Avcılar Hospital ve Medicana Avcılarda Doğum Yapanlar

Selamlar... yeni bakabildim simdi gordum mesajini... nasilsin, nasil gidiyor hamileligin :) cok sukur dogum iyi gecti ama sezeryan oldugum icin ameliyat yerimde ilk hafta cok agri oldu, buna bide sirt agrisi eklendi. Minoset ictim hep. Ozellikle o ilk 2 gun en zoruydu. Bide taktiklari sonda tahris etti onunda agrisini cektim. Sukur gecti, gitti hepsi ve bebegim bugun 40 gunluk oldu bile :) 1 ayda 1 kiloda almis sagligi iyi durumda. Insaallah sende guzel bir sekilde atlatirsin dogumu ve bebegini kucagina alirsin..

Sen hangi hastane ve doktorda dogum yaptin canim?

nerde yaptirmistin
Fiyati ne kadardi ?

anadolu hastanesi icin tam yorumun nedir
Dogumu nerede yap,aya karar verdin ?

Merhaba ben de detaylı ultrason yaptırıcam ama medilife ta perinatolog 375 Tl çok geldi bana fiyat daha uygun fiyatlı bir hastane var mı bildiğiniz acaba ya da siz nerde yaptırdınız?

Merhaba ben de detaylı ultrason yaptırıcam ama medilife ta perinatolog 375 Tl çok geldi bana fiyat daha uygun fiyatlı bir hastane var mı bildiğiniz acaba ya da siz nerde yaptırdınız?
Ben esenler.medipolde yaptirdim cokta memnun kaldim 135 tl cs de verdiler resimde doktor muyeneside ucretsiz

Selamlar... yeni bakabildim simdi gordum mesajini... nasilsin, nasil gidiyor hamileligin :) cok sukur dogum iyi gecti ama sezeryan oldugum icin ameliyat yerimde ilk hafta cok agri oldu, buna bide sirt agrisi eklendi. Minoset ictim hep. Ozellikle o ilk 2 gun en zoruydu. Bide taktiklari sonda tahris etti onunda agrisini cektim. Sukur gecti, gitti hepsi ve bebegim bugun 40 gunluk oldu bile :) 1 ayda 1 kiloda almis sagligi iyi durumda. Insaallah sende guzel bir sekilde atlatirsin dogumu ve bebegini kucagina alirsin..
Amin kuzum insallah

Merhaba kızlar bende doktorumu değiştirmek istiyorum Avcılar Medıcana da seçil hanım hakkında iyi şeyler duydum.. Hastanede doğum yapan veya seçil Hanım'ın hastası olan var mı? Hastane çok kalabalık mı yataklar falan temiz mi cevap bekliyorum :KK200:

Kesinlikle harika bi doktor, benim de doktorum, 20 haftalığım orda seçil hanımda yapacağım Allahın izniyle doğumu

Ben de seçil hanımın hastasıyım. Doktor gayet iyi ancak hastane gereksiz pahalı. 26+2 haftalığım. Doğum ücreti konusunda henüz net bi rakam alamadım. Doğuma doktorum girdiğinde de ayrıca ücret ödemek zorundayım. Mantıken o kadar parayı hastaneye vericeğime bebeğime harcarım diye düşünüyorum.

Ben de seçil hanımın hastasıyım. Doktor gayet iyi ancak hastane gereksiz pahalı. 26+2 haftalığım. Doğum ücreti konusunda henüz net bi rakam alamadım. Doğuma doktorum girdiğinde de ayrıca ücret ödemek zorundayım. Mantıken o kadar parayı hastaneye vericeğime bebeğime harcarım diye düşünüyorum.
Kuzummm bende doktor arıyorum. Seçil hanım nasıl. Ayrıca doğum ücreti konusunda net bir ücret alamadım demişsin hiç mi fiyat söylemiyorlar ya da ne kadar

Kuzummm bende doktor arıyorum. Seçil hanım nasıl. Ayrıca doğum ücreti konusunda net bir ücret alamadım demişsin hiç mi fiyat söylemiyorlar ya da ne kadar

fiyat almayı başardım şikayet var sitesine falan yazdım :) 1350 normal - 1650 sezeryan doktor ayrıca girerse ona ödeme yapıyosun. Ama muayene 75 olmuş sgklı. Ben gitmeye başladığımdan beri 3 kere muayeneye zam geldi:) doğum fiyatı için de zam gelicek dediler. Ben değiştirdim doktoru hastaneyi :)

Seçil hanım dediğim gibi iyi bi doktor ama hastane politikaları gereği kendimi biraz aptal yerine konmuş hissediyorum:)

Valla arkadaşım bende bu forumda yazanlara göre Onur Beye gittim. Dedim ki ilk sefer, tanımıyor diye böyle soğuk herhalde dedim. Bana şeker testi yapmadan şeker ilacı verince tepem attı. Ben Avcılar Hospital'e Faruk Çekmeceli'ye gidiyorum. Çok içten ve sabırlı biri gerçekten

Mrbalar . Faruk bey normal dogumu destekliyor mu uaptiriuor mu . Normal dogum icin Son anda dr ve hastane degistirebilirim .

Mrbalar . Faruk bey normal dogumu destekliyor mu uaptiriuor mu . Normal dogum icin Son anda dr ve hastane degistirebilirim .
Benim arkadaşım Faruk bey değil aynı hastanede başka bir doktorun hastası olmasına rağmen, Doğumun olduğu gün kendi doktoru olmadığı için normal doğumunu Faruk bey yaptırmış.

X