Aşılama Aşılama yaptıran hanımların paylaşım alanı...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
gündüzleri giremiyorum internete..ancak şimdi geldim..gügü senin az kaldı sonucu öğrenmeye dimi..varmı belirtiler..fisfisfis

Arkadaşlar Merhaba Bende Pko Lym Ve Ilk Aşilamam Bugün 10.gün.ama Bu Akşam Az Kahverengi Akinti Gelmiş Neden Acaba.

benimde 11.günüm serbey bende pek bir belirti yok kendimi fazla kaptırmak istemiyorum benim cuma günü belli olacak ya senin

benimde 11.günüm serbey bende pek bir belirti yok kendimi fazla kaptırmak istemiyorum benim cuma günü belli olacak ya senin

MERHABA BENİMDE BUGÜN 11. GÜN.CUMA CTESİ TEST YAPSAM OLUCAK TABİ O GÜNE KADAR ADET OLMAZSAM ÇÜNKÜ AKINTILARIM DEVAM EDİYO KAHVERENGİ:çok üzgünüm:

İNŞALLAH SEN GÜZEL SONUŞ ALIRSIN ARKADAŞIM

arkadaşlar merhaba, bende yumurta takibi ve ardından aşılama yaptırmak istiyorum ama İstanbul Avrupa yakasında bana önerebileceğiniz iyi bir jinekolog var mı?

serbey insallah hep beraber vereceğiz güzel haberleri umudumuzu yitirmeyelim
benimde bugün karnım ağrımaya başladı hafiften

bozyurt ve serbey,hayırlısı olsun hakkınızda..isimlerinizi bilmiyorum ama dua ediyorum nicklerinize..a.s.bende yarın son kez gitcem doktora yumurtalarım büyümüşmü diye..umudum yok hiiiiiiiiiiiçç..aşılama yapamıycaz bu ay yani..inş önümüzdeki ay büyürler..ne imtihanlar yaşayan insanlar var,inş bizde payımıza düşen bu imtihanı hatasız atlatırız..yeterki Rabbimle bağımız kopmasın....a.s

arkadaşlar merhaba, bende yumurta takibi ve ardından aşılama yaptırmak istiyorum ama İstanbul Avrupa yakasında bana önerebileceğiniz iyi bir jinekolog var mı?

ben yenibosna nisa hast de sibel hn a gidiyorum..2 yıldır çok doktor değiştirdim ama bu hanımdan memnunum şimdilik..a.sinş bebişimin gelmesine vesile olur...seninde hakkında hayırlısı olsun..sorun neydi sizde...

arkadaşlar benim de cumartesi belli olcak aşılama sonucum.ama sanki olmicak bu ilk seferde gibi gelio.ilk başlarda sancılarım vardı ama artık hiç yok çünkü:1no2:

serbey insallah hep beraber vereceğiz güzel haberleri umudumuzu yitirmeyelim
benimde bugün karnım ağrımaya başladı hafiften

arkadaşım ben test yaptırdım bugün sonuç negatif çıktı.bi acayibim ağlıyorum susuyorum düşünüyorum.çokta umutlu değildim ama artık şans 2.ye bakalım inşallah sen mutlu sona gelirsin

bozyurt ve serbey,hayırlısı olsun hakkınızda..isimlerinizi bilmiyorum ama dua ediyorum nicklerinize..a.s.bende yarın son kez gitcem doktora yumurtalarım büyümüşmü diye..umudum yok hiiiiiiiiiiiçç..aşılama yapamıycaz bu ay yani..inş önümüzdeki ay büyürler..ne imtihanlar yaşayan insanlar var,inş bizde payımıza düşen bu imtihanı hatasız atlatırız..yeterki Rabbimle bağımız kopmasın....a.s

duaların için allah razı olsun canım.en çok ihtiyacımız olan şey dua değil mi zaten.benim bu ay olmadı nasip değilmiş.canım sende ümitsizliğe kapılma meleklerimiz hiç beklemediğimz anda çalıcaklar kapımızı bak ne güzel söylemişsin zaten.

arkadaşlar benim de cumartesi belli olcak aşılama sonucum.ama sanki olmicak bu ilk seferde gibi gelio.ilk başlarda sancılarım vardı ama artık hiç yok çünkü:1no2:

gügü merhaba canım benimde ilk aşılamamdı ama tutmadı bugün öğrendim okumuşsundur belki.ama belli olmaz senin tutmuştur.benimde baştan çok sancım oldu ama dünle bugn yok sadece göğüslerimin şişliği hala aynı oda adet başlangıcı olduğu için geçmedi sanırım bol şans

duaların için allah razı olsun canım.en çok ihtiyacımız olan şey dua değil mi zaten.benim bu ay olmadı nasip değilmiş.canım sende ümitsizliğe kapılma meleklerimiz hiç beklemediğimz anda çalıcaklar kapımızı bak ne güzel söylemişsin zaten.

doğru diyorsun,ümitsizliğe kapılmamak lazım,işte insanız...senin içinde hayırlısı olsun..bi dahaki aya birlikte hamiş oluruz belki...:dance:yeterki dua edelm

arkadaşım ben test yaptırdım bugün sonuç negatif çıktı.bi acayibim ağlıyorum susuyorum düşünüyorum.çokta umutlu değildim ama artık şans 2.ye bakalım inşallah sen mutlu sona gelirsin
hayırlısı olsun arkadasım vardır bundada bir hayır sakın uzulme....bakalım bende pek umutlu degılım ama

tesekkurler canım benim ismim burcu
rabbim hepimizin yüzüne güler insallah a.s.

selam kızlar nasılsınız bakıyorumda hepımızde bır sıkıntı stres var bende buraya gırıp sızınle konuşunca rahatlıyorum bugun akşam ılk ıgnemı olucam ılk aşılamam olucak ama ümit nerdeyse hıc yok bende

merhaba arkadaşlar, üç aydır korunmuyoruz eşimle, düşünüyoruz inşallah,daha aşılama raddesine gelmedim ama anlıyorum sizi,allah hepinizin gönlüne göre versin,inşallah hayırlı evlatlar doğurursunuz,ama unutmayın her şeyin başı moral,moralinizi yüksek tutun

selam kızlar nasılsınız bakıyorumda hepımızde bır sıkıntı stres var bende buraya gırıp sızınle konuşunca rahatlıyorum bugun akşam ılk ıgnemı olucam ılk aşılamam olucak ama ümit nerdeyse hıc yok bende

canım tedavin hayırlı olsun kucağın bebişle dolsuna.s.

gügücüm verdiğin bilgiler için teşekkür ederim bu söylediğin evreler aynı yumurtlama takibi gibi tek fark çatlatma iğnesi olduktan sonra ilişki yok aşılama yapılıyor anladığım kadarıyla iyi kolaymış rabbim bu yolda kimseyi oyalamasın inşallah senin aşılama tutarda burdan hamiş haberlerini alırız hayırlısı olsun inşallah

ben siteye yeni üyeyim.. aşılama infertilitenin hangi evresidir bilmiyorum bile . ben tedaviye bugün başlıcam .. prolaktinin yüksek lh düşük çıktı başka bişi çıkmadı.. ne olacak acaba

X