asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

siz daha birbirinize alışmamışken gitmiş bence seninki bana göre daha kolay geçerdi ama tabi yaşayan bilir seni yargılamıyorum ama sürekli beraberken yanında olmadığında sürekli telefonlaşırken birden bütün bunlar kesildiğinde dibe vuruyorsun yüzüne seni seviyorum demeyi geçtim elini tutmayı geçtim onun korumasını kollamasını hissetmek istiyorum ona ihtiyacım var diye böüm böüm ağlıosun canım benim gibi :gitme:

öyle canım da işte biz 2 bucuk yıl beraberdık yani arkadaştık gezerdik falan acemı birlikde çıkmıyoduk ama yınede çok aglamıstım çok koymustu bana gidişi...

[ı]kkkkkkkkkkkkkkııııııııııııızzzzzzzzzzllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr
burdamısınz sızınle paylasmak ıstıyorum bugun Çok gÜzel bıŞey olduuuuuuuu
[/ı]

benım cok yakın bı arkadaşım var aynı apartmandayız beraber büyüdük kardeş gibiyız
benm erkek arkadaşım ıle bu kız arkadasım 2- 3 aydır yaklasık bugunu planlıolarmıs
arkadaşım benı gezmeye götürdü bügün bı mağzada erkek arkadasım karsıma cıktı
şok oldum kızlar ya bayılacaktım nerdeyse
bitmiş askerlık dün dönmüş ya banada 8 gün kaldı diyo hala.
hala ellerım tıtrıo bi kac saat önce oldu bu olay
ve ben bi daha gidecekmisin bitti mi diye sordum ona
o kadar kötü oldum kı onu görünce ya sevinemedım bile heyecan
ole bir ağır bastıkıı yaaaaa hemen sıze anlatmak istedım

Son düzenleme:
kızlar ben artık asker yolu beklemıyorum bitti bügün ama topiğini çok sevdim chimchime o yuzden cıkmak istemıyorum tabii sizde istersenız?
sevgilisi yeni askere gidecek olanlar için yaşadıklarımla sorunlarınıza yardımcı olmak isterim

bu arada hepinizin sevgililer gününü kutlarıımmmm

siz daha birbirinize alışmamışken gitmiş bence seninki bana göre daha kolay geçerdi ama tabi yaşayan bilir seni yargılamıyorum ama sürekli beraberken yanında olmadığında sürekli telefonlaşırken birden bütün bunlar kesildiğinde dibe vuruyorsun yüzüne seni seviyorum demeyi geçtim elini tutmayı geçtim onun korumasını kollamasını hissetmek istiyorum ona ihtiyacım var diye böüm böüm ağlıosun canım benim gibi :gitme:

sana çooooooook katılıyorum canım yaa.gercekten haklısın.sürekli görüşüosun msjlasıosun her an dipdibesin.ve bi anda o yok.onla yürüdüğün yolları yürümek işkence onla yedigin yemegi yemek imkansız hale gelio.inanılmaz bişi.keske bizde cıktıgımızın ertesi günü o askere gitseydi..cok daha kolay olurdu bence.ama ne olursa olsun bekleme işi cok zor.bundaki herkes aynı fikirde.işimiz zor.Allah yardımcımız olsun

inşallah canım benim ya ben ilk 7-8ay sınırsız ağladım sonra azaldı
o iyi oldukça sesini duydukça rahatlıodum oda ağlıodu hep
ama biz sevgili olduk ertesi gün sabah askere gitti yani düşün canım
onun sevgili olarak elini tutamadım seni seviyorum bile diyemedım yüzüne hiç
o yuzden bizim için çok zor oldu
sizin daha uzun süreli bi ilşkiniz varsa benım kadar canın yanmaz merak etme canım

çok üzüldüm canım ya
ama zor günleri aşmış bu günlere kadar gelmişsiniz..
inşallah bundan sonra sevdiğinle çok güzel günler geçirirsin..

biz 1.5 yıldır sevgiliyiz ama 6-7 senedir tanıyoruz birbirimizi.. biz de her hafta sonu görüşürdük. bazen ayriyeten hafta içi de görürdüm onu boshayallersmile

sonra benim üniversite yetenek sınavları kurslar derken ben başka şehirlerde 3 aya yakın görememiştim onu. bi yandan da iyi oldu yokluğuna alışma açısından..

görüştük gitti işte ama ben yapamıyorum sürekli ağlamak istiyorum. bazı günler sesini duyamıyorum çok kötü geçiyor.. o arasın o gün mutlaka yüzümde kocaman bi gülümseme oluyo - durup dururken gülüyorum falan opuyorumnanaktan

bakalım bizim askerlik daha 2 ay oldu. Allah'ım sabır versin .. öyle çook özledim kii çok zor geliyor ama inşallah geçicek bu günler sarılcaz birbirimize sımsıkı ayrilmicaz bir daha inşallah :Saruboceq: :asigim:

benım cok yakın bı arkadaşım var aynı apartmandayız beraber büyüdük kardeş gibiyız
benm erkek arkadaşım ıle bu kız arkadasım 2- 3 aydır yaklasık bugunu planlıolarmıs
arkadaşım benı gezmeye götürdü bügün bı mağzada erkek arkadasım karsıma cıktı
şok oldum kızlar ya bayılacaktım nerdeyse
bitmiş askerlık dün dönmüş ya banada 8 gün kaldı diyo hala.
hala ellerım tıtrıo bi kac saat önce oldu bu olay
ve ben bi daha gidecekmisin bitti mi diye sordum ona
o kadar kötü oldum kı onu görünce ya sevinemedım bile heyecan
ole bir ağır bastıkıı yaaaaa hemen sıze anlatmak istedım

çok sevindim mutluluğun pürüzsüz ve daim olsun

sana çooooooook katılıyorum canım yaa.gercekten haklısın.sürekli görüşüosun msjlasıosun her an dipdibesin.ve bi anda o yok.onla yürüdüğün yolları yürümek işkence onla yedigin yemegi yemek imkansız hale gelio.inanılmaz bişi.keske bizde cıktıgımızın ertesi günü o askere gitseydi..cok daha kolay olurdu bence.ama ne olursa olsun bekleme işi cok zor.bundaki herkes aynı fikirde.işimiz zor.Allah yardımcımız olsun

evet canım yoldan bahsedince aklıma geldi benim çalıştığım yerin hep orta kapısından onunla çıkıoduk beni almaya gelince o askere gidince tam bir ay o kapıyı kullanmamışım bi gün arkadaşımla ordan geçtik resmen ağlıcaktım o kadar kötü oldum ki inanılmaz derece de özlemişim ve ihtiyacım var ona :sinifsinif:

çok üzüldüm canım ya
ama zor günleri aşmış bu günlere kadar gelmişsiniz..
inşallah bundan sonra sevdiğinle çok güzel günler geçirirsin..

biz 1.5 yıldır sevgiliyiz ama 6-7 senedir tanıyoruz birbirimizi.. biz de her hafta sonu görüşürdük. bazen ayriyeten hafta içi de görürdüm onu boshayallersmile

sonra benim üniversite yetenek sınavları kurslar derken ben başka şehirlerde 3 aya yakın görememiştim onu. bi yandan da iyi oldu yokluğuna alışma açısından..

görüştük gitti işte ama ben yapamıyorum sürekli ağlamak istiyorum. bazı günler sesini duyamıyorum çok kötü geçiyor.. o arasın o gün mutlaka yüzümde kocaman bi gülümseme oluyo - durup dururken gülüyorum falan opuyorumnanaktan

bakalım bizim askerlik daha 2 ay oldu. Allah'ım sabır versin .. öyle çook özledim kii çok zor geliyor ama inşallah geçicek bu günler sarılcaz birbirimize sımsıkı ayrilmicaz bir daha inşallah :Saruboceq: :asigim:

inşallah kuzum amin allah sizide çook mutlu etsın herkesı ole o kadar mutluyum kiiiiikaydirigubbakcemile3dediğin gibi ağzimi toplayamıyorum sürekli gülüyorummmm hıc sen bırakma sevdiğini allah kımseyı ayırmasın

bırakırmıyım melike hiç bn aşkımı
saol canım darısı basına
hepinizin

kızlar belkıde haklısınız ona alışmamışken gitmesi daha ii oldu ama öncedende 2bucuk yıl arkadaştık ya o yüzden yıne çok üzüldüm çok ağladım belki yeni tanıdığım biri olsa bu kadar fazla canım yanmazdı

emin ol bnde 1 ay konuştum ve askere gitti o kadar kötüydüm hep ağlıodum ilk zamanlarada şimdi şafak:257 fakat hala dünden beri çok kötüyüm sürekli ağlama krizlerindeyim off off napcam bilmiorum

X