Dudak Makyajı Avon Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
arkadaşlar, ben avondan kırmızı ruj istiyorum fakat renkleri farklı çıktığı için önce size sormak istedim.
ultra color rich 24K rujlardan "ruby in gold" , pro to go rujlardan "chery glisten", birde dolgun görünüm veren rujlardan "incredible" hangisi bunun tam kırmızı ??? yardımcı olursanız çok sevnirim=)

cart ne kelime ben bir iki deydiriyorum sonra dağıtıyorum o bile kıpkırmızı yapıyo çok fazla iddalı yani söyleyim istersen önce numunesini al o bile bayağ gider sana resminide ekleyim

Son düzenleme:
o zaman red 2000ini istiyorum arkadaşlar. Önce very cheryi istedim arkadaşımda denemiştim kırmızıydı bana gelenin ambalajı değişmişti ve koyu pembe çıkmıştı=( onu değiştirmeyi düşünüyorum umarım bu istediğim gibi çıkar. Çok teşekkür ederim kızlar =)

avon un rujları güzel ama sadece katalogdakiyle gelen renk çok uymuyorr orda daha farklı oluyor!
ben en çok
color trend :
rıch berry 1196-4
amethyst 1188-9
sequin 1190-0 (çoooooooooook güzel)
gene color trend : dudak parlatıcısı start up pink 8079-5

ultra colour rich lipstick ten isee
sparkling bronze 9454-8
sparkling nude 9452-0
frozen rose 9460-5

sunları beğeniyrmmm

pink sunrise ve sequin almıştım sequin güzel ama dudğımı çatlatıyo altına nivea dudak koruyusunu suruyorum üstüne sequin sürüyorum daha iyi oluyor ayrıca pink sunrise hiç güzel değil ama nivea ile birlikte sürünce doğal bir renk oluyor böyle kullanabilirsiniz.country rose açık kırmızı aldım ama kullanmıyorum doğru düzgün genelde annem kullanır+pırıltılı likit ruj rose shine aldım rengi bi acayip diye kullanmıyordum birara sürdüm hoşuma gitmeye başladı oda güzel tavsiye ederim pale pink shine merak ediyorum belki onu alıcam

"incredible bende var. hatta makyaj ürünlerim topiğinde resimleride vardı. güzel ama kopkoyu kırmızı değil.

Saten Ruj instant mocha kullandım ve kullanıyorum çokta memnunum pembe rengi ama kişiden kişiye değişir rujların rengi dudak rengine göre

bende dolgunluk veren rujunu sevıorum plumb pınk dı snrımm .. hos ve doal bi pembemsiliği var ve dudakları doal dolgun gösterıo tabi gecici bi süre..

resimlerde manken dudaklarında hoş duruyor çünkü onlar ek başka birşeyler de sürüyor o yuzden biz öle srünce ordaki gbi olmayınca beğenmiyoz.ama bn o katalog arkalarındaki 3.5liralık rujları kullanıyorum yeterli fazla makyaj yapmayanlar için

pink sunrise ve sequin almıştım sequin güzel ama dudğımı çatlatıyo altına nivea dudak koruyusunu suruyorum üstüne sequin sürüyorum daha iyi oluyor ayrıca pink sunrise hiç güzel değil ama nivea ile birlikte sürünce doğal bir renk oluyor böyle kullanabilirsiniz.country rose açık kırmızı aldım ama kullanmıyorum doğru düzgün genelde annem kullanır+pırıltılı likit ruj rose shine aldım rengi bi acayip diye kullanmıyordum birara sürdüm hoşuma gitmeye başladı oda güzel tavsiye ederim pale pink shine merak ediyorum belki onu alıcam

Açık pembe tonlarını seviosan pale pink shine tam sana göre olur yerimseniben parlatıcı gibi baya açık ama çok bi renk verio ben seviorum :dance:

benim sevdiğim renkler
country rose,köpük rujlardan very cherry,pro to go baby lips
carnationı sevmiyorum ancak açık renkli dudaklarda ii durablr

ben avonun cool pout serisi glosslarını çok beğeniyordum sanırım kalktılar satıştan.
bunun dışında pro-to-go baby lips güzel.

red 2000 güzel bir kırmızı bir de colortrendlerden ametist ve bikini ( satıştan kalktı)sevdiğim renkler.

X