dua edelim ama. Ben de tutacağım oruç canım sahurda avakado tüketecegim. Şekerden kahveden kacinacagim

Anladım canım çok geçmiş olsun.İnsallah bir daha tekrarlamaz.Peki sonrasın da korundun mu
Hayır canım korunmadım hatta doktorum kimyasal sonrası bol bol ilişki önerdi ilaclarin etkisi devam eder kendiliginden kalma şansı var diye ama olmadı diğer ay hemen 2. Aşılamaya geçtik yine dr tavsiyesi ile hiç ara vermeyelim ddi

Anladım canım çok geçmiş olsun.İnsallah bir daha tekrarlamaz.Peki sonrasın da korundun mu
Hayır canım korunmadım hatta doktorum kimyasal sonrası bol bol ilişki önerdi ilaclarin etkisi devam eder kendiliginden kalma şansı var diye ama olmadı diğer ay hemen 2. Aşılamaya geçtik yine dr tavsiyesi ile hiç ara vermeyelim
Ben de bugün yaptım aşılama canım ♥️ bu kez oluruna bırakalım dua edelim ama. Ben de tutacağım oruç canım sahurda avakado tüketecegim. Şekerden kahveden kacinacagim
Her sahurda bir tane havuç yemeye çalışın bebeğin tutunup gelismesine çok büyük destek havuç da inşallah Rabbım gönlünüze göre versin

Hayır canım korunmadım hatta doktorum kimyasal sonrası bol bol ilişki önerdi ilaclarin etkisi devam eder kendiliginden kalma şansı var diye ama olmadı diğer ay hemen 2. Aşılamaya geçtik yine dr tavsiyesi ile hiç ara vermeyelim

Her sahurda bir tane havuç yemeye çalışın bebeğin tutunup gelismesine çok büyük destek havuç da inşallah Rabbım gönlünüze göre versin
Canım başka önereceğin besin var mı♥️ avakado, havuç başka var mı. Eşim pazara gidecek alsın

Nasıl geçti aşılaman bu kez canım, ananas kabak çekirdeği avokado ceviz ve havuç tüket canım, bunlar iyi geliyor

Canım başka önereceğin besin var mı♥️ avakado, havuç başka var mı. Eşim pazara gidecek alsın
Balık tüket canım doğal mayalanmis yogurt günde bir kase ve doğal koy yumurtası genel olarak bunlar canım bana hazır paket gıda çay ve kahveden beyaz ekmekten uzak durmami söyledi doktorum

Balık tüket canım doğal mayalanmis yogurt günde bir kase ve doğal koy yumurtası genel olarak bunlar canım bana hazır paket gıda çay ve kahveden beyaz ekmekten uzak durmami söyledi doktorum
Kahveden ve çaydan uzak durmak benim için zor ama bebeğim uğruna yapacağım bunu ♥️

Evet canim ikinci asilamami oldum . Geçen ay boşuna olmuşum kiste çevirmiş benim reglle döküldü. Bu ay yunurtalar kuzu gibi güzel dedi. İnşaallah iyi haber alirim
İnşallah canım benimde asilamanin 2. Günü geçen ki asilamada ne olduysa hepsi yine oluyor yoğun akıntı kasık batması var sende var mıydı böyle şeyler

İnşallah canım benimde asilamanin 2. Günü geçen ki asilamada ne olduysa hepsi yine oluyor yoğun akıntı kasık batması var sende var mıydı böyle şeyler
Evet canim kasık batması, bem ağrısı, gaz sancısı, baş dönmesi, mide bulantısı hepsi vardı. Hormon tedavisinin etkisi bence

X