Aşka,sevgi ve sevgiliye dair paylaşımlar...

Che senin siirlerine ve yazilarina hayranim. Bizimle paylastigin icin sana yürekten tesekkürler ediyorum canim.

:hooray: numarasin bu konuda.:KK66:

saglıkta ve kötü günde ...birbirimize verdigimiz sözler.keske herzaman onutulmasa.hikayedeki gerçek sevgi budur...okurken cok duygulandım.tesekkür MSS

ayy........... dayanamam
çok duygulandım
allah herkese böyle bir sevda nasip etsin
çok güzel bi hikaye:eek:

gerçek sevgi bu işte sevdiğinin elini hiç bırakmamak inşallah bizim kocalarımızda bu amca gibi olur

başlıkta yazılmışya söylenecek hersöz kıfayetsiz kalır bence çok duygusal ellerine sağlık mss
sevgiler...

içim titredi walla okurken rabbim sevdiklerimizden ayırmasın bizleri ...
ellerine sağlık che

ya che ya zaten tam 15 gündür göz yaşlarım nefes almak gibi olağan.alev alev yanan yüreğime bir korda sen kattın.ben kaç gündür k k nın sayfalarını açıp kapatıyorum acımı duygularımı toparlayıp yazıya dökemiyorum.dilim tutulduğu gibi yüreğimde tutuldu.hamileliğimin 6 ayında bebeğimi kaybettim üstelikte karnımda ölüsüyle yaklaşık 10 gün dolaşmışım sanki ayrılmak istemeksizin.yazını okuduğumda derin bir nefes aldım göz yaşlarıyla.duygularını yüreğimle paylaştım yüreğinle bir bütün olarak.bende bebeğime senin gibi veda ettim normal doğum sonucunda 20 dakika kucağımda ölüsüyle vedalaştım....................................
hele başlığın beni bitirdi
evet arkadaşım evet
....................................
çok bağırdım
SAKIN ELİMİ BIRAKMA BEBEĞİM
SAKIN BENİ BIRAKMA BEBEĞİM .....................................

Biliyorum her an her saniye benimlesin, beni izliyorsun. Iyi ki şarkılar var ve şiirler. Sen sözünü tutmadın, beni bırakıp gittin. Belki birgün aşkım... Bu yağmurlar diner ve biz yine birlikte oluruz hiç ayrılmamacasına.

"HER YERDE HATIRAN VAR, HERŞEY SENINLE DOLU
HERŞEYDE SENIN IZIN, BU YOL AŞKININ YOLU
ALAMAZ BIN SEVGILI KALBIMDEKI YERINI
SANKI IÇIMDE AÇAR BU SARMAŞIK GÜLLERI.... "

Iyi ki şarkılar var...

nerde benim sigaram nerde benim kahvem ağlayacağım şimdi:dead: :dead: :dead:

balerina092 .!.:
ya che ya zaten tam 15 gündür göz yaşlarım nefes almak gibi olağan.alev alev yanan yüreğime bir korda sen kattın.ben kaç gündür k k nın sayfalarını açıp kapatıyorum acımı duygularımı toparlayıp yazıya dökemiyorum.dilim tutulduğu gibi yüreğimde tutuldu.hamileliğimin 6 ayında bebeğimi kaybettim üstelikte karnımda ölüsüyle yaklaşık 10 gün dolaşmışım sanki ayrılmak istemeksizin.yazını okuduğumda derin bir nefes aldım göz yaşlarıyla.duygularını yüreğimle paylaştım yüreğinle bir bütün olarak.bende bebeğime senin gibi veda ettim normal doğum sonucunda 20 dakika kucağımda ölüsüyle vedalaştım....................................
hele başlığın beni bitirdi
evet arkadaşım evet
....................................
çok bağırdım
SAKIN ELİMİ BIRAKMA BEBEĞİM
SAKIN BENİ BIRAKMA BEBEĞİM .....................................

canım öncelikle bebeğinin durumun çok üzüldüm. şimdi yorumunu okuyunca öğrendim. çok üzüldüm hayatım. allah sana sağlık bir bebek nasip etsin.
bu yazı benim beğendiğim yazılardandır. bir alıntıdır. beğenmene memnun oldum. umarım en kısa zamanda atlatırsın. seni üzmek istamezdim canım...
sevgilerimle...

Canim Be Ben Kendimi Kaptirdim Yaziya.
Yazi çok Güzel.ama Seninle Ilgili Olmamasina Ayrica Sevindim.ya Kusura Bakma Gerçekten Fiziken Iyiyim Ama Ruhen Berbat.zaten Kit Olan Aklim Iyice 0 A Indi.kusura Bakma Tatlim.ama Yazi çok Güzel Susan Yüreğime Işik Oldu.sağol.hepte Var Ol Sağlikla.

gece gece bu yazı beni mahvetti çok hüzünlendim birde balerinanın yazdığını görünce dahada kötü oldum balerinacım inanki çok üzüldüm geçmiş olsun canım checim emeğine sağlık

balerina092 .!.:
Canim Be Ben Kendimi Kaptirdim Yaziya.
Yazi çok Güzel.ama Seninle Ilgili Olmamasina Ayrica Sevindim.ya Kusura Bakma Gerçekten Fiziken Iyiyim Ama Ruhen Berbat.zaten Kit Olan Aklim Iyice 0 A Indi.kusura Bakma Tatlim.ama Yazi çok Güzel Susan Yüreğime Işik Oldu.sağol.hepte Var Ol Sağlikla.

canım sen de sağol. bir an önce toparlanmanı bekliyorum.
sevgilerimle...

emcan01 .!.:
gece gece bu yazı beni mahvetti çok hüzünlendim birde balerinanın yazdığını görünce dahada kötü oldum balerinacım inanki çok üzüldüm geçmiş olsun canım checim emeğine sağlık

canım beğenmene sevindim. canlarım ya kusura bakmayın hepinizi ağlattım. bir daha bu kadar acıklı hikaye göndermeyeceğim.

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında yacute ve thorn'un şöyle bir konuşma geçiyor;

Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum.

Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli

Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum.

Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle

Kız: SENi ÇOK SEViYORUM, lütfen yavaşla

Delikanlı: şimdi de bana sıkıca sarıl Kız delikanlıya sıkıca sarılır.

Delikanlı: Kaskımı alıp, kendine takar mısın? Başımı çok sıktı

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı;

Motosiklet Kazası, yacute'nin Motosikleti, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.

Gerçek ise şöyleydi; Yolun yarısında, delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kıza belli etmek istememişti. Bunun yerine, kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş kendisine son defa sarılmasını istemişti. Sonra da kendi ölümü pahasına, kızın başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı. İşte gerçek aşkın anlamı da buydu!!!
Bunu kaç kişi yapardı..

Ben yapardım... Ama sadece sevgilim için değil... gerçekten sevdiğim her kişi için yapardım. Annem, kardeşlerim, babam... sevgi fedakarlık ister... Güzel bir hikaye, biliyordum daha önce...

Of Ya Harikaydi Bayildim Ama çok Içim Burkuldu Hakikaten Kim Yapardiiiiii....
çok Güseldi Ne Bekledim Ne çikti.........

Bunu Ilkkez Arkadaşim Anlatmişti. çok üzülmüştüm Ne Aşk Ama... Yazik Kiza Tabi..

X