AVM'ler pazar günü kapanacak

zaten pazar gidilmez. anababa günü. geçenlerde akasyya ya gittik. otopark kuyruğu sadece 1 buçuk saatti. çıkamadıkta. içerside feciydi

nette şöyle bir baktım da her yıl 1 kere çıkmış bu söylenti :KK53: kapanacağı falan yok işte, elimize bugün de bunu verdiler konuşuyoruz :KK53:

hafta içi işten izin alır gideriz. ya da nöbetçi avm yapılsın :KK76:çalışanlar için zor...

Valla ben avm avm gezmeyi çok seviyorum öyle alışveriş de yaptığım söylenemez çok çok indirim olacak da öyle, pazar günleri de eşimle çocukları oyun alanına götürmek için gidiyoruz ben tek başıma hafta içi gidiyorum. Zaten avm' lerin zarar ettiği söyleniyordu eğer pazar günleri de kapanırsa ne yapacak avm sahipleri ki hepsinin tarafı malum. Sanmam bunun kabul edileceğini

Valla ben avm avm gezmeyi çok seviyorum öyle alışveriş de yaptığım söylenemez çok çok indirim olacak da öyle, pazar günleri de eşimle çocukları oyun alanına götürmek için gidiyoruz ben tek başıma hafta içi gidiyorum. Zaten avm' lerin zarar ettiği söyleniyordu eğer pazar günleri de kapanırsa ne yapacak avm sahipleri ki hepsinin tarafı malum. Sanmam bunun kabul edileceğini

doğru söylüyorsun, kimbilir pazar günleri ne kadar kar yapıyorlar

Bu nasıl bir saçmalık he biz kış günü nerede alışveriş yapacağız o zaman nerede ailecek eğleneceğiz?

hiç olmamış hiç:KK12:

Kışın gidecek başka bir yer yok:KK12:8:30 çok erken bir saato_OHaftaiçi pek fırsat olmuyor.Pazar günü kesin açık dediğimi tek yer var:KK47:
Nöbetçi AVM talep ediyorum:KK45:

nette şöyle bir baktım da her yıl 1 kere çıkmış bu söylenti :KK53: kapanacağı falan yok işte, elimize bugün de bunu verdiler konuşuyoruz :KK53:

Ağzına sağlık office office . Biz Avm , Osmanlıca ile çene kaslarımızı çalıştıralım , diğer konulara odaklanmayalım diye gündemi değiştirmek için her yol mübah taktiği uyguluyorlar.

aynen öyle hemde farketmedin mi aileler birbirinden tamamen kopuyor..
Bu tüketim çılgınlığı bitisin artık..

canım bunun sebebi avmlerden ziyade internet bence, internet artık ceplere de girdi, daha kötü oldu iletişim açısından, kişisel çaba olmadıkca da dış müdehalelerle bu sorun çözülmez

pazartesi tatil olsa daha iyi olurdu
biz çalışanlar mecbur hafta sonu gidiyoruz

Allahım nekadar saçma ya...çalışanlar napsın nereye gitsin kış vakti..ozaman hafta içi öğlene kadar çalışalımmm :)

Bencede güzel bir uygulama değil insanların zaten avm tercih etme sebebi ailecek vakti geçirmek yemek,sinema oyun vb pazar günleri ve resmi tatillerde daha çok iş yapıyorlar zaten.

Ben kendi yaşadığım şehirde bile en basiti sinema gitmek istesem bile avm gitmek zorundayım zaten sinema salonları artık avm içlerine taşındı yasanın kabul edileceğini zannetmiyorum,yıllardır böyle bir söylenti vardı hatta avm ler şehir dışına taşınacak diyorlardı.

Pazar kapalı , diğer günler 20:30 da mı kapanacak yanlış mı anladım . Batar avm ler , diğer iller için birşey diyemem ama millet Istanbul da zaten 8 den 9 dan önce evine gelemiyor . Bir saatlik zaman da olsa çıkıp ihtiyacını alıyor . Pazar da kapalı olursa ne zaman iş yapacak mağazalar . Cumartesi de kalabalıktan alışveriş yapılmaz bu durumda .

Son düzenleme:
Çalışma koşullarını iyileştirmek daha mantıklı bir adım olurdu .

Son düzenleme:
Pazar kapalı , diğer günler 20:30 da mı kapanacak yanlış mı anladım . Batar avm ler , diğer iller için birşey diyemem ama millet Istanbul da zaten 8 den 9 dan önce evine gelemiyor . Bir saatlik zaman da olsa çıkıp ihtiyacını alıyor . Pazar da kapalı olursa ne zaman iş yapacak mağazalar . Cumartesi de kalabalıktan alışveriş alışveriş yapamaz bu durumda .

aynen katılıyorum zaten bu uygulama olmadığı halde istanbulda heryer tıklım tıklım
örneğin bu pazar istanbul forumdaydım yemek yiyecek yer zar zor bulduk ,

market kasaları,diğer kıyafet kasaları tıklım tıklımdı kaç saat sıra bekledik eve gitmek gece onu buluyor sıra beklemekten.

bu uygulama çok kötü oldu artık hiç gidilmez oralara.

Çok doğru bir karar.
Dünyanın pek çok yerinde pazar günü mağazalar kapalı. AVM ler kapalı.
Ha derseniz ki biz pazar günü alışveriş yapıyoruz, dünyada pek çok kişi pazar günü izinli.
Gene de bu karara uyuyorlar.
Orada çalışanlar da insan ve aile yaşamını feci şekilde etkileyen birşey pazar günü çalışılması.
Hatta ve hatta en geç 8 de restoran bölümü hariç kapalı olmalı mağazalar.
Sistem bunun üstüne yürüyor yurtdışında, darısı bize...

aynen katılıyorum zaten bu uygulama olmadığı halde istanbulda heryer tıklım tıklım
örneğin bu pazar istanbul forumdaydım yemek yiyecek yer zar zor bulduk ,

market kasaları,diğer kıyafet kasaları tıklım tıklımdı kaç saat sıra bekledik eve gitmek gece onu buluyor sıra beklemekten.

bu uygulama çok kötü oldu artık hiç gidilmez oralara.
Avm lerde kiralarda çok yüksek . Ciroları etkilenir diye düşünüyorum , çalışma süresi de kısalınca , bu durumda yapılacak ilk iş çalışan sayısını azaltmaktan geçer .

eğer benim çalışma şartlarımı hafta içi 4 te çıkacak,cumartesi tatil olacak şekilde ayarlarlarsa uygundur :KK53:

X