Çatlaklar Merak edilen Çatlak Kremleri ve Tedavi Konusunda Tecrübelerim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Badem yagi hamileler mutlaka ilk aylardan popo bacak ve karna surun. Ergrnlikte catlaklarim vardi.. hamile olunca da catlar katnim demistim ama tek bi catlak bile yik. Ve isvicrede yasiyirum domtorum en iyi kremin badem yagi demisti.. ve hakliymis. Karnimda huc bisey yik. Surekli durun hergun doguma kadar masajla

Ben dermaroller 3.mm Sparis verdim brezilyali bir arkadasimin ablasi kullanmis ilk indan duymustum. Ve etkiliymis. Bende vaslicam. Eger cozersem resim atarim size. Benim bacak ve popomda var eskiden kalma. Dogum yaotim ama ksrnimda yokm oda duzenli badem yagi kullandim hamielyken. Pahali kremlere para vermeyin.. en iyisi badem yagi

Ben dermaroller 3.mm Sparis verdim brezilyali bir arkadasimin ablasi kullanmis ilk indan duymustum. Ve etkiliymis. Bende vaslicam. Eger cozersem resim atarim size. Benim bacak ve popomda var eskiden kalma. Dogum yaotim ama ksrnimda yokm oda duzenli badem yagi kullandim hamielyken. Pahali kremlere para vermeyin.. en iyisi badem yagi
canım peki badem yagı tüğlenme yapıyor mu?

Kantoran yagi bire bir. Ben demedim ve faydasını büyük oranda gördüm. Bütün aktarlarlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Fiyatı da 8 lira :)

Biraz kokusu agir gelebilir çünkü saf zeytin yagi var içinde. Bnm oğlumun bacağı yandı. Doktor 1 ayda geçmez dedi. Ben Dr. Verdi krrmlerin yaninda sürekli kantoran yagi surdum ve 9 günde izi bile kalmadı desem yeri. Çok dikkatli bakıldığında belli oluyordu artik oda geçti. Ayrıca sarkmış etiniz var ise fayda göremezsiniz. Sadece izleri yok eder buruşukluğuna vr sarkmisligina fayda etmez

ben %100 doğal bir krem buldum. Cildiye doktorum önerdi LR adında firmanın kremlerini aldım kullandım denemekte fayda var diyerekten resmen catlaklarımdan kurtulmak üzereyim şimdide sıkılaştıcı selulıt giderici aldım onunla daha iyi olur dediler 4 gözle bekliyoorum eski halimi :))) banada bir çok kez lazer olmalısın başka caresi yok krem geçirmez çatlayacaksan zaten çatlarsın istedğini kullan dediler ah keşke akıllarına uymasaydım aptallık etim.

Çat
ben %100 doğal bir krem buldum. Cildiye doktorum önerdi LR adında firmanın kremlerini aldım kullandım denemekte fayda var diyerekten resmen catlaklarımdan kurtulmak üzereyim şimdide sıkılaştıcı selulıt giderici aldım onunla daha iyi olur dediler 4 gözle bekliyoorum eski halimi :))) banada bir çok kez lazer olmalısın başka caresi yok krem geçirmez çatlayacaksan zaten çatlarsın istedğini kullan dediler ah keşke akıllarına uymasaydım aptallık etim.
Çatlakların beyaz mı kırmızı mı?? kalçada olan ince beyaz çatlaklara iyi gelir mi peki ? bilgi verirsen çok sevinirm :)

Çok merak ettiğim bir şey var bu kremler ve yağlar kalçada tüylenme yapmıyor mu??Ben hiç kullanmadım bilmiyorum

Çok merak ettiğim bir şey var bu kremler ve yağlar kalçada tüylenme yapmıyor mu??Ben hiç kullanmadım bilmiyorum

Yok canım tüylenme olsa direkt farkederdim ben cünkü göbeğimde bir tane tüy yok yapmadı sordum yapmaz dedi doktor... Zaten içeriğine baktık aloe veralı bu yüzden yağlanma yapmıyor. Hatta geçen gün ben bir yerde okudum ibni sina kitabında cokca aloe veradan bahsetmiş ölüm harici herşeye deva demiş.Peygamberimizin hadislerini buldum ha birde kloepatrada güzellik banyosunda keçi sütü ve aloe vera kullanırmıs :) bunu duyduktan sonra tamamdır yahuu dedim :KK70:

Yok canım tüylenme olsa direkt farkederdim ben cünkü göbeğimde bir tane tüy yok yapmadı sordum yapmaz dedi doktor... Zaten içeriğine baktık aloe veralı bu yüzden yağlanma yapmıyor. Hatta geçen gün ben bir yerde okudum ibni sina kitabında cokca aloe veradan bahsetmiş ölüm harici herşeye deva demiş.Peygamberimizin hadislerini buldum ha birde kloepatrada güzellik banyosunda keçi sütü ve aloe vera kullanırmıs :) bunu duyduktan sonra tamamdır yahuu dedim :KK70:

Sevindim :) Peki, hamilelik sonrası oluşan çatlaklar değil de kuru ciltlilerde beyaz ince çizgiler oluyo(kalçada vs..) ve ona çatlak deniliyormuş...Onları da geçirir mi bu krem??

Merhaba Chery Lady. Gercekten bu yaptiklarin ise yaradi mi? %50 gecse bile yeter bana. Bi de catlaklarin beyaz miydi ? Cevabin benim icin umut olacak :)

CheryLady insallah mesajlarimi gorursun :) bi de strivectini merak ediyorum. bazi kullanicilar etkisinin gecici oldugunu soylemis, sen de kullanmissin. etksi gecici mi gercekten ?? Bi de senin catlaklarin cok mu inceydi ?

arkadaşlar ben size kesinlikle babe çatlak tedavi kremi öneriyorum. normalde fiyatı 62 ytl ama cilt uzmanı reçeteye yazarsa 10 ytl falan oluyor. ben 2 tane bitirdim. ciddi renk kaybına uğradı çatlaklar kaybolmak üzere. şiddetle tavsiye ediyorum. bide bepanthen merhem iyi bi etki yapıyormuş. denemeye değer.:dance:
gecti mi senin

2 Yıl oldu doğum yapalı kimi yarık gibi kimi ince neden sordun tedavisi sende mi yoksa :)

X