Aşılama aşılama yaptırıp sürekli karın ağrısı çeken var mı ne olur cevap veriiiiiiiin

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benimde sormak istediğim aşılama olupta sürekli kasık ağrısı yaşayan varmı? 9 gün oldu asılama olalı her 2 kasıkğımda batmalar hala devam.Bu aşılamaya has birr şeymi acaba diğer aylar ilaç kullanırken böyle olmamıştı.Bugunde rahmime kıramp girdi gaz sancısı gibi.Uff YA acaba kasık agrılarıı asılama sırasında enfeksıyonmu kaptım:çok üzgünüm:

canım öncelikle geçmiş olsun rabbim emeklerini boşa çıkarmaz inşallah .ya yumurtalıklar çok uyarıldığı için sancıların olması çok normal tedaviyle oluşan gebeliklerin çoğunda sancı oluyo benim tüpbebektede olmuştu endişe etme canım hayırlısı olur inş.

ebrarcım dünden beri azaldı çok şükür sadece ara ara çok ince ince oluyo sancım..yarın test var bakalım büyük gün hadi hayırlısı dua et nolur birtanem............

canım dua etmezmiyim inan hergün ediyorum rabbim buyoldaki bütün arkadaşlara hayırlı evlatlar versin inşallah sancının azalmasınada çok sevindim inşallah güzel haberi alırsın ve herşeyi unutursun bitanem

balsuratım sağol gülüüüüüüüümmmmmmmm.....inşallah arkamdan da senin için bağırırız balsurat hamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşşşş diya.....

ebrarım sağol tatlım canımsın sen benim.......sana da inşallah

balsuratım sağol gülüüüüüüüümmmmmmmm.....inşallah arkamdan da senin için bağırırız balsurat hamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşşşş diya.....

ebrarım sağol tatlım canımsın sen benim.......sana da inşallah[

ozceliksenaaaaaaaaaaa ne oldu canım test yapı9caktınya bugün hadi bakalım güzel haber bekliyouz senden ya buarada benimde çokkkkk ağrım oluyo bir haftadır ya adet ağrısı gibi kramplar batmalar gaz sancıları ya adet olucam diye yoruyorum ama inşallah olmam yaaaaa bu şekilde hamiş kalan varmıki acaba

ebrarım sağol tatlım canımsın sen benim.......sana da inşallah[

ozceliksenaaaaaaaaaaa ne oldu canım test yapı9caktınya bugün hadi bakalım güzel haber bekliyouz senden ya buarada benimde çokkkkk ağrım oluyo bir haftadır ya adet ağrısı gibi kramplar batmalar gaz sancıları ya adet olucam diye yoruyorum ama inşallah olmam yaaaaa bu şekilde hamiş kalan varmıki acaba

Canım bende senin gibiyim bugun aşılamanın 11.günü ve kasıklarım hergün battı,sancıdı son 3 gündürde felaket gazım var rahmim kasılıyo bagırsak miğde off say say bitmezz.Ama benim tutmadı adet olacammirmirmirmir

Canım bende senin gibiyim bugun aşılamanın 11.günü ve kasıklarım hergün battı,sancıdı son 3 gündürde felaket gazım var rahmim kasılıyo bagırsak miğde off say say bitmezz.Ama benim tutmadı adet olacammirmirmirmir

ya evet ya benimde tutmadı heralde adet olucam diye bekliyorum gerçi çarşamba günü adet günüm ama bende senin gibi bu kadar ağrıdan sonra umutsuzum anlıcağın of ya of senin ilk aşılamanmıydı

senacım bebişim sonucu öğrenmişsindir belkide inşallah pozitiftir kuşum merakla dua ederek bekliyorummmmm çabuk gelll

Kızlar yaaaaaaaa bızızmde adet aĞrılarımız varrrrrrrrrr bızdemı hamıŞız acepppppppppppppp tekrar umutlandım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

balsuratım sağol balsuratım allahım size de nasip eder inşallah...dua edicem sizin için de inşallah siz de güzel haberi vereceksiniz..bugün bütün öğretmen arkadaşlarıma tek tek sarılıp ağladım çok muhteşem bir duygu annem de evde ağlıyo rabbim sağlıkla kucaklamayı da nasip eder inşallah

balsuratım sağol balsuratım allahım size de nasip eder inşallah...dua edicem sizin için de inşallah siz de güzel haberi vereceksiniz..bugün bütün öğretmen arkadaşlarıma tek tek sarılıp ağladım çok muhteşem bir duygu annem de evde ağlıyo rabbim sağlıkla kucaklamayı da nasip eder inşallah

sena ya demekki adet ağrıları hamiş ağrılarıymış bak bende umutlandım tekrar senin sayende inşallah bizde hamiş oluruzzzzzzzzzzzzzz

sositosositoBenim miğde ağrılarıı öldürücek bugünn.Kasık ağrılarım dahada şiddetlendi.İç organlarım gaz topu gibi işgal etti vücudumu hayrr olsun bakalımm .:1ninca:

sositosositoBenim miğde ağrılarıı öldürücek bugünn.Kasık ağrılarım dahada şiddetlendi.İç organlarım gaz topu gibi işgal etti vücudumu hayrr olsun bakalımm .:1ninca:

VALLA BENDE TÜP GİBİ HER AN PATLICAM SANKİİİİİİİİİİİİİİİİİİ delikafadulden KASIK AĞRIM KESİLDİ AMA ANAMDIM YA BU NASIL İŞ

X