Aşılama yaptıranlar yardım

Tekrar başlamak niye zor gelmişti canım ben artık bundan sonra tüp bebek denerim sanırım aşılama çokta başarılı değilmiş her şey o kadar iyi gitmesine rağmen olmadı nedenini anlayamıyorum gerçekten
Ara verdikten sonra tekrar o iğnelere başlamak o psikoloji bu sefer nasıl olacak düsüncesi 2 günde 1 hastaneye gitmek o aşılama işleminin gercekleseceği an hepsi cok ağır geliyor yani vücudun beynin istemiyor daha. Ben de öyle olmustu.

Ara verdikten sonra tekrar o iğnelere başlamak o psikoloji bu sefer nasıl olacak düsüncesi 2 günde 1 hastaneye gitmek o aşılama işleminin gercekleseceği an hepsi cok ağır geliyor yani vücudun beynin istemiyor daha. Ben de öyle olmustu.
Anladım canım hayırlısı artık olmazsa tüp bebek deniycem biraz zaman geçsin de hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Tutar inşallah canım ya rabbim aratmaz o kadar Kıbrıs neden
İnşallah canım kıbrıs ta hit denilen bi doktor var halil ibrahim tekin bu tüp bebek işinin ustası yumurtalığı olmayan icin bile tedavi şekli var çok bilgili çok gelişmiş bi merkez o yüzden para acısından da bi fark yok türkiyedeki tüp bebek merkezlerinden

İnşallah canım kıbrıs ta hit denilen bi doktor var halil ibrahim tekin bu tüp bebek işinin ustası yumurtalığı olmayan icin bile tedavi şekli var çok bilgili çok gelişmiş bi merkez o yüzden para acısından da bi fark yok türkiyedeki tüp bebek merkezlerinden
Zor canım ya Kıbrısa git gel yapmak nasıl olacak ki uzun bir süreç

Aa adet şeklinde mi canım benim bi kaç damla gelmiş gece şimdi yine aynı peçeteye sildikçe geliyor başka gelen bişi yok
Banada aynı peceteye silince geldi 1 saat önce birsey yoktu şuanda normal ama sökülmeye calısıyor bence cünkü ayaklarım kasıklarım adet zamanındaki gibi ağrıyor

Bende kan falan yok anlamadım şimdi yine baktım peceteye silince bile yok ama ağrım cok fazla sol kasığım sol bacağım cok kötü kist oluştu diye düşünüyorum.
Bende yarın doktoruma gidicem kontrole ikinci aşılama için bir ay dinlendiriyolar mı yoksa direk yapıyorlar mı acaba

Bende yarın doktoruma gidicem kontrole ikinci aşılama için bir ay dinlendiriyolar mı yoksa direk yapıyorlar mı acaba
Benimde adetim başladı canım. Eğer kist falan yoksa başlıyorlar 2. Ye bende yazdım doktoruma yarın çağırabilirler kist yoksa 5. Aşılamaya başlıycam

X