Doğuma Hazırlık Medilife çapa hastanesi doğum kontrolu ve dogum yapanlar.

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Didem yuhannas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
2
0
27
Merhabalar 27 haftalık gebeyim fiyat olarak uygun bir kadin dogum bolumu hastanesi ariyordum medilife capayi buldum. Burada dogum yapanlar yada gebelik takibi yapanlar varsa yardimci olabilirler mi dogum ucretleri ne kadar ve ilgi alaka hakkinda bilgi almak istiyorum. Simdiden hepinize cok tesekkurler :)

Merhabalar 27 haftalık gebeyim fiyat olarak uygun bir kadin dogum bolumu hastanesi ariyordum medilife capayi buldum. Burada dogum yapanlar yada gebelik takibi yapanlar varsa yardimci olabilirler mi dogum ucretleri ne kadar ve ilgi alaka hakkinda bilgi almak istiyorum. Simdiden hepinize cok tesekkurler :)
Merhaba doktorunuzu seçtiniz mi acaba? Bende 8haftalik gebeyim ve doktor arayışım mevcut sizin söylediğiniz hastane bana çok yakın gidiyorsanız önerir misiniz? :)

Valla 40 lira icin 1.5 saat beklettiler benim tavsiyem bezmialemde gokhan bey. Ustune tanimiyorum. İnanilmaz sevecen ve bilgili randevu yakalamaya calisin anlayacaksiniz. Kadin doktorları tavsiye etmiyorum. Suratiniza bakmiyorlar. Hem de ucretsiz. Gercekten en ozel hastaneden daha iyi alaka gordum yalan soyleyemeyecegim. Ve asıl tavsiyem randevu yakaladiysaniz gokhan beyden mevcut randevudan cikmadan rica edin sekreterleri hemen bir randevu ayarliyorlar size. Hem kafaniz rahat olur. Kosturmazsiniz randevu icin. Hayirli gebelikler diliyorum. 🙂

X