Çatlaklar Aspirin ile Çatlaklar!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaslar merhaba,,,ben merak ettim acaba normal el kremi ile ayni islemi yapabilirmiyiz???....ve düzenli olarak kahve limonu uyguluyorum...biraz fark etti eskisine göre....simdi de aspirini denicem...paylasim icin tesekkürler....(bildigimiz el yüz kremleri oluyomu?)...

ben bildiğiniz el kremi ile yaptım. arko nun içine koyarak uyguladım masajla. bildiğimiz yeşil arko varya onunla yaptım. ama sen hangi kremi kullanıyosan onunla yap önemli olan nemlendirmesi.

Mantıklı,aspirinin çatlaklara çözüm olabileceği kanısındayım ben de. hatta Suna DUMANKAYA 'nın da aspirinli bir formulü vardı; 10 limonun suyu,20 aspirin,limon suyu kadar susam yağı.Bu karışımı iyice harmanlayıp sorunlu bölgeye masajla sürmeliymişiz.ne derece çözüm olur bilmiorum ama denemeye değer görüyorum.

bu formul catlak icin deil selulit icin. catlak icin olanı 50 gr cilek yagı 50 gr kakao yagı ve 1 limon suyu sanırım

gülmekten kendimi alamadımmmm kakao yağı susam yağı lahana yağı limon yağı biberiye yağı ... yağı ... yağı .....yağı ay ölcem şimdi bitmiyor derdimiz kızlarr napcazz biz yaaaaaaaaa kafamçokkarıştı

ya aslında istikrarlı olmamız lazım arkadaşlarrr.. sonuçları erkek beklemek imkansız biz öncelikle bir uygulamaya başlıyalımm ama pes etmek üşenmek yok yaniii.. böyle olursa bence zaman kaybı olur ve iyi bir sonuç elde edemeyizz....

devam devam devammmmmmm yaniiiiiiiiiiiiiii ondan sonrada umarım bu olacakkk :hooray:

kendimizi sıkmamak lazım. ilerde çatlaklar içinde daha ucuz ve kolay bir tedavi yöntemi bulunur ama o zamana kadar azaltmak lazım bunları. vücudunuza göre iyi geleceğini düşündüğünüz şeyleri uygulayın derim ben. ama buzu eksik etmeyin. bir kere bile uyguladınığınızda farkı görebiliyorsunuz. zilayna nında dediği gibi sabırlı ve azimli olmak gerekir. umarım başarılı olur herkes. hihoyyyta.s.

merhaba ben yeni katıldım aranıza neşelinin verdiği tarifi denedim bugün yanma olmadı,başta çok belirginlerşti çatlaklar korktum ama yarım saat sonra silikleştiler çok şaşırdım kaydirigubbakcemile3

arkadaslar bende ergenlik doneminden kalma baya derin ve beyaz catlaklar var bacaklarımın üst kısımlarında ve kalcalarımda birazda diz arkalarımda :çok üzgünüm: bu gibi derin çatlaklarda işe yarayan bir ürün var mıdır acaba kullanan varsa yada yararını goren lutfen tavsiye ettim...bugun eczaneye ugradım mustelanın intensive action diye bir kremini tavsiye etti işe yaramayacaksa acıkcası bosa para vermekte istemiyorum mustela yada roc'un kremini deneyen var mı çatlak için? :uhm:

arkadaslar merhaba,,,ben merak ettim acaba normal el kremi ile ayni islemi yapabilirmiyiz???....ve düzenli olarak kahve limonu uyguluyorum...biraz fark etti eskisine göre....simdi de aspirini denicem...paylasim icin tesekkürler....(bildigimiz el yüz kremleri oluyomu?)...

liebel aspirini denedin mi? Nasıl oldu?

merhaba ben yeni katıldım aranıza neşelinin verdiği tarifi denedim bugün yanma olmadı,başta çok belirginlerşti çatlaklar korktum ama yarım saat sonra silikleştiler çok şaşırdım kaydirigubbakcemile3

albedo aspirini yapmaya devam ettin mi? Nasıl oldular?

canım kahve limonu bende 1 ayı geçti uyguluyorum..
2 gün uygulayıp 1 gün vücudumu dinlenmeye bırakıyorum. kullandığımız kahve türk kahvesi oluyor. 2 kaşık kadar kahvenin içine 1 limon sıkıyorsun macun gibi olana kadar karıştır ve banyoda vücuduna masaj şeklinde uygula canım. ben tüm vucuduma uyguluyorum. kahvenin acayip peeling etkisi var yumuşacık bir tenle karşılaşıyorsun..

sana kolay gelsin bakalımmm

gaydirigubbakcemile5

ben bu krem aspirin olayını yaptım ama kızarıklık vs falan gibi bişi olmadı sadece hafif 2 dk kadar yanma oldu :uhm: acaba kullandığım nemlendiriciden mi oldu ki dove kattım bu arada :roflol:

X