Saç Bakım Ürünleri Avon... Kırık saç uçları için onarıcı Serum

7 lıralık bı urunden ne beklıosunuz arkadaşlar ne koymuş olabılırlerkı ıcıne mucıze yaratacak.herşeye atlamayalım lutfen ya.bide avon yanı,peh...

indirimli fiyatı o aama:)

sen pek yararını görmedn ama gören çok arkadşm var ve her kampanya da alıyorlar..avon sattıgım için demiyorum bunu sadece bana sölenenler..sonucta işe yaramıyorsa bi kişide almaya devam etmezlerddi:)

ama sende yaramamıs olabilir saygı duyarm:)

Banada Çok İyİ gelmİŞtİ ama ben hadİ bİ deĞİŞİklİk yapayım dedİm gİttİm glİss aldım almaz olaydım Çok aĞır geldİ saÇlarım bİrbİrİne yapıŞıyo

evet gliss le aynı sorunu bende yasadım. sac boyası vs hep bedava veriolar artk gelsede eve anem kullanırsa kullanr .. sacıma sürmüormm

bende bu ürünü kullanıyorum pek bir faydasını gördüğümü söyleyemeyeceğim bu ürün yerine yağ karışımı yapıp sürerim daha iyi bence :)

ben de kullanıyorum ama bana indirimlileri daha adi geldi.daha akışkan çünkü. su oranı fazla sanki

banada kuaförüm tavsiye etmisti ve gerçekten hic kırık yoktu saclarındaa !!
hem denemekten ne çıkarkizemuszemus

Valla 7 liralık bi ürün indirimde ama ... 2 arkadasım kullanıo cokta memnun.. bende kullancm..

ben de kullanıyorum ama bana indirimlileri daha adi geldi.daha akışkan çünkü. su oranı fazla sanki

öle bi ihtimal olmaz sekerm eger farklı geldiyse değiştirme hakkın var değiştrseydn..suana kadr hiç öle bi sorun olmadı hüsnükuruntun olmasn (=

arkadaşlar ,saçınıza normalde 1 damla zeytinyağı sürsenizde aynı prüzsüzlüğü veriyor normalde.ben lise zamanlarında sürerdim,ama zannetmiyorum bu düzeltsin ama kullanacağım yinede.

benim saç uçlarım düzleştirici kullanmaktan mısır püskülü gibi onada işe yararmı.kaydirigubbakcemile3

ben bu ürünü yıllardır kullanıyorum fön çekince saçlarım parlak gözüküyor, kokusuda çok güzel

arkadaşlar ben neredeyse 1 yıldır her duştan sonra kullanıyorum hiç ama hiç faydasını görmedim kullanmaya devam ediyorum belki faydası olur umuduyla saçlarım çok ince telli ve çok çabuk kırılıyo ne yapmam gerek acil cevap bekliyorum

şu kozmetik ürünlere para vermeyeceğim diye karar alıyorum ama duramıyorum.En son bu ürünü aldım ama daha başlamadım kullanmaya.

Bnm saclarımda pek kıık olmaz. ve parlaktır. bence urunn size ii gelip gelmemesi cok onemli

kırıklar için her şeyi denedm nerdeyse hiçbişi fayda etmiyor tek yol kestirmek sadece kırılmasını önleyeblirz kestirdkten sonra

arkadaşlar ben de kullanıyorm bunu ancak saçımı daha kolay açmak için kullanıyorum yoksa kırıkları fln yok etmiyo yani bende öle bi etki yapmadı ama çok güzel kokuyo ve saçı yumuşatıyo

Ben de saçlarımı kolay taramak için kullanmıştım bunu. 2 tane bitirdim memnundum, son indirim falan olmuş 2 farklı kişiye sipariş verdim ama kimse dönmedi :sinifsinif:
Ben de çok sipariş veriliyo stoklarda kalmadı heralde demiştim ama memnun olmayan çokmuş :umursamaz:

bnmde elime geçen gün geçti düzleştiriciyle beraber kullansam bişey olurmu yanıcı madde diyorda

bende bu güne kadar 4 şişe bitirdim hiç bir faydasını görmedim kırıklar konusunda ..CADIARZU
ama kokusu çok hoş sürdükten sonra saçı yumuşak yaptığı da doğru ama kırıklara bı etkisini göremedim ben ..

KIZLAR BEN BAŞKA Bı SAYFADA DA YAZMŞTM ACAıP YUMUŞAK YAPIO BEN PEMBESıNı KULLANIORM PARLATIYODA KIRIKLAR TABıKı KESıLEREK DÜZELıR AMA BU YAĞ LIRIKLARI ONARMAK ıÇıN TAKVıYE OLARAK KULLANILABLR.BEN MEMNUNM SAÇLARIM YUMUŞACK OLDUUUzemuszemus

sadece avonun değil, kozmetikçilerde her markanın serumunu bulabilirsiniz. benim saçlarımda röfleli her banyodan sonra, gün içinde kullanıyorum. saçlarım parlak oluyo, yumuşuyo ve elektiriklenmeyi önlüyo.. gayet memnunum yani.. özellikle kuru saçlarda nem dengesini çok iyi ayarlıyo.. diplerine sürerseniz yağlanır ama uçlarına doğru sürerseniz yağlanmada yapmaz.. gün içinde uygulanabilir.. tavsiye ederim.

X