Aşk bize haram heralde

Yoo öyle anlaşılmıyor. Çevir kazı yanmasın yapıyorsun.
Yahu ne alakası var tamam sen haklısın öyle yapıyorum her şeyede bir cevabınız var maşallah sanki kadına katil dedik çevir kazı yanmasın yapıcam yürü git ya banlatırsın da şimdi beni en çok siz haklısınız çünkü tamam sensinnnn

Yahu ne alakası var tamam sen haklısın öyle yapıyorum her şeyede bir cevabınız var maşallah sanki kadına katil dedik çevir kazı yanmasın yapıcam yürü git ya banlatırsın da şimdi beni en çok siz haklısınız çünkü tamam sensinnnn
Bu kadar çabuk sinirlenmek iyi bir öğretmenin sahip olmaması gereken özelliklerden biri. Bu konuda kendini törpülemelisin. Dilini ve imlanı da düzeltmelisin. Kötü öğretmen piyasada zaten bolca var, yenilerine ihtiyaç yok bence.

Bu kadar çabuk sinirlenmek iyi bir öğretmenin sahip olmaması gereken özelliklerden biri. Bu konuda kendini törpülemelisin. Dilini ve imlanı da düzeltmelisin. Kötü öğretmen piyasada zaten bolca var, yenilerine ihtiyaç yok bence.
Tamam sizde de bu huy yeni çıktı lafı koyan sensin cevap verince ben mi kötü öğretmen oldum zorbasınız

Herkese iyi geceler sevgili hanımlar konum şu üniversite okuyorum 2.sınıf olmak üzereyim 5 aydır buradayım milletin kayıtta hediye edilmiş gibi sevgilisi var kafamı nereye çevirsem herkes ya sarılıyor ya date yapıyor bende buraya geleli 2 ya da 3 kişiyle date yaptım olmadı frekanslar uyuşmadı ama anlamıyorum bu insanlar gerçek aşkı nasıl nerden buluyor bana yazanlar hep çükünün peşinde oluyor ya da darlıyor hep ara işte buluşalım buluşalım şimdi de kendi spor kulübümden birinden hoşlanıyorum ama açılamam asla kabul etmezsem yüzüne bakamam napacağım kısaca hiçbir fikrim yok
Benim de ilk yılda 1.5 ay sonunda sevgilim olmuştu,önce o da cukunun peşindeydi,bunu anlayınca ayrılmıştım.6 ay sonra barıştık çük derdinde değildi artık.Onunla ailesi istemiyor diye ayrıldık,8 yıl acı çektim,o ailesinin istediği biriyle evlendi iki çocukla boşandı bana döndü (16 yıl sonra) Artık çok geçti, çünkü ben de evlilik hazırlığı yapıyordum ve ara yerde başka biriyle evlendiği için soğumuştum..
Ah böyle bir hikayem varmış bu konuyu okuyunca hatırladım..

Kendi fakültelerinden de bulmuyorlar yalnız o detaya dikkat 😂ya mühendislikten ya da zengin baba işini devralacak olan ve göstermelik işletme okumaya gelenlerden isterler,hiç şaşmaz. Tıptakiler bakmaz nasıl olsa diye hiç o taraflara gitmezler,öyle bir kabulleniş 🙈😁
Zengin babadan işi devralacak erkekleri bulmak tıpçı mühendis bulmaktan daha zor:) iibf mezunu olarak söylüyorum fakültede çok zengin çocuk vardı hatta kızlar çocukların arabasını çekip itiraf sayfasına atıyordu:) şu arabanın sahibi çocuğa aşık oldum diye :)hoş arabaya mı aşık oldu çocuğa mı aşık oldu belli değil tabii:):) erkekler de bunun farkındaydı dalga geçmek amaçlı konuşuyoruz biz bu kızlarla demişler sınıfımızda ki büyük bir ablaya 😐sonra zaten çoğu babalarının şirket ortaklarının kızları ile okul bitmeden görücü usulü nişanlandı evlendi 🫠 kızlar tıpçı peşinde koşsa daha iyiydi

X