Tüp Bebek Merkezleri Ataşehir Memorial Dr. Cem Demirel Hastaları

İnş guzel sonuclar alırsın cnm kacıncı gun kc embrıyo transfer edıldı

Mrb arkadaşlar 1,5 ay sonra tedaviye başlayacağız inşallah Cem beye gitmeye karar verdik yalnız tedavi + ilaçlar ne kadar tutuyor şu an güncel fiyatları bilen var mı

Mrb arkadaşlar 1,5 ay sonra tedaviye başlayacağız inşallah Cem beye gitmeye karar verdik yalnız tedavi + ilaçlar ne kadar tutuyor şu an güncel fiyatları bilen var mı
Net fıyat 6.000+1500 ilac cnm

6ay önceki fıyat yazdıgım sekıldeydi.
Canım emin. Misin bir de doktora gidiyor Muş'un sen yani sorup kesin bi fiyat öğrenme şansın varsa yardımcı olur Muş'un :KK43:
Canım yukarda guncel rakamı yazmışlar zaten 6 ay önce boyleydı sonra bn dondurulmuş tedavı gordum.6 ay önce net fıyat buydu

Ben 1. Yi orda yaptirdim. Cem demirel de. İkinciyi kesinlikle düşünmüyorum
Neden peki benimle paylaşır mısın benim ikinci bi şansım Yok krediçekevepim ve 3 yıl borçlu olacağım en iyi tercihi yapmam lazım

Ben gıdıp konusmanı tavsıye ederim
Doktor doktor gezip kafamı karıştırmak istemiyorum açıkçası evime yakın ve bir de iyi bir doktor olduğunu duydum yalnız eğer sadece 6800 tedavi artı ilaçlar olursa başka bi yer bakarım çok fazla yani onu verebilsem zaten Bülent traş dalının en iyi doktoru ona giderim bilmiyorum düşüncem bu

Doktor doktor gezip kafamı karıştırmak istemiyorum açıkçası evime yakın ve bir de iyi bir doktor olduğunu duydum yalnız eğer sadece 6800 tedavi artı ilaçlar olursa başka bi yer bakarım çok fazla yani onu verebilsem zaten Bülent traş dalının en iyi doktoru ona giderim bilmiyorum düşüncem bu
Bnce bır konuşun belli mı olur belki fıyat uzerınden yardımcı olurlar. Bulent beye gore cem bey kat kat ıyıdır .

Bnce bır konuşun belli mı olur belki fıyat uzerınden yardımcı olurlar. Bulent beye gore cem bey kat kat ıyıdır .
Telefonla arasam aslında fiyat bilgisi verirler herhalde ilk başta Bülent beye gitmek istedim yalnız şu an tedavisi 9,5 milyar ve benim tedavim olumlu olursa şayet doğumum da çok yüksek riskli olduğu için sadece tedavi için para harcamayacağım yani ;(

Arkadaşlar merhaba...
Öncelikle Allah isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin...
Ben dün ilk kez Cem bey e görüşmeye gittim ve Mayıs ayı için tüp bebek tedavisine başllayalım dedi.
Beni en iyi sizler anlarsınız, bu konuda fikir ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
Cem bey nasıl bir doktordur ve başarılı mıdır?
O kadar kararsızım ki, pikolojim iyice altüst oldu.

İlk denememi memorialde yaptırdım her ne kadar olumsuz sonuçlansa da ikinci deneme için yine orayı tercih ederim.. Daha önce gittiğim doktorlar basit bir klomen tedavisinde bile ilaç dozunu ayarlarken yanıldılar beklenmedik tablolarla karşılaştık.. Cem bey işini kesinlikle iyi yapıyor daha ilk muayenede hastayı tanıyor ve ona göre bir tedavi uygulayıp doğru şekilde yol alıyor.. yumurta toplama işlemi sonrası herhangi bir sendrom yaşamadım bir gün süren hafif ağrılarım oldu yalnızca.. transferimde herşey yolunda gitti ama nasip kısmetten öteye geçilmiyor bi yerde.. Cem beyde bizimle birlikte şaşırdı ve üzüldü en azından bunu hissettik.. Evet pohpohlamıyor süslü cümlerler kurmuyor ve hasta doktor ilişkisini müşteri satıcı profiline çevirmiyor.. Bu bir eksiklik değil bence sonuçta muayeneden hemen sonra Cem beyden bilgi alan hemşireniz sizinle özel olarak ilgileniyor durumunuzu uzun uzuuuun konuşabiliyorsunuz..

3 ayri buyuk merkezinde de tup bebek tedavisi yaptirdim. Baslangicim cem beydi ve ben yine ona geri dondum. Simdi bir kizim var. Sunu soyleyebilirimki belki cem beyden daha iyi doktorlar olabilir ama bu piyasada durust, guvenilir isini para icin yapmayan tanidigim tek doktordur.

X