Aşk bize haram heralde

bu nasıl bir konuşmadır
Date yaptım
ç.k peşinde falan
Genç kuşak böyle mi konuşuyorsunuz gerçekten.
bu hallerdeysen karşına da pek düzgün biri çıkmaz ki. Gerçi şimdi adaylar da böyle mantıktalarsa çok da sorun olmayacaktır.
Gerçek bir duygusal paylaşım mı istiyorsun yoksa eğlenmelik, sevgilim olsun diye birilerini mi. Eğer ikincisi ise git açılma ama belli et spor kulübündekiyle olursa olur olmazsa da vazgeçersin ne diyim
haftaya senin yaşındakilerin dersine gireceğim Allah bana sabır ve güç ihsan eylesin şimdiden :KK70:
Bu arada uydurmayın lütfen ben 21 yaşındayım 21 yaşına akademisyen değilsen giremezsin ergen de değilim yazı tarzım bu

Herkese iyi geceler sevgili hanımlar konum şu üniversite okuyorum 2.sınıf olmak üzereyim 5 aydır buradayım milletin kayıtta hediye edilmiş gibi sevgilisi var kafamı nereye çevirsem herkes ya sarılıyor ya date yapıyor bende buraya geleli 2 ya da 3 kişiyle date yaptım olmadı frekanslar uyuşmadı ama anlamıyorum bu insanlar gerçek aşkı nasıl nerden buluyor bana yazanlar hep çükünün peşinde oluyor ya da darlıyor hep ara işte buluşalım buluşalım şimdi de kendi spor kulübümden birinden hoşlanıyorum ama açılamam asla kabul etmezsem yüzüne bakamam napacağım kısaca hiçbir fikrim yok
Aklın varsa üniversite yıllarımı sevgili kavgaları,tripleri ile geçirme gez toz arkadaşlar yap sosyalliğin dibine vur.
İmza 12 sene önce mezun olmuş pişman bir dost 😃

Üniversitede ne gerçek aşkı yav? Bulduğumuzla gezer tozardık biz. Okul bitti sonra iş çevresinden bulduk yine birilerini. İlla ki olur neden hadi olsun şimdi olsun tavrındasınız ki?

Çoğu kişi üniversitede sevgili buldun buldun yoksa bulamazsın diyor 🥺
Benim üni de bulup evlenen çoğu arkadaşım da b.k vardı üniversiteyi heba ettik diyor :))) bi hocamız vardı 1-2 de hiç sevgiliye bulaşamayın 3 de etrafa bakmaya başlayın 4 de bulup gidin diyordu 😃 hiç sıkıntı yapma yeni yerler keşfetmeye bak

Benim üni de bulup evlenen çoğu arkadaşım da b.k vardı üniversiteyi heba ettik diyor :))) bi hocamız vardı 1-2 de hiç sevgiliye bulaşamayın 3 de etrafa bakmaya başlayın 4 de bulup gidin diyordu 😃 hiç sıkıntı yapma yeni yerler keşfetmeye bak
Yüksek lisansa baslamak istiyorum seneye. O zaman olur inşallah 🤣 Bizim zaten deprem ve pandemi yüzünden maalesef 2 yılımız heba oldu. 2 yılda da bulamadım birini. Derslerime yöneldim daha çok. Ortalamamı yüksek tutmaya çalıştım. Aslında erkekler çok olgun olmadığı için de uzak durdum bir yandan. Bence en ciddi ilişkiler 25ten sonra oluyor. Şuan henüz 24 yaşındayım.

Son düzenleme:
Üniversitede ne gerçek aşkı yav? Bulduğumuzla gezer tozardık biz. Okul bitti sonra iş çevresinden bulduk yine birilerini. İlla ki olur neden hadi olsun şimdi olsun tavrındasınız ki?
Okul bitmiş atanmış asla karşısına kimse çıkmayan biri olarak diyorum napın edin okulda bulun yoksa yaş

Yüksek lisansa baslamak istiyorum seneye. O zaman olur inşallah 🤣 Bizim zaten deprem ve pandemi yüzünden maalesef 2 yılımız heba oldu. 2 yılda da bulamadım birini. Derslerime yöneldim daha çok. Ortalamamı yüksek tutmaya çalıştım. Aslında erkekler çok olgun olmadığı için de uzak durdum bir yandan. Bence en ciddi ilişkiler 25ten sonra oluyor. Şuan henüz 24 yaşındayım.
26 olcam seçenekte azalıyor ona göre elini çabuk tut yapış birine yoksa benim gibi olursun herkes yaşar sen izlersin

Lisede başlayıp üniversitede devam ettiğim bir sevgilim vardı. Ben üniversiteye başlayınca beni darlamaya başladı. Dayanamadım, ayrıldım. Arkadaşlarıma da şey diyorum o kadar yoruldum ki artık bir yıl filan kimse ile çıkmam.
Bir hafta sonra eşimle tanıştım 🤣🙈

O iş nasip.
Ünide bizim fakülteye hep eğitim fakültesinden kızlar gelir dadanırdı mühendis koca bulacaz diye:KK66: gülerdik.
Tam bunu yazacaktım. Bizim zamanımızda da nedense eğitim fakültesi kızları hep koca bulma derdindeydi nedense 😂

Kayıt olurken eşantiyon sevgili veriyorlar mı bilmem ama bence kesin koca arama uygulaması yüklüyorlar bünyeye 😂

Ben genelde ilk adımı atınca sonu hüsran oluyor 🥺 Tebrik ederim sizi, mutluluklar dilerim
Evet ya.aklında hiç seninle ilgili o tarz birşey olmayan adamın aklına sokamıyorsun öyle birşey.biz kadınlarda işliyor bence de o durum.şuna inanırım.bir ilişkiyi erkek başlatır.yoksa istersen git adamın kucağına otur tınlamıyor.

Tam bunu yazacaktım. Bizim zamanımızda da nedense eğitim fakültesi kızları hep koca bulma derdindeydi nedense 😂

Kayıt olurken eşantiyon sevgili veriyorlar mı bilmem ama bence kesin koca arama uygulaması yüklüyorlar bünyeye 😂
Bu tarz konular o kadar moralimi bozuyor ki esprilere gülemiyorum bile.

Evet ya.aklında hiç seninle ilgili o tarz birşey olmayan adamın aklına sokamıyorsun öyle birşey.biz kadınlarda işliyor bence de o durum.şuna inanırım.bir ilişkiyi erkek başlatır.yoksa istersen git adamın kucağına otur tınlamıyor.
Aynen ben çok begensem bile adım atmıyorum artık. Hoşlanan erkek her türlü adım atıyor çünkü. Adım atmayı lisede bıraktım :KK70: En fazla tanışmak için adım atarim

Öyle planla olacak şeyler mi ? Koskoca kadın.

X