Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

Nasil duruyorsun? Ben hayatta dayanamazdim. Ne zaman yapicaksin? Cok merak ettim ben bile. Bu arada test icin seni hastaneden aramiyorlar mi? Ilgililer mi onu merak ettim? Bi de senin kontrol ve transferini Cem beymi yapti? Umarim hamilesindir:))

57.8 cikti 2 gun sonra tekrar yaptircakmisim...
aramazlarmi defalarca aradilar....
ama ben ilcedeydim yaptiramadim...
bu gun ben aramadan yine aradilar....
bakalim artik...

Daha önceden Cem BEY yaşadığım şehire gelmişti Tüp Bebek ile ilgili bilgilendirme toplantıları için. Alan bilgisine güvendim. Geçen hafta eşimin genetiğinde sorunlar çıktı doktoruma genetiğin hangi kromozoma ait olduğunu söylesin demiş. Dün pazardı ve cep telefonundan aradım müsait misiniz diye sordum. Soğuk bir tonla değilim yarı arayın dedi. Ben de olabilir diye düşündüm. Ertesi günü akşam 19.15'te aradım gündüz yoğun olur diye. Yine müsait miniz diye sordum yine soğuk sesle gündüz arasaydınız dedi. Özür dilerim yarın arayım dedim sorun madem, mesai saatlerinde niye aramıyorsunuz dedi. Sorun madem dedi. Ben de gerek yok artık sormayacağım size iyi çalışmalar dedim ve kapattım. Resmen azarlar gibi dedi. Saat kaç oldu ve ben hala uyuyamadım. Bu işlerin saati olur mu bilmiyordum. Keşke internete verdiği telefona lütfen şu günler ve şu şu satler dışında rahtsız etmeyin deseydi. Kalbim kırıldı zaten yaralı insanlarız. Bu yüzden Memorial'e gitmeyi artık düşünmüyorum...

Daha önceden Cem BEY yaşadığım şehire gelmişti Tüp Bebek ile ilgili bilgilendirme toplantıları için. Alan bilgisine güvendim. Geçen hafta eşimin genetiğinde sorunlar çıktı doktoruma genetiğin hangi kromozoma ait olduğunu söylesin demiş. Dün pazardı ve cep telefonundan aradım müsait misiniz diye sordum. Soğuk bir tonla değilim yarı arayın dedi. Ben de olabilir diye düşündüm. Ertesi günü akşam 19.15'te aradım gündüz yoğun olur diye. Yine müsait miniz diye sordum yine soğuk sesle gündüz arasaydınız dedi. Özür dilerim yarın arayım dedim sorun madem, mesai saatlerinde niye aramıyorsunuz dedi. Sorun madem dedi. Ben de gerek yok artık sormayacağım size iyi çalışmalar dedim ve kapattım. Resmen azarlar gibi dedi. Saat kaç oldu ve ben hala uyuyamadım. Bu işlerin saati olur mu bilmiyordum. Keşke internete verdiği telefona lütfen şu günler ve şu şu satler dışında rahtsız etmeyin deseydi. Kalbim kırıldı zaten yaralı insanlarız. Bu yüzden Memorial'e gitmeyi artık düşünmüyorum...

bilmiyorum arkadasim .....
ben hastasi olmadan hastasi olduktan sonrada aradim..
benimle hep gorustu ama yapisi zaten mesafeli gibi oda onun yapisi....
ne yapalim artik....
sen yinede bi gunduz ara istersen...:KK59::KK59::KK59:

bakalim artik...
Cok sevindim canim. Umarim deger yukselir. Biz de 2 ay sonra tedaviye baslamayi dusunuyoruz bu olumlu haberler bana moral oluyor. O yuzden heyecanla bekliyorum.

selam kader arkadaşlarım. Ikinci deneme için merkez araştırıyorum şu anda memorial ataşehir ve medicana ümraniye hastaneleri arasında tereddütteyim. Memorial hastanesi de olabilir ama medicana da evime çok yakın ve ikisini de düşünüyorum net karar veremedim. ömer faruk vanlıoğlu'nu da çok beğenen çok memnun kalan var eşimin ilk spermiogram testini orada yaptırmıştık orası da güzel temiz sakin fazla kalabalık değil. Cem demirel deyince de memorial deyince de zaten kimse tartışmıyor bile garanti kalitesini kanıtlamış. Bakalım kısmetimiz nerede:???

canım hayırlı olsun ben umuttta yaptırdım ama omerbeyle goruşmeye gıtmıştım çok sıcak kanlı çok ızah edıcı bı adam hoşuma gıtmıştı. Bıde evın yakın ..bı goruş zaten goruşme ucretsız

bakalim artik...

Bu arada sizin sorun neydi? Bu ilk denemeniz mi? Tedavi de kontrolleri ve transferi kim yapti? Agrin oldu mu hic? Kilon normal mi? Ve transfer sonrasi neler yaptin? Biraz uzun oldu ama anlatirsan cok sevinirim.

Bu arada sizin sorun neydi? Bu ilk denemeniz mi? Tedavi de kontrolleri ve transferi kim yapti? Agrin oldu mu hic? Kilon normal mi? Ve transfer sonrasi neler yaptin? Biraz uzun oldu ama anlatirsan cok sevinirim.

sorun endometriozis bir normal gebelik birde tuple gebeligim var bu ikinci deneme hala beta sorununu asamadik..
yarin kontrol beta var....
ama habire kanamam davar...
hic agrim olmadi takiplerim karisik oldu ama genelde cem bey yapti...
opuyu handan hanim yapti....
transferden sonra ozel bisey yapmadim....
ama olmuyo iste ...

bilmiyorum arkadasim .....
ben hastasi olmadan hastasi olduktan sonrada aradim..
benimle hep gorustu ama yapisi zaten mesafeli gibi oda onun yapisi....
ne yapalim artik....
sen yinede bi gunduz ara istersen...:KK59::KK59::KK59:

Sağ olcanım. Benim için alan bilgisi kadar hastaya yaklaşımı da önemli. O bu tarz bir doktorsa ben de alıngan bir hastayım. Dediğim gibi ben bu konuda zaten hassasım gecenin bir vakti de aramadım kendisini. Ticari bir kurum olarak düşünüyor mesleğini diye düşündüm. Pazar uygun değil, pazartesi akşam 7.15 mesai saati değil. Demek ne ben onun aradığı tarz hastayım ne de o da benim aradığım tarz doktor. Yalnızca benim uykusuz bir geceme mal oldu. İlgin için teşekkür ederim... Ben 3 kayıp yaşadım aynı zamanda benim doktorum benim psikolojime dikkat edecek bir doktor olmalı...

Bu arada tepkim senin cevabına değil doktorun davranış tarzına... Sağ ol canım...

Sağ olcanım. Benim için alan bilgisi kadar hastaya yaklaşımı da önemli. O bu tarz bir doktorsa ben de alıngan bir hastayım. Dediğim gibi ben bu konuda zaten hassasım gecenin bir vakti de aramadım kendisini. Ticari bir kurum olarak düşünüyor mesleğini diye düşündüm. Pazar uygun değil, pazartesi akşam 7.15 mesai saati değil. Demek ne ben onun aradığı tarz hastayım ne de o da benim aradığım tarz doktor. Yalnızca benim uykusuz bir geceme mal oldu. İlgin için teşekkür ederim... Ben 3 kayıp yaşadım aynı zamanda benim doktorum benim psikolojime dikkat edecek bir doktor olmalı...

Selam canim
Sizi okadar iyi anliyorumki ne yassam bilemiyorum.Yuce rabbim melegini sana tez gunlerde nasip etsin insallah insan okadar hassas oluyorki bu konularda bende cook yiprandim agladim sizladim yalvardim yakardim Rabbime bool bool dua ettim insallah sende bir gun melegini kucagina alacaksin canim mevlanin izniyle doktorlar okadar cook yogun oluyorlarki gunde kimbilir kasc kisi ariyordur.
Hic cekinme alinma israrla ara guclu ol ben seni baya bir moralsiz gordum.
Pozitif ol her seyin basi moral insallah ilerde cook guzel ve tatli bir ana olacaksin doktor benimle konusmadi diye hemen alinmak yoooookkkk ara ara araaaaa soracaksin canim kardesim sakin banada alinma eger kalbini kirdiysam bana hakkini helal et inan su satirlari yazarkene agliyorum kendimi tutamadim bitanem benim bende kuzumu tam 20 sene sonra buldum.
Neler cektim bir bilsen ne vaadeler atlattim yuzume karsi catir catir senin cocun olmaz nereye gidersen git yumurtalarin bitti bitecek dedi bana doktor esimin yaninda bogazim dugum dugum oldu nutkum tutuldu dondum kaldim ve benim cevabim su oldu ben turkiyeye gidecem benim doktoprlarim bu konuda en önde gidiyor dedim sizin basaramadigini benim vatanimin doktorlari basaracak dedim ve bana cevabi su oldu gulerekten eger sen hamile kalirsan bizimde haberimiz olsun dedilewr.
O=NLARA INAT KADERIME INAT VAZ GECMEDIM DAVAMDAN SEN MENEPOZDASIN DEDILAER;
Rabbim degildilerya hep inandim guvendim moralimi yuksek tuttum yaratacak olan ALLAHIMDI VERECEK OLAN GENE OYDU HEP TEFEKKUR ETTIM AMA ASLA ISYAN ETMEDIM BINLEDRCE SUKURLER OLSUNKI 7. migro denememde tek bir yumurtayla Rabbimin izniyle basardim.
Hamdolsun sukurler olsun umutum yasini gecti dilerim mevlamdan sana ve bu yolda maddi manevi emek veren herkesin yuzunu guldursun Allahim kimsenin kucaklarini bos birakmasin AMINNNNNNN
Selam ve duayla Allaha emanet olunuz sevgiler

Selam canim
Sizi okadar iyi anliyorumki ne yassam bilemiyorum.Yuce rabbim melegini sana tez gunlerde nasip etsin insallah insan okadar hassas oluyorki bu konularda bende cook yiprandim agladim sizladim yalvardim yakardim Rabbime bool bool dua ettim insallah sende bir gun melegini kucagina alacaksin canim mevlanin izniyle doktorlar okadar cook yogun oluyorlarki gunde kimbilir kasc kisi ariyordur.
Hic cekinme alinma israrla ara guclu ol ben seni baya bir moralsiz gordum.
Pozitif ol her seyin basi moral insallah ilerde cook guzel ve tatli bir ana olacaksin doktor benimle konusmadi diye hemen alinmak yoooookkkk ara ara araaaaa soracaksin canim kardesim sakin banada alinma eger kalbini kirdiysam bana hakkini helal et inan su satirlari yazarkene agliyorum kendimi tutamadim bitanem benim bende kuzumu tam 20 sene sonra buldum.
Neler cektim bir bilsen ne vaadeler atlattim yuzume karsi catir catir senin cocun olmaz nereye gidersen git yumurtalarin bitti bitecek dedi bana doktor esimin yaninda bogazim dugum dugum oldu nutkum tutuldu dondum kaldim ve benim cevabim su oldu ben turkiyeye gidecem benim doktoprlarim bu konuda en önde gidiyor dedim sizin basaramadigini benim vatanimin doktorlari basaracak dedim ve bana cevabi su oldu gulerekten eger sen hamile kalirsan bizimde haberimiz olsun dedilewr.
O=NLARA INAT KADERIME INAT VAZ GECMEDIM DAVAMDAN SEN MENEPOZDASIN DEDILAER;
Rabbim degildilerya hep inandim guvendim moralimi yuksek tuttum yaratacak olan ALLAHIMDI VERECEK OLAN GENE OYDU HEP TEFEKKUR ETTIM AMA ASLA ISYAN ETMEDIM BINLEDRCE SUKURLER OLSUNKI 7. migro denememde tek bir yumurtayla Rabbimin izniyle basardim.
Hamdolsun sukurler olsun umutum yasini gecti dilerim mevlamdan sana ve bu yolda maddi manevi emek veren herkesin yuzunu guldursun Allahim kimsenin kucaklarini bos birakmasin AMINNNNNNN
Selam ve duayla Allaha emanet olunuz sevgiler

Sağolasın Alah yavrunuzu size bağışlasın. Zor bir süreç geçirmişsiniz. Bizler bu kadar sıkıntlar yaşıyoruz, buna karşı doktorlardan azıcık hassasiyet bekledim yalnızca. Doktorlar için normal olabilir ama malesef yaşayan için zor. Son kürtajımda ağlıyorum, asistan doktor alt tarafı bir kürtaj oldunuz ne kadar büyütüyorsunuz diyor. Benim üzüldüğüm çok mu zor olur moralinizi bozmayın vs... şeyler demek, ya da akşam 19.15'te arayan hastaya tabi sorabilirsiniz demek. Ben de öğretmenim yeri geliyor tenefüste çay içmediğimiz zamanlar oluyor öğrencilerin sorularını cevaplamaktan. Ama dert etmiyoruz yeterki bir şey öğrensinler. Ben de bu hassasiyeti beklemiştim. Tabi yoğunlar anlıyorum ama yine de kırıldım işte...

bakalim artik...

ben de merak ettim, tekrar yaptırdın mı beta hcg?sonucun kaç çıktı? 2 günde bir sonucun 2 ye katlaması lazım.kanaman devam ediyor mu? umarım güzel haberler verirsin bizlere. bize de umut olsun.

canım, ben de memorial ataşehinde Handan Hanıma gittim bir kaç defa. bana histeroskopi yaptı handan hanım. kendisini çok sevdim, çok güler yüzlü, çok pozitif. bir kaç defa da cep telefonundan aradım kendisini. her seferinde çok yumuşak davrandı. Allah razı olsun. biz henüz tüp bebeğe başlamadık ama bu ayda olmazsa önümüzdeki ay handan hanıma tüp için gitmeyi düşünüyoruz. sana da handan hanımı tavsiye ederim. sen aynı benim gibi ince düşünceli hassas bir insansın. bizim gibilere handan hanım iyi gelir:KK34:

daha önce umut tüp bebekte ulun beye de gitmiştim. herkes çok memnunum diye yazarken ben onunla konuştuktan sonra kaç gün kendime gelemedim. çok moralim bozuldu, kaç gün ağladım. sonra handan hanıma geldim. kendime getirdi beni. sonra erkek doktorların bana göre olmadığını anladım. bu hasta ile doktor arasında ki elektriğe bağlı. herkesin beklentileri farklı. ama handan hanıma gidersen bana hak vereceğine inanıyorum. gidersen benden selam söyle handan hanıma. özledim onu. 2 aydır gitmedim. olmadı önümüzde ki ay görüşürüz orada seninle gidersen. sevgiler canım. kendine iyi bak.

canım, ben de memorial ataşehinde Handan Hanıma gittim bir kaç defa. bana histeroskopi yaptı handan hanım. kendisini çok sevdim, çok güler yüzlü, çok pozitif. bir kaç defa da cep telefonundan aradım kendisini. her seferinde çok yumuşak davrandı. Allah razı olsun. biz henüz tüp bebeğe başlamadık ama bu ayda olmazsa önümüzdeki ay handan hanıma tüp için gitmeyi düşünüyoruz. sana da handan hanımı tavsiye ederim. sen aynı benim gibi ince düşünceli hassas bir insansın. bizim gibilere handan hanım iyi gelir:KK34:

daha önce umut tüp bebekte ulun beye de gitmiştim. herkes çok memnunum diye yazarken ben onunla konuştuktan sonra kaç gün kendime gelemedim. çok moralim bozuldu, kaç gün ağladım. sonra handan hanıma geldim. kendime getirdi beni. sonra erkek doktorların bana göre olmadığını anladım. bu hasta ile doktor arasında ki elektriğe bağlı. herkesin beklentileri farklı. ama handan hanıma gidersen bana hak vereceğine inanıyorum. gidersen benden selam söyle handan hanıma. özledim onu. 2 aydır gitmedim. olmadı önümüzde ki ay görüşürüz orada seninle gidersen. sevgiler canım. kendine iyi bak.

Teşekkür ederim. Yazın ben Prof Dr. Cemil Akgül'e gitmiştim teşhis için. O tüp bebek uzmanı aynı zamanda. Buradaki doktorum Cem Bey'le irtibat halinde diye aradım aslında. Cemil Bey'de benden haber bekle dedi. Beni yönlendirecek canım benim eşimde genetik problem çıktı. Normal tüp bebek değil durumumuz. Çok sağ ol. Ben de çok hassasım. Ulun Bey'i de duymuştum iyi diye. Ama bizim gibilere iyi doktorluğun yanında iyi psikologluk yapacak doktorlar lazım. Hassasiyetin için teşekküe ederim...

ben de merak ettim, tekrar yaptırdın mı beta hcg?sonucun kaç çıktı? 2 günde bir sonucun 2 ye katlaması lazım.kanaman devam ediyor mu? umarım güzel haberler verirsin bizlere. bize de umut olsun.

yokkk dustu gitti benimde hep ole oluyo biseye demiyolsr...
valla bunaldim donmuslarla devam edicez....:KK49::KK49:

yokkk dustu gitti benimde hep ole oluyo biseye demiyolsr...
valla bunaldim donmuslarla devam edicez....:KK49::KK49:

Geçmiş olsun, benim de normal yolla 2 düşüğüm var. Pıhtılaşma, bağışıklık, genetik(eşli) yapıldı mı? Ben de 3 ünde de sorun çıktı?

pihtilasmada sorun yok genetikte normal
ama bagisiklik hangi test o kadar cok yapildikiiii

Bana lupus antikoagülan, ANA(antinükleer antikor), antidna yapıldı. ANA da sorunum çıktı. Belki başka da vardır ama bunlar yapıldı. Hiç açıklama yapmadılar mı?

cd 56 yi duydum bide bennn...

Bilmiyorum canım. Şu an Cemil Akgülden cevap bekliyorum ona güveniyorum alt tarafı bir kez muayene oldum ama sağolsun genetikçileriyle ayrıntılı değerlendirecekmiş. Hem de ben İstanbulda yaşamıyorum ve çok az gidebilirim şu aşamada. Çok ilginç niye düşüyor bebeklerin? Genetiği ben 100 hücrede yaptırdım. 20 hücrede normal çıkıp 100 hücrede sorun çıkan birarkadaş uyarmıştı beni. Sor doktora istersen bu durumu...

X