Avon incandessence edp kullanan var mı,kokusu nasıl,kalıcı mı?

ben avonun parfümlerini genelde seviyorum zaten yaaa...
cok hosuma gidiyorlar..azcık daha kalıcı olsalar..
ben kullanıyorum memnunumda evde durup durup sıkıyorum hoşuma gidioo ::asigim:

kızlar şubat katologunda 30tl bugün sipariş verdim daha önce perceive almıştım o da güzeldi ama pek kalıcı degildi umarım bundan memnun kalırım o kadar övmüşsünüz ki tutamadım kendimi : )

diclee netten baktım ama daha şubat kataloğunu yüklememişler bakamadım daha neler var acaba sen nerden baktın bende bu ay almak istiyorum da

cnm bende bi arkadaş getirmiş ti ondan baktım sanırım 1 şubatta başlıyor yeni katolog perceivede indirimde 29du galiba fiyatı tam hatırlamıyorum rare pearls diye bi parfümde vardı oda 36tl di sanırım parfüm olarak bunları hatırlıyorum bide yeni bi parfüm var just play o da 24 tl gibi bişeydi fiyatı makyaj çantasıda hediye elimde katolog olsa daha kesin bişeyler yazardım cnm k.bakma bu kadar hatırlıyorum

kızlar bende katalog var merak ettiklerinizi sorun yazarım fiyatlarını

bende incandessence yi az önce netten sipariş verdim umarım dediğiniz kadar güzeldir ...bir kaç güne kadar elime ulaşır..

gectıgımız yaz kullandıgım parfumm hala da kullnıyorum ... işteki erkek arkadaslarımın bile cok hoşuna gtmişti bu koku:jeyyar:

Kesinlikle tavsiye ederim..Hem yazlık bi koku hemde kalıcı...Aşkımın çok hoşuna gidiyor,çekici de:)Teninize hemen uyum sağlıyo gibi ya da bana öyle geliyo:)
Biraz pahalı ama değiyo kızlar,alın derim ben..

Avon temsilcisiyim ben kullanmadım ama 3 arkadaşıma sık sık bu parfümden satıyorum çok da memnunlar avonun klasikleri arasında olduğunu söylüyorlar

cok sık tazele..avonun hiçbir kokusu kalıcı degil ki..güzel ama uçucu:))dadyadan parfüm doldurtuyorum o bile gün boyu kalıyor..

X