AVM'ler pazar günü kapanacak

AVMleri sevmiyorum ama alisverislerimizi ordan yapiyoruz. Hah bu sefer hicbir sey yapamayacagiz desenize. Ben diyorum ki geceye kadar acik olsunlar bunlar 20.30dan sonra kapatiyorlar, pes valla. Benim eşim gece musait oluyor. Ne yapacagiz bu durumda? Bari büyük AVM'ler açık olsa ( Cevahir, Istinye park falan ) neyse ya. Daha da gitmem o zaman :63:

Özel sektör pazar günü tatil yapıyor,bunlar pazar günü avmleri kapıyor.Özel sektörde çalışıp sekizde falan işten çıkanlar hafta içi işten kaçıp alışverişe giderler artık.Saçmalığın daniskası.

Sacma. Alisveris merkezi dedigin pazar gunu kapanir mi hic? Neyse, isler bozulunca akillari basa gelir.

Aaa böyle bir düzenlemeye çok şaşırdım doğrusu.
Ama zaten tek 1 gün izinleri oluyor insanların.
O günden Alışveriş vs yapıyoruz.
İnsanların elbette dinlemeye hakları var ama haftaiçi bir gün yapabilirlerdi o izini.
Yada çalışanlar, çalışma günlerini devredecek şekilde çalışsalardı.
Mesela biri bir hafta sumartesi günü izinliyken diğeri pazar günü izinli olabilirdi.
Haftaya da tam tersi ..
Ay bilemedim ve pekte sevinemedim açıkçası ....

bizim burda media markt salı günleri kapalı

hafta içi bir günü tatil ilan etmeleri en mantıklısı

pazar günü tutmaz bu iş

ben bu akp'yi anlamıyorum. avmleri açıp maahalle esnafının ocağına incir ağacı dikti. şimdi de avmleri kapatıp kimn ocağına incir ağacı dikmeye calışıyo acaba

daha neler görülecek bu canımmmmmmmm ülkemde kimbilir..başımızdakiler gitmedikçeeeeeeeeeeeeeeeeee..........

X