Dudak Makyajı Avon Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
çok güzellll aldım bnde 3kez:) bide very cery isticem aslında pek kırmızı kullanmam ama :)

kızlar pro go to dazzy mı ne onu aldım. resimli rujlara ekledim. cok belli degil resm foto makinam gelince belirgin resimler koycam.. yalnz cok guzel pro go to lar :) indirimdeyken kacırmyın derm :))

canım eğer bahsettiğin pro to go dazzling coral ise hani şu özel platin ambalajlı serideki ben de aldım fırsat köşesinden ve bayıldım tam bir mercan rengi bunu beğenince bir de baby lips sipariş verdim ki duyduğuma göre özellikle beyaz tenliller için çok hoş bir pembeymiş bakalınm göreceğiz.
köpük rujlardan metalik peach alldım bayıldım çok tatlı bir şeftali hem de parlak K 13 de indirim broşüründe varmış sanırım kaçırnayın derim. bu arada color trend - sequin i de beğendim hoş bir pembe

Ben temsilciyim arkadaşlar...ben testerlerini getirtiyorum sadece kendim için ... onları kullanıyorum aralarında çok beğendiğim olursa onu alıyorum (=

ya kızlar bazı rujlar sürdükten 2-3 saat sonra dudakta kalıntı bi kuruluk yapıyor mYU??? bende su avonun simli ruju yapıo.. sizde yapan var mı?? yada engellemk için yaptıgınz bişi?=??

bugün color trend pink suprise ve pro-togo baby lips rujlarım geldi. ikisini de çok sevdim. baby lips belirgin ve çok tatlı bir pembe. pink suprise ben de çok açık durdu üzerine glossla kullanmam gerekecek ama tam nude bir ton.

Bende Baby Lips numunesi var canım gerçektende çok tatlı bir pembe... sür sürüştür gez (=

kızlar aslında kullandıklarınızı yada elinizde olaları resim keleseniz çok daha yardımcı olabilcez sanırım birbirimize bende pembe tonlarda bişi arıyorumm bakalım k13 indirim broşüründem metalik blush ı ısmarladımm umarım güsel çıkarr:Saruboceq:

ben color trend amethyst aldım rengi çok hoş hem doğal duruyor ama katalogdaki renginden daha koyu kaydirigubbakcemile3
şimdi de vino disco sipariş edeceğim hoşuma gitti zemuszemus

kızlar aslında kullandıklarınızı yada elinizde olaları resim keleseniz çok daha yardımcı olabilcez sanırım birbirimize bende pembe tonlarda bişi arıyorumm bakalım k13 indirim broşüründem metalik blush ı ısmarladımm umarım güsel çıkarr:Saruboceq:

pembe tonları istiyorsan amethyst şiddetle öneririm hem fiyatı bu ay çok ucuz 3.70 tl buyrunnnnnnnnn
metalic-blush da güzelmiş bu arada yerimseniben

pembe tonları istiyorsan amethyst şiddetle öneririm hem fiyatı bu ay çok ucuz 3.70 tl buyrunnnnnnnnn
metalic-blush da güzelmiş bu arada yerimseniben

ewt canım pembe tonlarında istiyorum ama metalik blush stoklarda kalmamışşş:kızgın: bende burdaki memnuyete göre perfect wear mauve ice ısmarladım umarım istediğim gibi bişidirrrr:Saruboceq:

bugün rujum geldi mauwe ice tam olarak istediğim pembe deil ama yinede hoşş bi renk bakalım bidahakine pro-to-go lardan baby lipsi ısmırlıcam onun numunesini denedim we çok beğendim keşke başta onu söleseydim ama siparişi werdikten sonra denemiştimm neyse artıkkk

avon sequin, raisin wine, red200 ve very cherry köpük ruj...
bunları kullanıyorum, hepsi de çok hoş...

X