Cilt Bakımı Ürünleri avene ürünleri kullananlar...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
selam
dün bir eczaneye uğramıştım.cilt analizi yaptılar ve avene ürününden temizleyici güneşten koruyucu nemlendirici tavsiye etti.yüzüm yorgun ve cansız göründüğü için c vitaminli bir ürün söyledi adını unuttum.hemen almadım önce sizin tavsiyelerinize ihtiyaç duydum.avene nasıl bir ürün arkadaşlar.... :kahve:

Benim kuzenim cilt doktoru. Onun tavsiyesiyle ilk olarak güneş kremini aldım. Şimdiye kadar kullandığım en güsel güneş kremi. Cildim karma ve nemlendirici olarak sürüyorum sabah güne başlarken. Gün içinde diğer güneş kremlerine oranla çok daha az yağlanma oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim ama aldığınız eczacının bilgili olmasına dikkat edin. Yanlış ürün vermesin diye. Bu gün de toniğini aldım, baklaım o nasıl, deneyip göicez.

Benim kuzenim cilt doktoru. Onun tavsiyesiyle ilk olarak güneş kremini aldım. Şimdiye kadar kullandığım en güsel güneş kremi. Cildim karma ve nemlendirici olarak sürüyorum sabah güne başlarken. Gün içinde diğer güneş kremlerine oranla çok daha az yağlanma oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim ama aldığınız eczacının bilgili olmasına dikkat edin. Yanlış ürün vermesin diye. Bu gün de toniğini aldım, baklaım o nasıl, deneyip göicez.

kesinlikle hemfikirim.... ben daha önce la roche nin güneş kremini kullanıyodum, sonra bunu deniyim dedim...keşke ilk başta bunu kullansaymışım mükemmel bi krem .... dokusu yapısı harika.

kullanmis biri olarak gunes kremleri harikadir
termal suyu yazin vazgecilmezim
bir de hassas ciltler icin temizleyicisi vardi o urununu tekrar kullanicam...
bircok urunun temizleyicisini denedim ama avene in yerini tutatan olmadi simdiye kadar...

ben avene cleanance temizleme jeli, cleanance nemlendirici,gözaltı kremi ve nemlendirici maskesini kullanıyorum..şükür ki çok da memnunum..özellikle temizleme jeli cildi pamuk gibi yapıyo:)
ama peelingini almadım,peeling olarak dermalogica kullanıyorum,o da güzel bi ürün..
ama şunu söylemeliyim ki,bana iyi gelen bi başkasına iyi gelmeyebilir,o tamamen cildin ürünü kabul edişiyle alakalı..o yüzden bi ürün almadan önce varsa testerlarını kullanıp öyle karar vermek lazım:)

AVENE ürünlerinden alalı 2 hafta oldu cidden yüzümde farketti. 2 adet toniğini tester olarak vermişleri şimdi en kısa sürede onuda alıcam.ben aveneden memnun kaldım...

ben 5 yıl once aveneın jelını(yesıl olanı) tonıgını ve adını hatrlamadıgım bır kac bıseyını daha kullanmıstım yuzumde sıvılce sıhah nokta vardı ve solgun gorunuyordu .bır ay ıcınde cıldım harıka oldu hıc sıvılcem kalmadı ve pırıl pırıl olmustu cıldım .sımdı creme nutrıtıve dıye bır kremı var almayı dusunuyorum ıcınızde deneyıp memmun kalan var mı

avene creme nutritive compensatrice .lütfen bu ürünü kullananlar cilt tipini belirterek yorum yapabilir mi.

bende güneş kremini kullanıyorum doktor tavsiyesi üzerine lekelerimi baya geriletti

nemlendiricisini kullandım oldukçada memnunum.
aynı şekilde güneş kreminden de çok memnun kaldım. doktor tavsiyesiyle kullanmaya başlamıştım. başladığımda cildim sorunlu bir dönemindeydi. oldukça toparladı. doktorlar mutlaka dermokozmetik kullanmayı öneriyorlar. ve avene'in gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.

arkadaşlar çok hassas bir cildim var.ne sürsem reaksiyon veriyor.Dr a gittim avene önerdi.avene tolerance extreme creme adında bir krem.bu ürünü kullanan var mı?yorumları çok merak ediyorum.ayrıca benim cildim öyle çok kuru bir cilt değil.çene ve alın normalden hafif yağlıya dönük yanaklarım da normal. kafama takılan acaba kuru ciltlere mi uygun bu krem.yoğunluğu nasıldır. ürün özelliklerini okudum ama bu konuda bir bilgi vermiyor.sadece allerjik hassas ciltlere göre diyor. şimdi ne yapmalıyım.tester de yok eczanelerde ya da var da vermiyorlar ne bilim.kullanan varsa yorumları bekliyorum acilen :26:

Termal su içerikli yesil temizleme jeli aldım dün iki tanesi indirimli 59 a geldi güzele benziyor çok yoğun köpüğü yok üzerinde ceradolin krem kullanıyorum...yüzüyo hala yağlanmadi 3 saattir

benim cildim karma fakat yağlıya dönük değil.güneş kreminde hangisini seçmem gerekir?avenin sırf karma olarak yok sanırım:KK43: tester kullanmıstım ama 1 sene oldu.

diacneal kullandım bir süre zoretaninin ardından sözde izler gitsin diye doktorum vermişti ama işe yaramadı

ben de cildimden ümidimi kesitiğim,bu sivilceler herhalde hep böle kalıcak dediğim anda avene ile tanıştım
yüz temizleme jelini, cleanance k yı ve termal suyu kullanıyorum hemen ümitlenmek istemiyorum ama sanırım iyi geliyo
özellikle termal su yazın süper bişey denemenizi tavsiye ederim

Ben 3 yıldır Avene kullanıyorum, size gayet detaylı bilgi verebilirim..

Bir kere cilt tipine marka seçmek gerekiyor.. Çünkü hepsinin çalışma alanı farklı bence..

Benim cilt tipim kışın çabuk kuruyan, aşırı hassas (bebekliğimde geçirdiğim bir rahatsızlıktan dolayı) t bölgesi yağlı bir cilt. Hemen herşey dokunuyor. Böyle bir cildiniz varsa Avene kullanın çünkü içinde termal suyu olduğu için doğal ve rahatsız etmeden bakımınızı yapabilirsiniz.

Neredeyse tüm ürünlerini kullandım. Sayayım:
*+50 güneş kremi,
*Diacneal, (Bu kremi sivilce çıkmadan önce sürerseniz makbul, pek başarılı diyemem..)
*Trixera (büyük boy cilt nemlendiricisi acayip güzel nemlendiriyor ve gitmiyor hemen) el kremi (favorim çünkü her yıkamadan sonra sabun elimi kaskatı kalacak kadar kurutuyor, bir tek bu el kremi hakikatli çıktı)
*Skin Recovery Crem (bu kremi ne kadar övsem az neden biliyor musunuz :) Bu kış benim ağzımda uçuk gibi başlayan ve sonra hastane mikrobu olduğu anlaşılan Rıvanol (aynen böyleydi ağzım) ve korkunç acı veren yaralar çıktı.. Bağışıklığım düşmüş o ara benim.. Ağır bir antibiyotik tedavisinden sonra anca kabukları düştü ve iz kaldı inanılmaz kötü hissettim kendimi! düşünsenize bayansınız ve iz kalıyor yüzünüzde.. İşte o noktada bu krem beni kurtardı düzenli sürdüm ve adı gibi gerçekten cildimi yeniledi.. Hem de minicik deneme boyuyla hallettim :) Şiddetle tavsiye ediyorum..)
*Günlük kremleri ve daha yoğun nemlendirici kremleri
*Tonik (benim gibi hassas ciltler için ideal)
*Göz makyajı temizleyicisi (Ben gayet de beğendim hiçbir şekilde gözünüze acı vermeden bastıra bastıra rimelinizi silebilirsiniz)

Umarım kullanan olarak detaylı bilgi verebilmişimdir :KK33:

Ha unuttum şampuanlarını ve göz çevresi nemlendiricisini de kullanmıştım ikisinden de memnun kaldım.. ama unutmayın sorunlu ve hassas cildi olanlar için iyidir Avene, değilse başka markaları deneyin..:KK61:

cilt bakım ürünleri kişiden kişşiye değişir ben bir çoğunu olduğu ggibi bununda nemlendirici temizleyici güneş korumasını denemiştim banada eczacı tavsiye etmişti ama hiç bir işe yaramadı...gerçi beklentin önemli benim kuru gibi görünen yağlı bir cildim var ve deri altı aknelerim var ben memnun kalmadım

X