Aşılama Aşılama yaptıran hanımların paylaşım alanı...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bana ne dicek doktor acaba .... durumum hakkında bişi bilmiyorum pek .. baya araştırdım ama son dözü doktor döylicek benim lh oranım düşük prolaktinin yüksek aşılamadan bahsedilmedi henüz .. ilaç kullanıyorum başka bir doktor vermişti .. bugün ilk defa gidicem bu doktora çok iyiyimiş . bakalım ..

arkadaşlar benim de olmadı bu ay maalesefsenağlama.inşaallah sizlerin olur.

canım benim hayırlısı böyleymiş demekki ama üzülme en yakın zamanda gelıcek nazlı bebişlerimiz ben kızım olursa adını nazlı koyucam gelmek ıcın cok naz yapıyor

slm arkadaşlar yeniyim aramızda bende 6 aydır tedavi görüyorum yumurta uyarıcı hap ve ardından iğne kullanmama rağmen hamile kalamadım dr. aşılama yapalım diyor ama ben çok kararsızım çünkü çok az ihtimal psikolejim çok bozuldu.

:emir_bebek:kızlar inşallah herşey gönlümüzce olur umutsuzluğa düşmeyin gebe kalmaya en büyük etkelerden b iri de stresten sıkıntıdan uzak kalmanız hiç ummadığınız anda o mutlu haberi alırsınız inşallah]Şeniz

arkadaşlar aşılama ağrılı yani aşılama yaptırırken ağrı duyyomusunuz yaptıranlar beni aydınlatırsa çok sevinirim.

arkadaşlar aşılama ağrılı yani aşılama yaptırırken ağrı duyyomusunuz yaptıranlar beni aydınlatırsa çok sevinirim.

merhaba arkadaşım.ben 30 martta ilk aşılmamı yaptırdım ama tutmadı.aşılama 15 20 dk bi işlem.ağrı ve acı hissetmiyosun.yani çok az bişey ama dayanılmayack gibi değil.belki sen onu bile hissetmezsin herksin farklı.bol şans

teşekkür ederim beni aydınlattınız için inşallah en yakınzamanda amacınıza ulaşırsınız.

canım sen 30 marta aşılama yaptırdım dedin sonucu almak için erken değilmi

ARKADAŞIM EVET ERKEN TEST YAPTIM BEN AŞILAMANIN 10. GÜNÜ AKINTILARIM BAŞLADI 11. GÜN YOĞUNLAŞTI BENDE ERKEN OLMASINA RAĞMEN KANDA BAKTIRDIM VE 1 ÇIKTI YANİ NEGATİF.SONRAKİ GÜN ADET OLDUM ZATEN ERKENDEN.BUGÜNDE KONTRLM VARDI ÇATLMAYAN YUMOŞLAR KİST OLMUŞ BİR SONRAKİ ADETLE DAĞILIR DEDİ DOKTRM VE 3 4 AY ARA VERİCEZ.DAHA SONRA TEKRAR DEVAM TEDAVİYE.

bugün doktora son bi kontrol için gittim,yumurtalarım hiiiiç büyümemiş gonal f ile..3 kutu bitirdim ama maalesef......aşılama yapılamadı yani..doktor istersen biraz ara verelim kendini psikolojik olarak toparla,istersen adet olunca tekrar deneyelim dedi,ne yapacağımı şaşırdım..bana bi akıl ne olur.....:a015:

selam 3 aşılama geçirdim ama her defasında hüsranla sonuçlandı...dr. tüp bebek yapalım dedi ama yaptırmadık öyle kararsızım ki nereye gidecegimi kime danışacagımı şaşırdım...rabbim hayırlısını versin...

Slm arkadaşlar.ben de herkezin kullandiği haplardan ve iğnelerden kullandim.şuan yumurta takibim yapilacak.aşilama yaptirmak istiyorum.nerelerde yaptirdiniz ve ücretini öğrenmek istiyorum yaptiranlardan.

Slm arkadaşlar.ben de herkezin kullandiği haplardan ve iğnelerden kullandim.şuan yumurta takibim yapilacak.aşilama yaptirmak istiyorum.nerelerde yaptirdiniz ve ücretini öğrenmek istiyorum yaptiranlardan.

slm kızlar.ben 2. aşılamamda ikizlerime hamile kaldım.şuanda 4. ayımıza girdik.ümidinizi hiç bir zaman yitirmeyin öncelikle onu söylemek istedim.ben aşılamamı özel bir hastanede izmirde smyrna tüp bebek ve kadın sağlığı dal merkezinde yaptırdım.aşılamam 600 ytl idi.diğer iğnelerimi yine kendim aldım.tabi türkiyenin heryerinde fiyatlar farklı.küçük yerlerde özellikle daha uygun anladığım kadarıyla ama ben hastanemden ve doktorlarımdan çok memnunum.hakkınızda hayırlısı olsun.tüm aksiliklere rağmen Allah verince veriyor güzelim biz bize düşenleri yapalım yeterki.Sevgiylekalın...

slm arkadaşlar.bende 5 eylül cuma yaptırdımaşılamamı.bügün dayanamadım idrar testi yaptım.sonuç negatif...senağlamaçok üzüldüm ama yarın bide kan testi yaptırıcam.sonuç zaten yarın belli olacak ama ben çokmutsuzummmm:çok üzgünüm:

Bugün HSG yani rahim filmi çektirdim. Sol tüpten ilaç rahatlıkla geçerken sağ tüpümde biraz yapışıklık var sanırım. Film sonucumu yarın veriyorlar ama ben cumartesi gidebileceğim ancak doktoruma.Umarım bu aşılama için uygunsuz bir durum değildir. Yani aşılama için sadece tek tüpün açık olması yeterli mi? Bunu bilen ya da yaşayan arkadaşlar var mı?
Eğer problem yoksa ekim ayında ben de aşılama yaptıracağım Medicana International Beylikdüzü hastanesinde. Geçen hafta eşimle hastaneden fiyat bilgisi aldık. Merak eden varsa diye yazıyorum buraya. Aşılama fiyatı 600 YTL + ilaç, o da yaklaşık 100-150 YTL imiş. Yani toplam 750 YTL gibi bir rakam verdiler. Başka yerlere de sordum genelde bu fiyatı veriyorlar. Aşılamayı malesef SSK karşılamıyormuş.

X