Dudak Makyajı Avon Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
ben ultra color rich pırıltılı rujlardan

apricot freeze kullandım beğenmedim turuncu gibi
frostiest mauve kullandım beğenmedim morumsu pembe
şimdide country rose sipariş vermeyi düşünüyorum tabi eğer katalogdaki gibiyse

perfect wear serisinden vintage pink favorim çok doğal duruyor hele şeftali tonunda allıkla harika oluyor üstelik hiç çıkmıyor
yine perfect wear serisinden mauve ice aldım onuda beğendimm,vintage pinke göre biraz daha pembe.hatta şu anda dudağımdaa
perfect wear serisinden etarnal flame rengini anneme almıştık katalogdaki kızda bordo duruyor,annemde esmer baya ama ruj baya bildiğiniz kırmızı ama yinede güzell

color trend serisinden vino diskoyu almıştım onuda beğendimm

bn rujlarını değil ama color trendin partlatıcılarını kullanıyorum ve çok memnunum. Baya kalıyor dudağımda. Renk farklılıkları çok olmasada oluyor biras açık veya biras koyu gelebiliyor ama çok nadir oluyor. Ne olursa olsun vazgeçemiyorum avondan ben

arabian glow coral almıştım ama katalogdakinden çok farklı.pembeliği hoşuma gitmişti o yüzden aldım ama görüldüğü gibi çıkmadı :KK43:(

sipariş vermiştim az önce geldi kıslar
ultra colour rich sparkling blush
beklediğim kadar kırmızı değil ama çok hoşuma gitti rengi süper :lepi:

canım seriyi filan bilmiyorum ama rujun üstündeki yazan yazıyı aynen yazıyorum..carnation G140808 pembe tonlarında bsy canım fiyatıda 9.5 ytl..

canım sen ultra color rich serisinden carnation rengini almışsın
bende bu renkten almayı düşünüyordum,çok açık bir ton gibi duruyor
eğer foto koyma imkanın varsa koyabilirmisin
ben bi country rose rengini beğendim katalogda kızın dudağında
haa birde sparkling blush nasıl çokmu koyu pembe,çingene pembesi denilen tondamıı:uhm:
dahamı açık dahamı koyuu

önceki sayfada bir arkadaşda sparkling blush güzel yazmıştı.tam olarak ne
renge çalıyor yazarmısınız

sparkling blush daha çok kırmızıya yakın ama pembe gibide duruyo yani kırmızı pembe arası bişi hafifte simli çok güzel bi ruj tavsiye ederim

arkadaşım mauve ıce ın güzel olduğunu duydum.yanlış hatırlamıyorsam pembemsi bir renk olması lazım.diğer rengi hatırlamıyorum.mauve den memnun kalan arkadaşlar çok

canım sen ultra color rich serisinden carnation rengini almışsın
bende bu renkten almayı düşünüyordum,çok açık bir ton gibi duruyor
eğer foto koyma imkanın varsa koyabilirmisin
ben bi country rose rengini beğendim katalogda kızın dudağında
haa birde sparkling blush nasıl çokmu koyu pembe,çingene pembesi denilen tondamıı:uhm:
dahamı açık dahamı koyuu

cnm bende country rose un testeer ı var acık bi renk katalogtakine yakın..

ben avon temsilcisiyim ve bi çok rujunu kullandım..
pro to go serisinin baby lips i vazgecemeyecegm rujlarından..gercektende bebek rengi gibi cok tatlı bi pembe beyz tenliyseniz denemelisiniiz :emir_bebek:

sparkling blushhhhhhhhhh muhtesem bayılıyorumm bu rengee çingene pembesi simli biraz sürüpte rengi gecince daha güzel ve dogal oluooo kaydirigubbakcemile3 :asigim:

color trend serisinindende
raisin wine ve vino disco cok güzel renkler..
rich berry morumsu bi renk ama begeneni cok..
biquni acık turuncu gibi..
sequin dee güzel ve hoş..
woodland acıkk kahverengiii baya acık ama..

bi de red 2000 var..o da resmen kırmızıı...cok kalıcı bi ruj iddialı olmak isteyenlere güzel olur.. :jeyyar:

color trendin start up pink var fırcalı o da cok tatlı bi pembe..tavsiye ederimm Şeniz

bi deee perfect wear ın totaly twig var o da mor gibi koyu bi ruj.. mirmirmirmir

Color trendin Raisin' wine'ı çok güzelmiş çok beğendim. Hep alırım artık. Bir de vino disco aldım onu pek süremiyorum ama o da çok tatlı fakat malesef ki pek kalıcı değiller. benim için kalıcılk pek mühim değil ondan çok memnunum.

avonun geçen sene 3 lü olarak verdiği küçük boy lipglossları vardı.onun enkoyusu olanı kırmızımsı pembemsi olanını yeni kataloglarda göremiyorum.kendinide kaybettiğim için adını bilemiyorum...acaba onun adını bilen varmı?yenii katalogtada saten rujlardan purple gleam 5395-8 i onun rengine benzettim..bu ruju kullanan varmı açaba?

ya bence avon ruju olanlar sürüp buraya resim koysunlar biz de alcağımız rujun istediğimiz gibi gelip gelmiyceği stresinden kurtulalm ne dersiniz :) burdan bakıp öyle sipariş veririz.

valla avondan hiç bişey almıyorum artık herşeyin rengi farklı herşeyin kokusu farklı ne gerek varki zaten ya,

gidip kozmatikçiden görerek deneyerek almak varken

bende avonun dolgunlaştırıcı öz olan wine kiss rengini kullanıorum çok güzl bi his verio çk memnunum

benim yıllar yılı avon un kullanmadığım ruj modeli kalmadı ama hepsi de mahvetti dudaklarımı...kupkuru yaptı döktü:1no2: göz kalemi dışında hiç bi ürününü kullanmıyom bu markanın

benim yıllar yılı avon un kullanmadığım ruj modeli kalmadı ama hepsi de mahvetti dudaklarımı...kupkuru yaptı döktü:1no2: göz kalemi dışında hiç bi ürününü kullanmıyom bu markanın

aynen bende öle kaç tane aldıysam duruyo ölece. resmen kabuk kabuk oldu ya adi bozuk rujlar gibi-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

X