Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

allığı suratımı mahfetti sivilce doldu kötükedihüso

Şampuanları çok kötü Çok üzgünüm çoook
Çanta takı gibi ürünleri de resmen çin malı, çantalar basit duruyor, takılar kararıyor :kızgın:
Parfümleri güzel, duş jelini kullandım o da güzeldi.

renkler aynı çıkmıyor özellikle rujda.kremler yeteri kadar nemlendirmiyor.yaşlanma karşıtı ürünlerin yeterince nemlendirmesi gerekdiye biliyorum . temizleyicileri köpürmüyor. tüy dökücü bir kremi var o güzel. duş jeli güzl.parfüm olarak celebre,soft musk rare gold kullanıyorum bunlar güzel. soft musk nasıl desem doğal bir parfüm krem gibi kokuyor. ama bakım kremleri ne kadar etkili bilmiyorum kullanıyorum ama . göz altı kremleri etkili değil. takılar kataloktaki gibi çıkmıyor. maskeleri kil maskesi güzel diğerleri bişeye yaramıyor. rimel olarak full ve currev iyi diğerleri özelliklede spctra berbat.ben 3 yıldır avon temsilcisiyim.ürünler kataloktaki gibi değil minik minik geliyor. sinir oluyorum öyle olunca. işte bi iki krem ,parfüm ve rimel için alıyoum. yoksa istemem bende

sadece parfüleri güzel bence tercih tabiiki ama benim fikrim bu
cilt ürünlerini kullandı kardeşim yüzü sivilce doldu acayip bozdu cildini rimeli v.s kötü ben beğenmedim yanii
parfümleri güzel ama ona laf etmem:-)

maskaraları farları çok kötü hiç beğenmedim
cilt bakım ürünlerini hiç kullanmadım ama kullananlar iyi olmadığını söylüyorlar
hatta kuzenimin cildini mahvetti yıllardır dermatoloğa gidiyor kız yeni yeni düzeldi cildi
parfümlerinin de bazıları güzel ve kalıcı zaten parfümlerinden başka kayda değer bir ürünü yok
dolgunluk veren rujunu kullanıyorum ama dolgunlaştırmak amacıyla değil zaten bir işe yaramıyor
rengini beğendiğimden kullanıyorum onu da :)
bir de daha önce boyalı saçlar için durulanmayan saç bakım kremi almıştım ha sürüyorum ha sürmüyorum bir fark olmadı öyle duruyor bıraktım kullanmayı

ben color trend pudrasını almıştım hiç memnun degilim. geniş renk secenegi de yok. cildime hiç uymuyo.

Ben kuru saÇlar ıÇın olan Şampuan ve saÇ kremını kullanıyorum 5 aydır(hanı Şu avakado ve bademlı olan) gayet gÜzel mıss gıbı kokuyor saÇlarım ve yumuŞacık yapıyor.el kremlerı gÜzel herzaman baŞ ucumda vardır bıtane.kalemlerı sÜper zaten.krem farlarını pek beyenmedım.rujları ıdare eder ama Şu son Çıkan mega ımpeck rujlar harıka.hem kıvamı hemde verdıĞı renk sÜper doĞrusu.parfÜm olarak nerdeyse 4 yıldır avon kullandıgımı dÜŞÜnÜrsek celebre kullandım bısÜre,wısh of love ,soft musk,pare pears,lıttle black ,perceıve kullandım bu yıllar ıÇerısınde ama sonunda kendı kokumu buldum sonunda treselle:) parfÜmlerı kalıcı ama edt lerı ıÇın bunu sÖyleyemem.edt ve edp ayrımına dıkkat edın bence.maskaraları bence gÜzel bı sorun yaŞamadım ama ındırımdeyken almayı tercıh edıyorum okadar para vermemek gerek.8lı farını kullanıyorum Şuan kıvamı sÜper neden beyenılmedıĞını anlayamıyorum doĞrusu.kremlere gelınce vÜcut kremlerı gÜzel ama yÜz ıÇın olanı herkes gıbı bende tavsıye etmem.alerjı yapıyor.rolonunu ılk defa bu ay aldım kokusu gÜzel ama henÜz kullanmadım.pudrasını pek beyenmedım fırÇaya Çıkmıyor bıtÜrlÜ kalıp gıbı.fondÖtenını beyendım.ama devamlı kullandıgım orıflame den aldıĞım bı tane vardı su bazlı onu tercıh ederım tabıkı:) avon'dakıne kÖtÜ demek ıstemem.gÜzel kapatıyor.ama subazlı olsa daha gÜzel olurdu.ılk fırÇaları tamamen fıyaskoydu.far fırÇası sıparıŞ ettım daha Önce gelenın gÖz kapagım kadar bı ucu vardı nerdeyse.neyse kayboldu zaten:)yenı Çıkan fırÇaları sÜper tam profesyonel uygulamalar ıÇın sanırım.2 tane far fırÇası aldım gene kaybederım dıye :) ıŞte bÖyle ben memnunum arkadaŞlar.herkese ıyı gÜnler dılerım..buarada 4 senedır kullanıyorum 4 aylık avon Üyesıyım.

bende avonun sadece parfümünü beğenenlerdenim duş jelini aldım hiç beğenmedim banyomda arada eşarplarımı yıkarken kullanıyorum kaydirigubbakcemile3 rimelide aynen berbat topak topak oluyo yüz için toniğini ve jelini kullanmıştım hiç memnun kalmadım bir sene beklettim evde sonrada çöpe yolladım
bakalım şimdi oriflame kullanıyorum kremlerinden sabunlarından ojesinden çok memnun kaldım inşlhh böle gider zemuszemus

bencede sadece parfümleri iyi göz ürünleri özellikle göz kalemi ve rimeli çok kötü

bencede sadece parfümleri iyi göz ürünleri özellikle göz kalemi ve rimeli çok kötü

Superfull kullanıyorum memnunum ama oriflamenin rimelleri avondan daha mı iyi acaba ya da hangi marka daha iyiki?
:eek: Bi de fondöten alacaktım avondan ama sivilcelerim var iyice arttırır diye korktum hangi markanınki sivilce yapmaz sizce ?

allığı cildimi mahfetti hiçbirşeyini kullanmayın kötükedihüso

bende avon temsilcisiyim ama ben satış pek yapmıyorum sadece arkadaşalrıma getirtiyorum. kendi kullandığım ürünler için üye oldum. ben ve arkadaşalrım şaç ürünleri, makyaj ürünleri hiç sorun yaşamadık. yalnız benim sürekli söylediğim bişey var. bazı temsilciler ucuzken bayağı bir alıp depoluyorlar sonra isteyen oldukça oradan veriyorlar. bazendde ömrü dolmuş ürünleri dahada ucuz vererek ellerinden çıkartıyorlar. ürünleri aldığınız temsilciye özellikle sorun bunları yenimi getirteceksiniz diye. ürünler bozuksa veya cildinizi tahriş etmişse geri iade edebilirsiniz.

özellikle cilt ürünleri hiç iyi gelmedi banada..yıllar önce fondoten,pudra ve sivilce için bir krem alma gafletinde bulunmuşdum..alış o alış bi daha asla almadım...kremi çöpe attım ..diğerlerini de
kullanmayı bırakdım..

slm arkadaşlar Ben dermokozmetik bir firmanın cilt bakım uzmanıyım. Avon kullanıcı olan pek çok müşteri ile karşılaşıyorum ve inanın ciltlerinde o kadar çok sorunla gelenler oluyor ki, bu sorunların başında lekelenme ve tüylenme ile çok kez karşılaştım ve müşterilerimin söyledikleri şu komşum çok ısrar etti o yüzden kıramadım aldım . Bunun yanısıra Avon temsilciliği yapan ve benim firmamın ürünlerimden kullanan bir çok Avon temsilcisi müşterim var. Onlara söylediğim tek şey lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve cildinize benim firmamın ürünlerini kullanıp Avon kullanıyorum diyerek satış yapmayın.
ve benim sizlere önerim cilt bakım ürünlerini deneyerek almanız ve bitkisel içerikli ürünlere yönelmeniz

mrb ben şuan hem avon hem oriflame temsilcisiyim .şimdilerle amway i de araştırıyorum birde forever living var bu tarz piyasa çoğaldı kime güvenelim bilemedik . ama şukadar söylim yani bildiklerimi avon dan kesinlikle krem ve cilt ürünü almayın parfümlere bişey diyemem ben rare gold celebre soft musk kullanıyorum halen ve seviyorum erkek parfümünde biraz perceive birazda surrender makyaj ürünlerine gelince bazı rujlar güzel ama color trend berbat renklerde katalok ile uyumsuz full ve currev maskaralarını beğendim başkada bişey yok zaten cilt ürünlerifazlasıyla kimyasal içeriyor .oriflameye gelince onada 6 ay önce falan başladım öyle kazancım yok ben kendim için girdim bu işe isteyen arkadaşlarıma da gelişine veriyorum . orif.de parfüm olarak volare güzel birde divine yi beğendim erkekte eclat dehşet güzel bir koku hiç parfüm sevmeyen kardeşim kullanıyor ve her indirimde sipariş veriyr bana. eclatı kesinlikle tavsiye ederim ama bayanı kalıcı değil erkeği güzel. s8 de fena değil ama eclat süper . kremlerden optimals ürünleri pek iyi değil ecollagen süper iyi geldi bana arkadaşlar soruyor sen cildine ne kullanıyosun diye yanlız gece gündüz ve gözaltını almanız gerek ben hepsini indirimde almıştım sanırım hepsi 70 civarı idi normalde tanesi 60 ama değiyor fazla kullanılmicak zaten birer nokta dokundurup masajla dağıtıcaksınız. kadife gibi yapıyo cildi.duş jellerini beğenmedim. avonunkiler daha iyi kokuyor ama kimyasallık olarak tartışılır.orif.de sabunlar güzel . rımelruj ve farları pek iyi değil. araştırmaya devam ediyorum . foreverde aloevera falan deniliyor ama amway da varmış bir iki ürün deneyebilirsem bakıcam şimdilik krem olarak orif makyaj malzemesi ve parfüm olarakta avon u kullanıyorum .

Son düzenleme:
yazılan bütün olumsuzluklara katılıyorum artı katalogtaki renklerle gerçek renkleri hiç uymuyo,çok güzel bi kahve-pembe karışımı bi renk beğendim,bi geldi aaaa resmen renksiz simli pembe,hiç de yakışmadı bana anneme verdim bi daha alışveriş yapmadım avondan,ayrıca yolda sürekli durdurulup ''avon satmak istermisiniz?'' diye soranlardan bıktım...

parfmlerı güzel kokuyor ama kalıcı değil
kremlerı ığrenç ötesı leke ve tüy yapıyor
rujları hemen uçuyor
yanı hiç memnun değilim

bıtek duş jellerını kullanıyorm nedense diğer duş jellerımden daha uzun süre kullanabılıyorm:bbo:tek sebep bu almamdakı
parfumlerın coğunu aldım güzeller ama ınanın parasına değmez

evet parfümleri hiç kalıcı değil özellikle erkek parfümleri!
eşim aldı hiç memnun kalmadı
benim aldıklarım biraz daha iyibilmiyorumkismile

eğer cilt tipine göre krem alrsn karmaya karma normle nrmal yağlıya yağlı.. (hassassa zaten btksl kullnmalısn..) gerçktn işe yarayn kremleri barındrır parfmleriinn nrdeyse hepsi güzl kokar ve ayrıca bazı parfmleride çok kalıcıdr (edpler kalıcıdr genlde) biri tarhleri geçmiş yazmış üstndeki tarih mesela Z01012010 ise son kullnma tarihi üretm tarhndn 3yıl snra yani 01 01 2013dur açıkldktan snrada 1 yıldr.. ayrıca biri maskrsı hiç ii dğl demiş maskaraları güzldr color trend dışnda ucuz die ona konarsnz zararlı çıkrsnz golden rose bile 12 lira bugn parfmride grdm.. maskara olark önerm shock süper crul extend yi maskaralrdr rujlarıda color trnd dışndklr gnlde o kadarda uçucu değldr.. üzernde drek avon yazan ürünleri daha iyidr.. minerl makyaj serisini kullnmaya özn göstririm fondetnm ordan toz kabuki fırçasıyla kullnıo göznk kapatmıo ve son kullnma tarihi yok (mnrl makyaj ürünlrnin hiç brnde olmaz ) kalıcıdr puda şeklndedr sivlclnme korkusu yok.. true colour allıkını kullnıorm (russet) çok kalıcı.. öneri color trendin fondtnlrni kullnmayın artı pudrası çabuk uçuo.. solutions karma cilt için dengeleyci var şuandada indrmde hatta seti 26 tl kız arkdşlrm kullnıo hepsi pek memnun (aman yağlı cilt nrml cilt gdip kndi cilt tipine göre alsn) böyle işte.. biri parfm önerisi sormuş .. far avay çok kalıcı perceivede (bn svmem kokusunu paptymsı hoş bi koku ama bn svmdm kaynanam beğniodu ona verdm) spotlight in bloom falanda gzl kokuo kalıcıda ama pek inmio little blackda kalıcı biri pur blancayı sormuş evet güzl kokuo ama far avay daha kalıcı tabi bnm parfmüm pur blanca suan ama kışın far avay kullnıorm ağr olduğndan yazn ceklmi indanence de kalıcı yaz içn bunu kış içn far avay kullnan arklrmde var

X