AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

su anda aday tk. oncüsüsün canım. 5 yeni üye kaydı yapıp, tüm üyelerin aktif olarak, ekip olarak aylık 625 net satısa ulastığınızda takım oncülügün aktif olacaktır. maalesef su anda prim alamıyorsun...

bısey sorucam takım oncusu olmadan nasıl uye yapabılıyoruz kı oneren kısmında adımız yazınca o sekıde bes kısı olursa ıstersek onların takım oncusumu olabılıyoruz anlamadım

ben once 5 kısı bulup onları takımoncusu olduktan sonra kaydetmemızlazm dıye dusunmustum

slm kızlarrr avonda en ii fondoten hangisi acaba bilgisi olan varmı bide bu transparan fondoten nasıl hiç mi belli olmuyo sürüldüğü?

bısey sorucam takım oncusu olmadan nasıl uye yapabılıyoruz kı oneren kısmında adımız yazınca o sekıde bes kısı olursa ıstersek onların takım oncusumu olabılıyoruz anlamadım

ben once 5 kısı bulup onları takımoncusu olduktan sonra kaydetmemızlazm dıye dusunmustum

oneren kısmı farklı birsey canım. o sekilde üye tavsiye ediyorsun ve panoramada o kısımda bulunan hediyelerden alıyorsun.

takım oncüsü olmak için form var onu dolduruyorsunuz ve belli bir süre içinde 5 üye kaydı yapıp, ekip olarak 625 tl tamamlamanız gerekiyor. o süre zarfında 5 kisi ve limit tamamlanmadığı müddetçe aday takım oncüsü oluyorsunuz.

slm kızlarrr avonda en ii fondoten hangisi acaba bilgisi olan varmı bide bu transparan fondoten nasıl hiç mi belli olmuyo sürüldüğü?

benin denediğim fondötenler:

ısıltı ve canlılık veren,anew,perfect wear ve color trend cnm bunların içinde en güzeli süper yani perfect wear kapatılıgı çok güzel saat dayanıklı olması da bir artı.

canım bende biraz bekle 28 ine kadar süresi var zaten bana kalırsa 75 e tamamlarsın ..evt kataloga ödediğin ücrette dahil ediliyor 75 lik ulaşman gereken limite.. ama eger ki indirim bröşüründen ürün girer ve o üründe stoklarda tükenir ise bu durumda 75 altına düşersin ödemek zorunda kalırsın kargo ücretini dikkat et o konuda ..

sağol cnm ama pazartesi vermem lazım katolog siparişide vericem ya onlar gerekli işe yarasınlar dağıtırım sağa sola fazla fazla.o zaman benim 23 tl lik falan ürün girmem lazım kargo vermemek için seren takı setini istiiyorum aslında.sordum arkadaşlara ama cevap gelmedi.kolyesi küpesi ile ilgili detaylı bilgi istiyorum.yoksa celebremi girsem diyorum ama satabilirmiyim işte o var.herkes aldı parfüm. cnm sen deneyimlisin bana akıl versene..ne yapıyım

kızlar slm

avonun pirinç&sakeli soyulan yüz maskesini denedim

çok ince mi sürdüğümden nedir soyarken çok zorlandım zor çıkardım yüzümden.. ama cildi temizlemesinden memnun kaldım.. yalnız biraz sert gibi geldi.. mesela niveanın soyulan maskesi çok daha rahat soyuluyor ve daha hafif.. bi dahaki sefere daha bol sürücem belki daha rahat çıkarabilirim..

merhaba kızlar birsey sormak istiyorum 285liralık gecikmiş borcum var ama parayı tam toplayamadım kendi cebimden 80lira koydum ancak simdilik 275lira var ben bunu iş bankasındaki hesabıma atm den yatırayım dedim güvenlik 3 tl kesilir dedi salı iceriden yatırıcam erteledim yani yatırdıgımda avon bunu hemen cekermi takım öncüme de ulasamıyorum nasıl yapıcam kafam karısıtı 3gündür falan gecikti haftasonuda dahil ediliyrsa eger toplam bi hafta falan gecikmiş olucak..kac para faiz alırki avon gecenlerde yine gecikmis borcum vardı 400tl ben bi gün geciktirdim carsamba vadeydi ben persembe yatrıdım takım öncüm halledicem hallettm dedi avon salı günü düstü parayı 3,5tl kesmis anlamadım nasıl is 100 tl de günlük 0,4kurus diye biliyorum yani olsun olsun 1 tl olsun 3,5 tl zaten karım yok bırakıyorum avonu bu ay borclarımı ödeyeyim de...

Son düzenleme:
kızlar bu 270 tl ve üzerine hediyeler var ya oradaki açıklamada 270tl ve üzeri siparişlerine toplam 10 katalog ekleyen temsilcilerimize diyor ya yani 270tl'nin icinde katalog fiyatları dahil olmayacak değil mi yani diyelim 270tl sipariş verdim üzerine 10 katalog istedim toplam 279tl lik siparişim mi olması gerekiyor daha yeniyim de anlayamadım :26:

kızlar bu 270 tl ve üzerine hediyeler var ya oradaki açıklamada 270tl ve üzeri siparişlerine toplam 10 katalog ekleyen temsilcilerimize diyor ya yani 270tl'nin icinde katalog fiyatları dahil olmayacak değil mi yani diyelim 270tl sipariş verdim üzerine 10 katalog istedim toplam 279tl lik siparişim mi olması gerekiyor daha yeniyim de anlayamadım :26:

hayır canım katalog +siprsinin toplamda 270 olması yeterli.. fatura tutarı 270olmalı yani

X