Askere gidecek veya askerdeki sevgiliye/nişanlıya hediye .. :)

whatnedmk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
33
8
Kızlar malum bir sevgililer günü furyası tutturmuş gidiyor :KK55: Ayrıca askerdeki bir sevgiliye/nişanlıya hediye almak ayrıca bir düşünmeyi gerektiriyor :KK59: Ben sevdicegim askere gitmeden önce ona bi kutu hazırlamıştım. İçine:
ikimizin fotoğrafını,
havlu,
küçük notlar,
jelibon(minik bi kova içine koydum),
çakmak
sonra içi minik çikolatalarla dolu ufak bi kutu daha,
iki tane kalpli çikolata,
değişik aromalı sigaralar (maalesef ben almasam da kullanıyor en azından bi farklılık olsun istedim),
Koydum. Bi de atkı aldım. Ama bunların hiçbirini götürmedi çünkü orda hırsızlık olayları çok oluyormuş haberiniz olsun :KK51:Sadece resimi cüzdanına koydu.

Tekrar bi hediye hazırlamayı düşünüyorum. Düşüncem şu şekilde , nasılsa orda hırsızlık olayları yaygın olduğu için kıyafet ya da saat gibi bi şey alsam benden geri gönderir o yüzden orda kullanacağı, nasıl olsa lazım olacak şeyler almayı planlıyorum. :KK64:
Yine bir kutu yapacağım ama bu kez içine:
Diş macunu,
Parfüm,
Telefon kartı,
Kitap,
Çorap alıp koyacağım yine ikimizin bi fotoğrafını da koyarım. Güzel bi kutu alıp o şekilde vermeyi düşünüyorum. Umarım size de faydalı olur.Hoppa

Son düzenleme:
bende hediye hazırlamak istiyorummm ama don falan nasıl koycam ya :KK70:
daha başka ne olurkii bilmiyorum sence ???

Bizimde yıldönümüze az bir zaman kaldı napsam ne göndersem bilemediiim:KK53:
Evet bi de yıldönümü var tabii :KK49:onda da butik kurabiyeler oluyo ya hani kalpli ya da başka şekillerde onlardan yaptirabilirim belki üzerine de bi iki esprili bi iki de romantik bişey yazdirdik mi tamamdir :KK66::21:

Evet bi de yıldönümü var tabii :KK49:onda da butik kurabiyeler oluyo ya hani kalpli ya da başka şekillerde onlardan yaptirabilirim belki üzerine de bi iki esprili bi iki de romantik bişey yazdirdik mi tamamdir :KK66::21:
Kızlar eğer sevgiliniz benimki gibi sigara içiyorsa resimli çakmak güzel fikir şimdi askerde her sigara içmek istediğinde eline aldığı çakmakta ikimizin resmi var ben izine geldiğinde yaptırmıştım internetten belki hoşunuza gider

Kızlar eğer sevgiliniz benimki gibi sigara içiyorsa resimli çakmak güzel fikir şimdi askerde her sigara içmek istediğinde eline aldığı çakmakta ikimizin resmi var ben izine geldiğinde yaptırmıştım internetten belki hoşunuza gider
evet canım onu ben de gördüm güzel bi fikir ama açıkçası pek güvenemedim :) peki beklediğin gibi yapmışlar mı kalitesi duruşu nasıldı :)

evet canım onu ben de gördüm güzel bi fikir ama açıkçası pek güvenemedim :) peki beklediğin gibi yapmışlar mı kalitesi duruşu nasıldı :)
Ben beğenmiştim benim stokta tek tarafı resimli olan var diye onu yaptırmıştım beklemeye zamanım yoktu tabiki çift taraflı olan daha güzel olur diye düşünüyorum

X