Aşkı memnu

seni kınıyorum çünkü sevgilisi olduğunu bile bile devam etmişsin, diyceksinki ayrılcam dedi ama bu kadar basit değil senin gibiler yüzünden bu kadar kadın aldatılıyo, o adamdan ne hayır bekliyon bugün onu aldatan yarın seni aldatır kısaca o adama ve senin gibilere çok kızıyorum bi de utanmadan yazıyon buraya bari içinde kalsaydı

Tubacım yazdıkların ağır ama yine de okudugun için teşekkurler.Biz çıkmıyoruz.Sadece arkadaş ilişkisi var.Oyuzden devam ettim.Gerçek olabileceğine inandım.İŞte suçum bu.ona yardım etmek istedim.Geldi benimle konuştu,bir tek bu değil sorunlarını anlattı..Ben de konuştum yani ilişkimiz boyle bir şeydi.ben de ona anlatıyordum sorunlarıımı..o şekilde yani.
Evet buraya yazdım,konuda da belirtildiği gibi canınızı sıkan bir olay varsa yazın yazıyor.ben de yazdım.bunda utanılcak bir şey göremiyorum.utanmıyorum da.içimde neden kalacakmış hem? paylaşmak istedim sadece.

Kızlar ben bunu aldatma olarak görmüyorum kii..işte sorun orda.duygusal olarak hiçbirşey yaşamıyoruz yaşamadık da.

aldatma olarak nasıl görmezsin..duygusal olarak bişeler yaşamamış olsanız bile bir sevgilisi var seni ondan onu senden saklıyor..
neden başka bi isimle kaydetti sanıyosun seni??
seni de cepte tutcak işte uyan biraz kardeşim bu kadar saf olmayalım lütfen

peki ne sizin olayınız. bana bir anlaatır mısın. ne yaşıyorsunuz siz böyle.
anlatırım.
çıkıyoruz dışarı.bugun ne oldu mesela ben arkadasımla kavga ettimm.onunla dertleşiyorum.o ailesiyle tartıştı bana anlatıyor.ya da kızı anlatıyor.dertleşiyoruz.bana okul,dersler için akıl veriyor.zaten kendisi ders veriyor.bana o konuda da yardımcı oluyor.bundan ibaret yani.kesinlikle duygusal bir şey yaşamadık ki.
zaten kafamı kurcalayan da bu..

maix cnm duygusal bişe değilse neden gizli görüşme ihtiyacı hissediosunuz?
neden sevgilisiyle ilgili sana açıklama yapmak zorunda kalıo, neden seni ikna etmeye çalışıo, ayrılcam ama ayrılamıorum böle idare edelim bisüre vs dio?
,
bence sende bişelerin yanlış olduğunun farkındasın, ancak vicdanını rahatlatmak adına böle düşünmeye çalışıosun..
yapma maixcim bence, kendini kullandırtma öle yada böle seni etkileyen şeylerden uzak dur..

aldatma olarak nasıl görmezsin..duygusal olarak bişeler amamış olsanız bile bir sevgilisi var seni ondan onu senden saklıyor..
neden başka bi isimle kaydetti sanıyosun seni??
seni de cepte tutcak işte uyan biraz kardeşim bu kadar saf olmayalım lütfen

Şuan saklamıyor ama kızı.ilk başta olmuştu o olay.belki de diyorum gerçekten kızın durumu kötü,bu da kız kendine birşey yapar da üstüne kalmasından korkuyor.yardım etmek istedim.öyle basladı zaten herşey.giderek daha sık gorusmeye basladık.herseyını anlatıyordu.

maix cnm duygusal bişe değilse neden gizli görüşme ihtiyacı hissediosunuz?
neden sevgilisiyle ilgili sana açıklama yapmak zorunda kalıo, neden seni ikna etmeye çalışıo, ayrılcam ama ayrılamıorum böle idare edelim bisüre vs dio?
,
bence sende bişelerin yanlış olduğunun farkındasın, ancak vicdanını rahatlatmak adına böle düşünmeye çalışıosun..
yapma maixcim bence, kendini kullandırtma öle yada böle seni etkileyen şeylerden uzak dur..

canım,
zaten şuan böyle düşünüyorum.zaten bir daha geldiğinde görüşmeyi keseceğim.olayın şokunu atlattım.sadece olayı yanlış anlayan arkadaşlara aaçıklama yapıyorum.

Tubacım yazdıkların ağır ama yine de okudugun için teşekkurler.Biz çıkmıyoruz.Sadece arkadaş ilişkisi var.Oyuzden devam ettim.Gerçek olabileceğine inandım.İŞte suçum bu.ona yardım etmek istedim.Geldi benimle konuştu,bir tek bu değil sorunlarını anlattı..Ben de konuştum yani ilişkimiz boyle bir şeydi.ben de ona anlatıyordum sorunlarıımı..o şekilde yani.
Evet buraya yazdım,konuda da belirtildiği gibi canınızı sıkan bir olay varsa yazın yazıyor.ben de yazdım.bunda utanılcak bir şey göremiyorum.utanmıyorum da.içimde neden kalacakmış hem? paylaşmak istedim sadece.

yazdıklarım ağır çünkü böyle olaylar benii çok sinirlendiyo, yarın bigün evlenirsen beni daha iyi anlarsın eminim, hele bi de bebek bekliyorsan duyguların ikiye katlanır böyle bişey duyunca umarım bu yazdıkların yarın bi gün birini severken senin başına gelmez dikkatli ol

bak maix. böyle problemli bir arkadaşlığı neden sürdürüyorsun. arkadaşa ihtiyacın varmı. hiçmi yok bir arkadaşın, yada birşeyler payaşacağın biri.
onunla konuş.
birde empati yap. biriyle çıkıyorsun. erkek arkadaşını çok seviyorsun. birden bir kız çıkıyor piyasaya. erkek arkadaşına yapışmış bırakmıyor. arkadaşız diyor sen uyardıkça umursamıyor devamlı görüşüyor. .
ne yaparsın. hoşuna gidermi.?? istermisin sevgilinin 18 yaşında bir kızla konuşmasını. ne konuşuyor ,bilmiyorsun.
çok rahatsızlık veren bir durum bu o kız için.
madem kız istememiş konuşma. demekki hoşlanmıyor. kim olsa istemez. bende istemem. ben varken ne gerek duyar kendinden 7 yaşküçük bir kızla 25 yaşında bir erkek ne paylaşır. derim. .
onun amacı belli zaten . ama senin amacın sadece arkadaşlıksa bile bir genç kızı ,üzüyorsun acı çektirtiyorsun..
değermi maix. bir insanı incitmeye değer mi.
sorunlu olduğunu sanmıyorum kızın. çocuk resmen senaryo yazmış. senide yavaş yavaş ikna edip 2 ci sevgili yapma amacında.

bitir maix. çok yanlış. görüşme.

bak maix. böyle problemli bir arkadaşlığı neden sürdürüyorsun. arkadaşa ihtiyacın varmı. hiçmi yok bir arkadaşın, yada birşeyler payaşacağın biri.
onunla konuş.
birde empati yap. biriyle çıkıyorsun. erkek arkadaşını çok seviyorsun. birden bir kız çıkıyor piyasaya. erkek arkadaşına yapışmış bırakmıyor. arkadaşız diyor sen uyardıkça umursamıyor devamlı görüşüyor. .
ne yaparsın. hoşuna gidermi.?? istermisin sevgilinin 18 yaşında bir kızla konuşmasını. ne konuşuyor ,bilmiyorsun.
çok rahatsızlık veren bir durum bu o kız için.
madem kız istememiş konuşma. demekki hoşlanmıyor. kim olsa istemez. bende istemem. ben varken ne gerek duyar kendinden 7 yaşküçük bir kızla 25 yaşında bir erkek ne paylaşır. derim. .
onun amacı belli zaten . ama senin amacın sadece arkadaşlıksa bile bir genç kızı ,üzüyorsun acı çektirtiyorsun..
değermi maix. bir insanı incitmeye değer mi.
sorunlu olduğunu sanmıyorum kızın. çocuk resmen senaryo yazmış. senide yavaş yavaş ikna edip 2 ci sevgili yapma amacında.

bitir maix. çok yanlış. görüşme.
kız zaten bitiricem.
konudada belirttm aslında dert deil dedim.
çünkü kararımı verdm.ve paylasmak istedm.

canım,
zaten şuan böyle düşünüyorum.zaten bir daha geldiğinde görüşmeyi keseceğim.olayın şokunu atlattım.sadece olayı yanlış anlayan arkadaşlara aaçıklama yapıyorum.

anlıorum seni cnm, ama olayın yanlış olduğunun farkındaysan gerisi sorun değil, zararın neresinden dönersen kardır demişler değilmi..a.s

daha fazla uzatma bu görüşme olayını, başka biyerde böle bi olayla karşılaşsan objektif bi gözle emin ol sen tepki gösterirdin bu duruma..

çocuğun sana söledikleri köşeye sıkışan her erkeğin 3sn içersinde uyduracağı bi yalan, çokta zor değil böle bi senaryo yazmak, sen birazda ilgilenilmenin verdiği hoşnutlukla kapılmışssın inanmışsın sanırım, yoksa verdiğin tepkilerden mesajlarından anlıorumki normalde aklı başında bi kızsınyerimseniben

hayatta herşey insanlar içindir, hatalarda güzelliklerde.. sende hatanın farkında ol ve birdaha görüşme derim, ki zaten öle yapıcakmışşsın, vazgeçme kararlı ol..

anlıorum seni cnm, ama olayın yanlış olduğunun farkındaysan gerisi sorun değil, zararın neresinden dönersen kardır demişler değilmi..a.s

daha fazla uzatma bu görüşme olayını, başka biyerde böle bi olayla karşılaşsan objektif bi gözle emin ol sen tepki gösterirdin bu duruma..

çocuğun sana söledikleri köşeye sıkışan her erkeğin 3sn içersinde uyduracağı bi yalan, çokta zor değil böle bi senaryo yazmak, sen birazda ilgilenilmenin verdiği hoşnutlukla kapılmışssın inanmışsın sanırım, yoksa verdiğin tepkilerden mesajlarından anlıorumki normalde aklı başında bi kızsınyerimseniben

hayatta herşey insanlar içindir, hatalarda güzelliklerde.. sende hatanın farkında ol ve birdaha görüşme derim, ki zaten öle yapıcakmışşsın, vazgeçme kararlı ol..

canım zaten yazarken de dedm aslında dert değil ama paylasmak istedm.çünkü kararımı verdim.ve olayın üstnden zaman geçti.neyin dogru neyin iyi oldugunu biliyorum.
zaten kızla konustum.özür dilerim dusununce seni anlıyorum eminol bunda tek benim değil onn da hatası var dedim.ama olsn birdahada aramam buson dedim.
ben bunu diyebiliyorsam aartık gerçekten hiç üzülmüyorum kararımı vermişim demektir

aranızda duygusal hiç bir bağın olmadığını söylüyorsun,ama konu başlığı 'aşkı memnu'.
sonra ;
birdaha ararsa kızdan ayrıl öyle göruusurz ancak derim...
diyorsun..
'ya o,ya ben' havalarına giriyorsun.aranda duygusal hiç bir bağ olmadığına inandığın bir insan üstelik :/

kendimi evli erkeklerle birlikte olan kadınlar gibi hissettim biran..
diyorsun..ardından;

işte aramızda aşk olmadıgı için 2. kadın oldugumu da dusunmuyorum.ama diyorum acaba kendımi mi kandırıyorm...
böyle yazıyorsun.ve evet kendini kandırıyosun.
gençsin,heyecan arıyosun.yol yakından dön.başına bela olur böyle ufak aksiyonlar.bence sınava odaklanmalısın.bu işler seni aşar,aşmışta zaten kullanılıyorsun.diğer kız gibi.

aranızda duygusal hiç bir bağın olmadığını söylüyorsun,ama konu başlığı 'aşkı memnu'.
sonra ;

diyorsun..
'ya o,ya ben' havalarına giriyorsun.aranda duygusal hiç bir bağ olmadığına inandığın bir insan üstelik :/

diyorsun..ardından;

böyle yazıyorsun.ve evet kendini kandırıyosun.
gençsin,heyecan arıyosun.yol yakından dön.başına bela olur böyle ufak aksiyonlar.bence sınava odaklanmalısın.bu işler seni aşar,aşmışta zaten kullanılıyorsun.diğer kız gibi.

aa evet..
çok teşekkurler arkadaşım,bak bunları hiç farketmemiştmm.mafoldumben
olsun zararın neresnden donulse kardır diyorum.
zaten nereye kadar böle kızla kavga edip aramam diyerek
onla goruserek...

aferin doğru yoldasın devam et.

ne biliyosun adamın sevgilisinn hakkaten sorunlu olduğunu? sana öyle anlatmadığını...

geçen bi konuda da yazdım haberli aldatmalar böyle oluyor işte. adamın sevgilisi olduğunu bildiğin halde sevgilicilik oynuyosun. benim gözümde aldatmadır bu. ve şu an sen kendini kullandırtıyosun.

yaşının gerektirdiği işlere bulaşsan hiç fena etmezsin.

evet haklısınız.en yakın 12 senelik kız arkadasımdan da darbe yedim.oyuzden ona sığındım.onunla konusmak rahatlatıyordu.

evet haklısınız.en yakın 12 senelik kız arkadasımdan da darbe yedim.oyuzden ona sığındım.onunla konusmak rahatlatıyordu.

uffff maix kelimelerim kalmadi akannehir

kizim Allah sana yardim etsin karsina iyi insanlari denk getirsin insallah :Saruboceq:

X