Aşılama aşılama yaptıranlar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Benim ilk aşılamam 2002 yılında yapıldı ve ilk tedavide çocuğum oldu. Şu an 4 yaşında. Şimdi ikinciyi istedik. Olur mu acaba diye gittik dr.a. Bu dr.da aşılama dedi. 3 aşılama yaptırdım. Sonuncuyu 27 temmuzda yaptırdım. Hep Allahıma şükür bir kızım var diyorum. Ama tedavinin sonucunuda merak etmiyor değilim.Tahlil yaptırsam mı?

arkadaşlar bende 5 gün önce aşılama yaptırdı hiç belirti yok bir yerim ağırmıyor tutmadı galiba

arkadaşım ben yeni üyeyim 5 gün önce aşılama yaptırdım
bendede hiç belirti yok yer gök dar geliyor

mimoş bence kendini dinleyip belirti arama ben şuan hamileyim ama hamile olduğumu anlamamıştım adet belirtisinin dışına çıkmadım sakın olmaya çalış bu sitede 1.aşılama ile hamile kalanlar var bildiğim kadarıyla

merhaba arkadaşlar ben de üçüncü aşılamamı 27 temmuzda yaptırdım. Acaba tahlil yaptırsam mı çok heyecanlıyım. üçüncü aşılamam bana yardımcı olur musunuz

bana cvp verdiğin için teşekkür ederim heyecanımı yenmeye çalışıyorum seni tebrik ederim

dildacığım inşallah olumlu sonuç elde edersin
ben daha birincideyim

ben hala aşılama kararı veremedim.dr.a da bu ay gitmiycem.bu ay ovulasyon testiyle bir denemek istedim.belki günü tutturamamışımdır diye.aşılama hem beni korkutyor ,hemde aşılama sonrası hamile kalamazsam ,depresyona girerim diye ayrıca korkuyorum.zaman az,ama cesaretimi toplayana kadar.bekliycem.dr.bu ay aşılama yapalım der diye gitmedim.hazır hissettiğimde gideceğim.umarım hepiniz isteğinize kavuşursunuz ben de size bakarak cesaretlenirim.a.sa.s

Arkadaşlar sizi çok iyi anlıyorum .Bende 30.07 de aşılama yaptırdım bekliyorum.Doktorum10 gün sonra belli olur dedi.Kısmetse cuma test yaptıracağım.Psikolojikde olabileceğini düşündüğüm belirtilerimvar ama progestan ilacının yan etkileride gebelik belirtilerine benziyor. bilmiyorum ki karmakarışığım buaralar herkese sabır diliyorum.Geç olsun ama güç olmasın .

inşallah allah hepimize annelik duygusunu tattırır aşılama yaptırdığımdan beri uyuyamıyorum heycan ümit ümitsizlik duygularım arapsaçı

inşallah allah hepimize annelik duygusunu tattırır aşılama yaptırdığımdan beri uyuyamıyorum heycan ümit ümitsizlik duygularım arapsaçı

canım bence burası yani kk düşüncelerini dağıtır.ama hep gebelik tüpbebek vs.bu konularda gezme.başka yerlere takıl.ben öyle yapıyorum ve gerçekten işe yarıyo.kafamızda hamilemiyim sorusu dolaştıkça hamile kalmamız zorlaşabilir.

kızlar bence rahat olun ben 2.aşılama için adet olmayı bekliyordum adetim gecikince test yaptım pozitif çıktı çok şaşırmıştım tam aşılama öncesi hiç beklemiyordum bence umudunuzu yitirmeyin düşünüyorumda nerdeyse 1yıl uğraştık olmadı ama alllah yine gönlüme göre verdi hamile kalmak istediğim aylarda kaldım hepiniz bir gün anne olacaksınız buna inanım

teşekkürler mimoş.Ama bugün idrar tahlili yaptım. Negatif çıktı. Aşılamam 27 temmuzda yapılmıştı. Cuma gününü bekliyemedim. Yok mu acaba bebek. Cuma günü beta yaptıracağım. Ama umudum kırıldı

dilda arkadaş hayırlısı olsun benimde 27temmuzda aşılamam yapıldı ama ben daha test yapmadım cuma günü betahcg de belli olur şimdiden canım sıkılmasın istedim hakkımızda hayırlısı olsun RABBİM isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...

umut herşey cumayı bekle bekle demesi çok kolay ama sabretmek zor dualarım seninle

sizi haberdar ederim. Çok gerginim. Ama sivilcelerimde çıkmaya başladı. Canım çok sıkkın. Bir de ben 2002 yılındADA aşılama yaptırmıştım. ilk tedavide hamile kaldım. 4 yaşında kızım var. Ama bu sene üçüncü aşılamyı yaptırdım. Bugün doğum günümdü. Doğum günümü rezil ettim. Belki bu günde güzel bir haber alırım diye tahlil yapmıştım. Acaba olabilir mi? betada çıkarmı? Allah hiç çocuğu olmayanlara versin diyorum ama bir eğitimci ve bir anne olarak çocukları çok seviyorum ve istiyorum.

dildacığım bende hiç çocuk yok aslında aşılamayı şimdi yaptırdığıma pişman oldum zaman geçmiyor eylulde yaptırsaydım okula gidip gelirken zaman geçerdi bu arada doğum günün kutlu olsun inşallah hayırlı haber alırsın

X