asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

hayırlısı olsun canım benim nişanlım da Ağrı'da turkbayragi

saol cnm senide allah kavuştursu tatlım...bu arada seninki rahatmı ağrıda benimki kısa dönem 4 ay ağrıda yapıcak senin askerin rahatmı orada cnm ???

benim sözlümde Ağrı'da şuan yemin töreninden sonra Iğdır'a gidiceklermiş

allah kavuştursun cnm nasıl bir yer acaba ağrı ???

saol cnm senide allah kavuştursu tatlım...bu arada seninki rahatmı ağrıda benimki kısa dönem 4 ay ağrıda yapıcak senin askerin rahatmı orada cnm ???

valla sevgilimin dediğine göre yemekler berbat :1no2:

ağrı dağını görüyorum heryerden diyor çok da temiz değilmiş sevgilim acemilikte orda olacağı için biraz zorluyolarmış ama o dört aylık dönemde belki o kadar zorlamazlar diye düşünüyorum :1rolleyes:

valla sevgilimin dediğine göre yemekler berbat :1no2:

ağrı dağını görüyorum heryerden diyor çok da temiz değilmiş sevgilim acemilikte orda olacağı için biraz zorluyolarmış ama o dört aylık dönemde belki o kadar zorlamazlar diye düşünüyorum :1rolleyes:

eyvahhhhh bizimkide midesine çok düşdündür yandık desene =)
ağrı dağı eteğinde şarkısını söyler artık 4 ay boyunca ay kıyamam ben ona yaaaa 4 ay da olsa zor yaa allah yardımcıları olsun cnm bütün askerlerimizin...

eyvahhhhh bizimkide midesine çok düşdündür yandık desene =)
ağrı dağı eteğinde şarkısını söyler artık 4 ay boyunca ay kıyamam ben ona yaaaa 4 ay da olsa zor yaa allah yardımcıları olsun cnm bütün askerlerimizin...

tabi canım bizimkide öyleydi güzel yemekleri çok sever benim bebeğim ama orda yiyemiyomuş hiçbişey :çok üzgünüm:

saol canım amin hepimizi inşallah..:Saruboceq: benimki uzun dönem:KK43: maşallah şu an olduğu yer çok güzel yemekleri ve koğuşlarından gayet memnun temizmiş en güzeli. ama tabiki yeni asker olduğu için azcık çalıştırıyolar o kadar da olcakturkbayragi 3 ay sonra alt devre gelince daha rahat etcek nişanlım :asigim: he bi de yazıcı oldu benimki o yüzden biraz daha rahat :nazar: Allah kavuştursun inşallah seninki de rahat eder:Saruboceq:

saol canım amin hepimizi inşallah..:Saruboceq: benimki uzun dönem:KK43: maşallah şu an olduğu yer çok güzel yemekleri ve koğuşlarından gayet memnun temizmiş en güzeli. ama tabiki yeni asker olduğu için azcık çalıştırıyolar o kadar da olcakturkbayragi 3 ay sonra alt devre gelince daha rahat etcek nişanlım :asigim: he bi de yazıcı oldu benimki o yüzden biraz daha rahat :nazar: Allah kavuştursun inşallah seninki de rahat eder:Saruboceq:

maaşallah canım hep rahat eder inşallah askerin...benim yarimde az evvel aradı sabah biraz görev vermiş komutanı şimdi yat izini vermiş benimkine eşorfmanlarımı giyip yatıcam aşkım biraz dedi uzun dönem askerleri daha çok uğraştırıyorlarmış benimkide öyle dedi bizi biraz baştan savıyorlar dedi ama gördükçe içim cız ediyor dedi bunlar kısa dönem diye poşet diyorlarmış kısa dönemlere uzun dönem askerler haha çok güldüm ya poşetim benim dedim rabbim sizide tez vakitte kavuştursun inşallah...

canım bnmkı havacı olarak yapıyo askerlıgını.4.ana jet üst komutanlıgı akoncılar da
anladım canım akıncılara gittim büyük bir yerr

canım bana attıgın msjda da sormussun ama 50 msjdan az oldugu ıcın cvp veremedım.ay keske bız de ankarada olsak yavv :kedi::kedi:

canım benim bir ayağım ankarada zaten aslen ankaralıyızz sürekli gittim ama tabi orda olsak süper olurduuzemuszemus

kızlarr sevgilisi bayburtda veya kuzey ırakda görev yapanlar bana özel msj gönderebilir mii ??

maaşallah canım hep rahat eder inşallah askerin...benim yarimde az evvel aradı sabah biraz görev vermiş komutanı şimdi yat izini vermiş benimkine eşorfmanlarımı giyip yatıcam aşkım biraz dedi uzun dönem askerleri daha çok uğraştırıyorlarmış benimkide öyle dedi bizi biraz baştan savıyorlar dedi ama gördükçe içim cız ediyor dedi bunlar kısa dönem diye poşet diyorlarmış kısa dönemlere uzun dönem askerler haha çok güldüm ya poşetim benim dedim rabbim sizide tez vakitte kavuştursun inşallah...

:KK1: ben de çok gülmüştüm canım poşet olayına :roflol: hatta uzun dönemler 150 gün kalınca poşet olduk diyolarmış :KK1:
askerlik bu canım tabiki olacak bazı sıkıntıları napalım katlancaz.. Allah kavuştursun hepimizi inşallah..turkbayragi Ağrı'nın neresi sizin canım?

kızlar bi sorum var size yemin töreninden sonra 3-4 günlük bi süre boşluğu varmış.yaşadığı yere çıktı askerliği.yemin töreninden sonra evci çıkmaya başlıcak yani her hafta sonu evinde olucak.
bu 3-4 gün bayrama denk gelio.bayramın 2. veya 3. günü günübirlik bile olsa yanıma gelmesi grkio dimi?
6 yıllık sevgilim buarada... ve askere gitmeden önce beni son kez görmeye gelmemişti aramz pek ii deildi.yani 2 aydır görüşmüoruz.
gelmezse siz olsanz napardınız?

Benim sevdiceğim de İskenderun'a Bahriyeli gitti, 1'inde usta birliği açıklanıyor, 7sinde yemin töreni var..
Mersin, istanbul,ankara,izmir,izmit ya da marmarise düşüyormuş usta birlikleri.. 12 gün olmuş gideli.. Allah kavuştursun hepimizi....

Adana/Seyhan İl Jandarma Komando Karakolu'ndaydııı!
Taa ki bu sabah teskeresini alana kadarrrkaydirigubbakcemile2

Benim sevdiceğim de İskenderun'a Bahriyeli gitti, 1'inde usta birliği açıklanıyor, 7sinde yemin töreni var..
Mersin, istanbul,ankara,izmir,izmit ya da marmarise düşüyormuş usta birlikleri.. 12 gün olmuş gideli.. Allah kavuştursun hepimizi....

7sindeki yemin töreninden sonra izinleri varmş
o izin kaç gün sürcek acaba
:asigim:

şuan acemi hatay serinyolda jandarma usta birliğide hakkari-çukurcamafoldumben

merhaba benim adım emine ben hatay merkezdeyim ama serinyolda çalışıyorum.sözlümde hakkari çukurcada asker şafak 180 bişey lazım olursa yapmaya hazırım kaydirigubbakcemile5

X