asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

şırnak merkez canım sınır tümen komutanlığı jandarma özel harekat ta.aman ne ağladım ne ağladım herkesin moralini bozdum o gitti ben daha ağlıyorum :KK60: sakın ağlama tatlım o kadar rahatlarki orda yedikleri önünde yemedikleri arkalarında ..2 ay öncesine kadar haftasonu çarşısı bile yoktu :KK52: dağın başı ama çok güvenli canım aklına bişey takılırsa sor.yarim giderken çok üzüldü şırnak sonuçta her asker kötü düşünür yani. ama gitti ve batıda olsaydım bu kadar rahat olmazdım diyo o da :KK66::KK66::KK66:

ben ohh neyse merkez rahatsın dedim daha ordan da dağıtacaklar dedi yaa kaç gündür söylediler söyleyecekler diye öldüm öldüm kendime dedim bugun söylediler iste ne oldu içime öküz oturdu resmen :KK59: oda direk başladı hakkını helal et falan diye dedim ne oluyoruz yaa 5 yıldır bunun için mi uğraştık ... inşallah hepsi rahat huzurlu geçirir askerliği... Allah tüm askerlerimizi korusun... seninki nerden gitti şırnaka ? oda landcı falan mı yoksa rütbeli mi?

yok hayır rütbeli değil canım.ilk acemilik kütahyadaydı .ordan bileciğe gönderdiler şoför eğitimi aldı ordan oldu dağıtım ..şırnak merkez dediler :KK58: çok üzülmüştüm çünkü batı bekliyodum.çok şaşımıştım. sonra gitti ..düşün yani aralıkta gitti oraya temmuzda izne geldi korumalarla zırhlı araçlarla teslim ediyolar arabalara bincekleri yerlere :KK60: mübarek başbakan gibi korunuyolar :KK53: allah tüm askerlerimizi sağ salim memleketlerine dönmelerini nasip etsin canım.

amin inşallah iyi olur o kadar rahat ederse bende rahat ederim... bende batı diyordum hep iyi bakmaya çalıştım... ama sonuç ne oldu... koutan demiş hiç batı için ümitlenmeyin yüzde 80 90 doğu olacakk diyordu oldu da... neden kimse normal insanları düşünmüyor... polisler düştü... öğretmenler ayaklandı... bizimkilerde de hiç olmazsa 12 ay olsaydı... 3ay 3aydır yani... off puff afra tafra...
şafak ............> 410 :85:

şafakkkk 1 :KK52:

yarın kısmetse geliyor askerim çok şükürr...
Allah tüm bekleyenlere sabır ve sağ salim kavuşmalarını nasip etsin...
nasıl geçti anlamadım umarım hepinizin öyle çabucak geçer...
hala inanamıorum yaa :KK43:

kardeşi nişanlısı veya sevgilisi doguda olanlar ltfenn bana özel mesaj atarak yerlerini ve nasıl olduklarını yazarmısınz ? rahatlarmı? yemekleri nöbetleri nasıl ? off nişanlım agrı dogubeyaztta kısa dönem mayısta gelecek kısmetse kardeşmnde dağıtımı belli oldu Ağrı-Merkez çıktı ve çok üzülüorum ltfen desteklerinizi beklıorum arkdaşlr krdeşm 90/4 konya hava savunmada şuan :KK43:((

canım şuan izmir / gaziemirde.... 19 şubatta diyarbakırda olucak

komando sanırım canım :KK43:( benim kardeşim de şuan konyada ordan ağrı merkez e gıdecek nişanlmda Ağrı Dogubeyazıtta kısa dönem Allah tüm askerlerimizi korusun (AMİN)

komando sanırım canım :KK43:( benim kardeşim de şuan konyada ordan ağrı merkez e gıdecek nişanlmda Ağrı Dogubeyazıtta kısa dönem Allah tüm askerlerimizi korusun (AMİN)

yok tatlım komando değil, ulaştırmada şoför... amin canım inşallah rabbim korusun hepsini....

yok tatlım komando değil, ulaştırmada şoför... amin canım inşallah rabbim korusun hepsini....

bnm kardeşimide şoför yapmşlar sanırım galiba agrı merkezdeki ulaştrmaya gidecekk tam kesın bişide sölemıoki ayy bızımkii sinir edıo insanı şöför olarak gidicem dediğine göre ulaştrma oluo dimi cnmm ?

bnm kardeşimide şoför yapmşlar sanırım galiba agrı merkezdeki ulaştrmaya gidecekk tam kesın bişide sölemıoki ayy bızımkii sinir edıo insanı şöför olarak gidicem dediğine göre ulaştrma oluo dimi cnmm ?

ilk giderken kağıdında şoför yazıyordu...

acemi birliğinde tank şoförü diye ayırdılar...

usta birliğinde ne olur bilemiyorum tatlım zamanla görücez kısmetse...

ilk giderken kağıdında şoför yazıyordu...

acemi birliğinde tank şoförü diye ayırdılar...

usta birliğinde ne olur bilemiyorum tatlım zamanla görücez kısmetse...

hmmm anladım cnmm hyrlısı artkk yaa sağlkları yernde olsunda sağ salim kavuşsun bütün askerlerimz sevdklerıne ailelerine

Merhaba kızlar :KK3:

Ben de sevgilimi bekliyorum. Kendisi 337. dönem jandarma er olark gitti askere. Önce kastamonuya gitti, sonra urfa siverek'e gönderdiler.

Zamanım oldukça burada yazılanları okumaya çalışacağım.

Şafak atarsa 103 :KK61:

X