Karın germe, meme dikleştirme, bbl

surmise

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2018
407
1.006
44
Merhaba 5 gun once Ankara’da doktor ömer ekin hocama karin germe, meme diklestirme ve bbl oldum. Hocamdan, ekibinden ozellikle de Hasan Bey’ in ilgisinden ve umut hastanesinden cok memnun kaldim. Cok ilgiliydiler. Surece gelecek olursak ben aslinda normal boy ve kiloda iki gebelik gecirmis bir bayanim. Karnim ozellikle aksamlari hamile gibi sisiyordu ve sabahlari da asagiya hafif bir katman vardi. Abartlili bir durumum da yoktu acikcasi. Omer hocaya 1 yil once ablam karin germe olmustu ve karni cok guzel oldu ben de ondan cesaret ettim ama benim o kadar ihtiyacim yoktu bence biraz gaza geldim. Ameliyatım guzel gecti uyandigimda ilk meme agrisi ile uyandim sonra o azaldi ama daha sonra karin bolgemde cok agri hissettim. Burda yazanlar gibi hic acimadi az agridi diyenlere de sasiyorum acikcasi ben bi ara baya pisman oldum cunku. Tansiyonum falan cikti. Taşikardi olustu ikinci gece nabzim cok yukseldi. İlacla dusurduler ama korktum acikcasi. Nefes almakta gucluk cektigimi hissettim. Hamileligimde de tasikardi olmustu ama benden mi kaynaklandi yoksa ameliyat bana agir mi geldi bilemedim. Doktorum hep irtibattaydi goruntulu de konustuk, hemsirelerle de surekli msjlasti. İlk gece 01:00’ kadar uyumamis benden haber beklemis cunku ilk gun yuruyemedim ben agridan. Agri kesiciler cok kesmedi agrimi. İlk 3 gunun ardindan dun ve bugun daha rahatim hatta bugun agri kesici de almadim. Memeleri protezsiz kendi dokusuyla dikelstirdik biraz da kuculmus oldu ama hic agrisi yok diyebilirim. Popoya az yag istedim zaten zayifim hic de sevmem kalca. Biraz fazla duzdu onun icin 200 cc de toplam 400 cc konuldu onun da yarisi eriyecek sanirim. Umarim en kisa zamanda toparlanirim. Cocuklarima uzak durmak da agir geldi psikolojik olarak.

Merhaba geçmiş olsun bende ankarada vaser lipo ve popo yag enjeksiyonu olmak istiyorum ömer hoca nasıl? Fiyat aralığı

Merhaba geçmiş olsun bende ankarada vaser lipo ve popo yag enjeksiyonu olmak istiyorum ömer hoca nasıl? Fiyat aralığı
Merhaba, ömer hocamdan cok memnun kaldim, ekibi de cok profesyonel. Benim islemlerimi ayri fiyatlandirmadi toplu bir fiyat soyledi sizin islemleriniz benimkilerden biraz farkli ama piyasada cok ucuk fiyat veren doktorlar var o nedenle gorusmeleri ucretsiz oldugu icin ugramanizda fayda var. Ablam da omer hocaya karin germe yaptirdi, hatta son sene kilo aldi ama karni hic deforme olmadi. Kollari kalinlasti. Kalcasi buyudu yani diger yerler bozuldu biraz😄

Popoya yağ yaptırmak basit bir işlem mi?Bir sakıncası oluyor mu?Daha sonra bir sorun olur mu acaba?
Popo en basiti hic hissetmedim bile. Gerci benimki tam bbl degi acikcasi. Cok az bir yag enjekte edildi 200 ml o da su anda sis olmasi gerekmesine ragmen belli belirsiz. Ben oyle istedim acikcasi kalca sevmiyorum ben her ne kadar benimki duz olsa da:) kisaca bana protezsiz meme diklestirme ve karin germe yapildi, popodan ucret alinmadi. Fiyati soylemem yaniltici olabilir zira on gorusme ucretsiz dedim ama dr un asistani ucretli demis buradan bir arkadasa. Tanidiklik olmasi fiyata da yansimis olabilir.

Popo en basiti hic hissetmedim bile. Gerci benimki tam bbl degi acikcasi. Cok az bir yag enjekte edildi 200 ml o da su anda sis olmasi gerekmesine ragmen belli belirsiz. Ben oyle istedim acikcasi kalca sevmiyorum ben her ne kadar benimki duz olsa da:) kisaca bana protezsiz meme diklestirme ve karin germe yapildi, popodan ucret alinmadi. Fiyati soylemem yaniltici olabilir zira on gorusme ucretsiz dedim ama dr un asistani ucretli demis buradan bir arkadasa. Tanidiklik olmasi fiyata da yansimis olabilir.
Aslında ben ortalama bir fikir almak istiyorum fiyat konusunda popoya enjekte edilen yağ nereden alınıyor?Bilmediğim için soruyorum🤭

Aslında ben ortalama bir fikir almak istiyorum fiyat konusunda popoya enjekte edilen yağ nereden alınıyor?Bilmediğim için soruyorum🤭
Yagli herhangi bi yerden alinabilir, karin, bacak ama genelde en cok yag karinda oldugundan ayrica bir de liposaksin oluyorsunuz. Onu da ayrica fiyatlandiriyorlar. Sonra da toplam bir fiyat cikartiyorlar.

Yagli herhangi bi yerden alinabilir, karin, bacak ama genelde en cok yag karinda oldugundan ayrica bir de liposaksin oluyorsunuz. Onu da ayrica fiyatlandiriyorlar. Sonra da toplam bir fiyat cikartiyorlar.
Evet en sevdiğim göbekten alınıp kalçaya enjekte edilmesini istiyorum😊 teşekkürler.

Merhaba bende düşünüyorum bu işlemleri araştırıyorum şuan ..sonuçtan memnunmusunuz rica etsem fiyat bilgisi özelden paylaşabilirmisiniz🙏

Liposuction da dahilde fiyat bilgisi alabilir miyim Ankara'da aynı işlemleri bende düşünüyorum

Merhaba herkese,ben de Ömer Hoca’ya çarşamba günü karın germe ve göğüs dikleştirme küçültme ameliyatı oldum.çok korkarak ve ağlayarak girdim 🙂ama öyle bir ekip ki..benim bu kadar çabuk atlatıp ayaklanmama vesile oldular.yürüyorum kendi başıma oturup kalkıyorum.drenlerim var sadede karnımda,sanırım pzt alınacak.
Ömer Hoca acayip bir doktor.Evet elbette sonuçlarına bakarak onu tercih ettim ama insanlığını,ilgisini bu kadar beklemiyordum.Samimi olduğunu anlıyorsunuz.Asistan Hasan Bey inanılmaz🙂Olga,Begüm hemşire hepsi sayesinde bugün bu durumdayım.
Antibiyotiğimi aldım ağrı kesici hastanede yapılanlar dışında almadım.Umut Hastanesini eve yakın olması sebebi ile tercih ettik.personeli gayet ilgiliydi ama lösante tercih edilebilirmiş fiziki şartlar itibariyle

Çok mutluyum,ekibe ne kadar teşekkür etsem az kalır🙏❤️❤️❤️herkese acil şifalar dilerim

X