Aşkı memnu

ha ıste bunu bıleydın.olmaz kuzum olmaz.dıyelım ondan ayrıldı.zamanla aranızda bıseyler oldu.nasıl guveneceksın ona...

evet nasıl güveneceksin?
emin olalassın hep bir soru olur kadanda için çok da rahat olmaz
hem seni heenüz küçük görüyordur

hemde kucuk gordugu ıcın nıyetı de baska olabılır.dıkkat etmelısın.bızde zamanında sevdık,bu yollardan gectık.dıkkatlı ol

siz en iyisi el birliğiyle şu ağlanın hakkından gelin.
ikinizide kandırıyor klasik yalanlarla
yok psikolojik sorunları var intihar ediyor ayrılamıyorum,anlat bakalım bunları o kıza,şok geçirir.
ayrıca sen o kıza neden kendini kötülettiriyorsun.oğlanı kötüleyin birbirinize.ne söylendiyse birbiriniz hakkında,birbirinize anlatın ki,oturup kahkahalara boğulun.

işte söyleyemiyorum.gider kendini yine haklı çıkarır benim elimde hiçbirşey kalmaz.
hem söylemek de istemiyorum bosu bosuna.üzülmesin diy.e

O kıza da bunları demediği ne malum bu şekilde yalanlar söylemediği..Bence bu genç o kadar da masuum değil.Sen yol yakınken vazgeç bak hem sevmiyorsun da boşver kimsenin derdini yüklenme:nazar:

Son düzenleme:
Anlatılanların bende uyandırdıkları

1- Çok gençsin ilgiye ihtiyacın var

2- O da bunun farkında

3- Kızı bırakmaz bıraksa da senin için değil

4- Seni zamanla yola getirip sevdiğini söyleyecek ki bu yalan

5- 25 yaşındaki bir erkek 18 yaşındaki kızı cinsel anlamda acayip arzular

6- Yaptığın hareketler suçlu hissetmemeni sağlıyor;ama ilgi görmek hoşuna gittiğinden

sevmiyorum desen de bırakmak senin için zor olacaktır

7- Yaptığın kesinlikle yanlış

Son olarak naçizane önerim : Kendi yaşıtlarınla aşkı hissetmek varken elalemin

oyuncağı yapma kendini.Bu yaşlarda aşkı bul ve onu doyasıya yaşa.Doğru insanları

hayatında sokmaya çalış ki ileride psikolojisi bozuk bir insan olma

opuyorumnanaktan

kusura bakma ama 2. kadın olmayı nasıl kabul edebiliyorsun?
yazdığın yazıda sevgiden aşktan da bahsetmemissin..

ama asık fln degilsin..ve 2. kadın oluyorsun..
gerçi asık olsan 2. kadın olamazdin herhalde..
bir erkeği,sevdiğin bir erkeği paylaşmayı kabul etmezdin onu sevseydin..

bugün o kızı senin için terk ederse,yarın da bir baskası için seni terk eder..
böyle erkeklerden uzak durman gerekirken sen bı de üstüne gidip ya o ya ben diye rest çekmeyi düşünüyorsun..ne olcak seni secerse??çok mu mutlu olcaksin??için rahat olucak mı??

kıza beni,beni de kıza kötülüyor demissin..e tabiiki de öyle yapicak..ikinizin gözünde de iyi olmak için taktik uyguluyor..ne bekliyordun?seni kıza ballandira ballandira anlatmasını mı??

daha 18 yasindasin..düzgün birini bulabilirsin..mesela; sevgilisi olmayan,sevgilisini aldatmayan,kafası çalışan,duyguları olan,dürüst olan,seni el üstünde tutan,seven,deger veren...
böyle birini bulabilirsin..2. kadın olmaktan iyidir herhalde...

kızlar teşekkurler,evet özellkle yagmurseli arkadasım cok da guzel özetleyivermiş.
zaten zaman geçtikçe olayın şokunu iyice atlatacağıma inanıyorum.daha yeni ya,kabullenemiyorum.mesela bugun,4 gun oluyor eskisine nazaran daha da iyiyim inşallah bir daha karşıma da çıkmaz.kıza da üzülüyorum biryandan..
işte aramızda aşk olmadıgı için 2. kadın oldugumu da dusunmuyorum.ama diyorum acaba kendımi mi kandırıyorm...

Böyle erkekleri ibret-i alem olsun diye meydanda sallandırcaksın...her türlü halt böylelerin başının altından çıkar söylemedi deme...

anladığım kadarıyla ikinizi birden idare etmeye çalışıyor.kızla ilgili anlattıkları da pek inandırıcı değil,durumu kabullenmen için yalan söylüyor bence..
üniv 1.sınıftayken benim de başıma benzer bi olay gelmişti.senin yaşlarındaydım, toydum..3.sınıfta okuyan benden hem baya büyük hem her konuda tecrübeli biriyle tanıştım.bu yaşlarda aklın bi karış havada oluyosun ve ilgiden hoşlanıyosun.o da bana ilgiliydi ve görüşyoduk ama neydik nasıldık hangi sıfatla bi türlü adını koyamıyodum ama bitiremiyodum da.çok üzülüyodum.neyse bi gün bi arkadaşımdan öğrendim ki sevgilisi varmış..hem de benimle aynı yurtta kalan bi kız..beni yurda bırakırken çok yaklaşmzdı zaten ve hiç bahsetmezdi kendi hayatından..anlamalıydım ama acemilik işte..gerçeği öğrendğimde konuştuk..çok ağladım,aralarının bozuk olduğunu zaten ayrılmak üzere olduklarını falan anlattı ama bu onu affettirmez.o gün bitirdim her şeyi..ilk başlarda çok üstüme düşmedi,kızdan gercekten ayrıldıktan sonra benimle olmak istedi, biraz peşimde dolaştı ama ben çoktan şuan nişanlı olduğum hayatımın aşkını bulmuştum zaten :)
uzak dur ondan.güvenilmez böyle insanlara

ama ne diye bitireyim? ne diyeyim de yaptıklarının farkında olsun...
kıza anlatmak istedim..ama bıraktm kendi yasasın da ögrensn smdi ne desem inanmaz adam kendini haklı cıkarır..
şimdi gelip bana tekrar durumu idare ettiğin için teşekkurler ee ne zaman gorusuyoruz demeye baslıak..peki ben ne diyim artık? ne diyeyim de yaptıgının farkında olsun? kuru kuru bir artık olmaz iki kişi bir arada yürütüyorsun demek de istemiyorum.

seni kınıyorum çünkü sevgilisi olduğunu bile bile devam etmişsin, diyceksinki ayrılcam dedi ama bu kadar basit değil senin gibiler yüzünden bu kadar kadın aldatılıyo, o adamdan ne hayır bekliyon bugün onu aldatan yarın seni aldatır kısaca o adama ve senin gibilere çok kızıyorum bi de utanmadan yazıyon buraya bari içinde kalsaydı

maixcim daha çok gençsin vede tecrübesiz..

ben kesinlikle bu çocuğun sana samimi olduğuna inanmıorum.. demişsinki "ilk başlarda bende dalga geçio sandım, ancak konuşunca söledikleri beni ikna etti".. tabiki seni ikna edici şeyler sölicek :nazar:

ayrıca ben biraz sende de kabahat gördüm.. yani biraz empati kursan, o kızın yerine kendini koysan, hernekadar psikolojik sorunlarında olsa zoraki birliktelikte yaşıo olsan (ki ben inanmıorum buna, çocuğun uydurması gibi geldi) arkandan böle bi iş çevrilmesini hakedermisin?? bence kimse bunu haketmez, her ne olursa olsun kimse haketmez..

oyüzden uzak dur cnm, kimsenin oyuncağı olma.. :teselli:

Kızlar ben bunu aldatma olarak görmüyorum kii..işte sorun orda.duygusal olarak hiçbirşey yaşamıyoruz yaşamadık da.

X