Askere giden sevgiliye ne alınır?

MissPeaceful

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2014
3.556
3.255
Selam kizlar

Sevgilim bir ay sonra askere gidecek :KK43: askerde ihtiyaci olabilecek bi kac bisey aldim ama sizden öneri istiyorum kizlar sunu mutlaka almalisin diye..

Aldiklarim:

- el kremi
- kulak tikaci
- yarabandi
- tabanlik
- su toplamaya ve botun vurmasina karsi ilacli yarabandi

Son düzenleme:
Acemilikte deil ama usta birliginde mp3 u sokabilir canim :) ben telefon öneriyorum ozellikli deil ama konusup msjlasabileceginiz bisi 40 - 50 tl olanlardan yine dedigim gibi Acemilikte iceri sokamaz buyuk bi ihtimal ama usta birlignde sokar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam kizlar

Sevgilim bir ay sonra askere gidecek :KK43: askerde ihtiyaci olabilecek bi kac bisey aldim ama sizden öneri istiyorum kizlar sunu mutlaka almalisin diye.. Ic camasiri havluyu filan beraber halledicez ben yanina gidince (uzak yerlerde oturuyoruz)

Aldiklarim:

- el kremi
- kulak tikaci
- yarabandi
- tabanlik
- resimli takvim (resmi ben cizdim :) )

Verzonden vanaf mijn iPad met behulp van Kadınlar Kulübü

ben bunları almıştım bu aradaa :KK1::KK1:

Banyo seti (lif, ponza taşı, kese var)
tırnak makası
minik yüz havlusu
el kremi
ayak için yorgunluk alıcı ve mantar önleyici krem
zeytinyağ sabunu (şampuan kullanmadığı için)
mini seyahat kolonyası
kağıt sabunlar
kulak tıkacı (koğuşta horlama vakaları olabileceğinden çok işe yarıyormuş :)
seyahat tipi dikiş seti (bu hiçbir erkeğin aklına gelmez mesela :), ama lazım oluyormuş)
çengel iğne (yatak çarşafını sabitleyip sabahları gergin olmasını kolaylaştırmak için :)
vatka (botlar ayak bileğin çok vuruyormuş ve çorap giyilirken ayak bileğinin arka kısmına koyulacak olan bildiğimiz omuz vatkası bu bot vurmasının yaratacağı sürtünmeyi ve tahrişi engelliyormuş :)

ilk gidişte sıkıntılı olur o canımm :26:

olsun canim usta birliginde de dinlese olur napalim :KK43:

Acemilikte deil ama usta birliginde mp3 u sokabilir canim :) ben telefon öneriyorum ozellikli deil ama konusup msjlasabileceginiz bisi 40 - 50 tl olanlardan yine dedigim gibi Acemilikte iceri sokamaz buyuk bi ihtimal ama usta birlignde sokar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

haklisin canim telefonda iyiymis ama gerci telefonunun cami kirildi degismeyi dusunuyordu zaten yani eskiyi kullanir buyuk ihtimalle olmazsa alirim canim aklimda bulunsun cok saol :KK16:

ben bunları almıştım bu aradaa :KK1::KK1:

Banyo seti (lif, ponza taşı, kese var)
tırnak makası
minik yüz havlusu
el kremi
ayak için yorgunluk alıcı ve mantar önleyici krem
zeytinyağ sabunu (şampuan kullanmadığı için)
mini seyahat kolonyası
kağıt sabunlar
kulak tıkacı (koğuşta horlama vakaları olabileceğinden çok işe yarıyormuş :)
seyahat tipi dikiş seti (bu hiçbir erkeğin aklına gelmez mesela :), ama lazım oluyormuş)
çengel iğne (yatak çarşafını sabitleyip sabahları gergin olmasını kolaylaştırmak için :)
vatka (botlar ayak bileğin çok vuruyormuş ve çorap giyilirken ayak bileğinin arka kısmına koyulacak olan bildiğimiz omuz vatkası bu bot vurmasının yaratacağı sürtünmeyi ve tahrişi engelliyormuş :)

ay iyiymis sunlardan hemen cikip alayimmm pazar gunu ucuyorum cunku canim saol :KK16: kolonya, vatka, banyo seti, tirnak makasi :KK9:

olsun canim usta birliginde de dinlese olur napalim :KK43:

haklisin canim telefonda iyiymis ama gerci telefonunun cami kirildi degismeyi dusunuyordu zaten yani eskiyi kullanir buyuk ihtimalle olmazsa alirim canim aklimda bulunsun cok saol :KK16:

valla canım, muhtemelen sokamaz zaten hem telefonu hem de mp3'ü, sivil kıyafetleriyle beraber kilitli bırakmak zorunda kalır... :26: ki telefon epey sıkıntılı bi konu, çünkü kesinlikle yasak :26: daha ilk gidişte telefon ortaya çıkarsa, onun için kötü olabilir :26:

ay iyiymis sunlardan hemen cikip alayimmm pazar gunu ucuyorum cunku canim saol :KK16: kolonya, vatka, banyo seti, tirnak makasi :KK9:

:KK51::KK51::KK51:

valla canım, muhtemelen sokamaz zaten hem telefonu hem de mp3'ü, sivil kıyafetleriyle beraber kilitli bırakmak zorunda kalır... :26: ki telefon epey sıkıntılı bi konu, çünkü kesinlikle yasak :26: daha ilk gidişte telefon ortaya çıkarsa, onun için kötü olabilir :26:

evet canim kotu olabilir.. benim kuzenim cok rahatti telefon mp3 hersey sokuyordu her aksam ailesiyle skypetan falan gorusuyorlardi oyuzden bir umut bende aliyorum iste canim ya insallah sokabilir aldiklarimi :18::18:

carsiya cikiyorum canim gelince yazarimm :) birde resmini cekerim aldiklarimin :KK16:

Son düzenleme:

Onlara ek olarak Casio F-91W-1DG saat öneririm :) Bir de yaz mevsiminde gideceği için roll-on ve olmazsa olmaz boyundan asmalı cüzdan :)

evet canim kotu olabilir.. benim kuzenim cok rahatti telefon mp3 hersey sokuyordu her aksam ailesiyle skypetan falan gorusuyorlardi oyuzden bir umut bende aliyorum iste canim ya insallah sokabilir aldiklarimi :18::18:

carsiya cikiyorum canim gelince yazarimm :) birde resmini cekerim aldiklarimin :KK16:

biz de soktuk ama, ilk gidişte değil :KK1::KK1: ilk girişte riske atmadık biz :KK34:

Selam kizlar

Sevgilim bir ay sonra askere gidecek :KK43: askerde ihtiyaci olabilecek bi kac bisey aldim ama sizden öneri istiyorum kizlar sunu mutlaka almalisin diye.. Ic camasiri havluyu filan beraber halledicez ben yanina gidince (uzak yerlerde oturuyoruz)

Aldiklarim:

- el kremi
- kulak tikaci
- yarabandi
- tabanlik
- resimli takvim (resmi ben cizdim :) )

Verzonden vanaf mijn iPad met behulp van Kadınlar Kulübü

casio sahte olanlarından.
telefon kartı bol bol
kilit

diğer şeyleri askeriye veriyor.

el kıremi önemlı abımın kulakları bıle yara olmustu gerci o zaman soguktu :) bırde agrıda yaptı doktor vardır tabi ama bi yeri agrıdında hemen sura bılce agrı kesıcı jeller var eczaneden alabılırsın buyuk ıhtımal ılk gunler butun eklemleri agrıyor olcaktır :) unutmadan ayakta mantar cok oluyor esim askerde ıken bulasmıs ınatcı hastalık önluycek sıprey kırem alabılırsın zaten ayakları sıcaktan pişecek mumkunse havlularıda kotu renk al bolca corap:) vee en guzelı kendı kullandın parfumden al bı tane o görmeden esyalarının arasına koy gııtınde görup mutlu olcak senı özledınde kokluyup hayeller kurcaktır:)

saat evettt super fikir saol canim :) ama boyundan asmali cuzdani burda bulamam turkiyeye gelince alirim artik :)
canım askeri malzeme satan yerlerde var o cüzdanlardan :)
Bir de telefon kartı almasını öneririm :)
evet, bak onları nasıl unuttukkk :KK1::KK1::KK1:

gerçi bizimkinin saati ondan değildi ama :KK9:

Bizimkinin değildi :) ama hırsızlık pek olmuyor gittiği yerde o yüzden sıkıntı yaşamadı pek :)

X