asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

teror bolgesi olarak geciyomus, icim hic rahat degil, ozlemenin disinda bisey olacak diye korku var hep icimde :KK43: hatayli misin sen canim?
yok canm ya ALLAHin iznyle bsey olmaz ki teror bolgelerine girdgini de ilk defa duyyorm hatayin:) skma canini annm hatayli akrabalrmz hep orda canim

Askerlere aylik 30tl civari para veriyor devlet, teror bolgesine 200tl civari, hataydakiler de o kadar aliyomus, Allah tum mehmetciklerimizi korusun insallah canim, safak saymaya devam :)

yok canm ya ALLAHin iznyle bsey olmaz ki teror bolgelerine girdgini de ilk defa duyyorm hatayin:) skma canini annm hatayli akrabalrmz hep orda canim

AMIN cnm hepsini korusun RABBIM senin şafak kacti:)
133 olmasi lazim, sen sorunca saymaya calistim hemen, normalde gun gun saymiyorum zor gelmesin diye:KK51:senin kaca dustu safak :)

su 100u ordan silsek dimi bir an once :) ayni zamanda kavusucaz sevdigimize demek ki, "kasimda ask baska" olacak bizim icin :)
kasimdan beri bekliyorum omrum curudu .d ekimin sonunda gelck kuzum benimki komutani dms iki hafta erken gnderrk die seni bakalm hemencik gcse ya giremicem gelene kadar

merhaba şimdi öğrendim benimkinin de ustaligi hatay iskenderuna düşmüş 2 ay önce yazmissiniz şimdi oranın kosullarini biliyorsunuzdur yardim edebilir misiniz korkuyorum :KK43:
Ne zamandir siteye giremiyordum,kusura bakma yeni gordum ben de mesajini, esimi ziyarete gittigimde iskenderunu da gezmeye gittim, sinirdan uzak deniz kenari, sinir ilcelerine gore daha guvenli olmasina ragmen insan sevdigi askerdeyken rahat olamiyor,seni cok iyi anliyorum :KK43: dua etmekten ve beklemekten baska caremiz yok,Allah tum askerlerimizi polislerimizi korusun,iclerinde de bizim askerlerimizi korusun insallah

X