Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

cesur ve güzel amvay pahalı ama temzlik malzmleri çok iddalı iyi.. sözlmn annesi bi dönm yapmş vee biraz riskliymiş galiba öle diolr bilemycm tabi

allığı cildimi mahfetti hiçbirşeyini kullanmayın kötükedihüso

hngi allığı? bnde kullnıorm allığını muhteşem hiç bu kadar kalıcı allık kulnnmamıştm yhani??? ayrıca kesnlkle fondtn allık gbi bişeler kulnıosnz surtnza akşm cldnzi tmzlyn sivlce olağan olr bu şeklde

güneş kremini ve el kremini kullanıyorum
güneş kremi berbat yağ bezesi yaptı hep ama el kremi güzel

avon temsilcisi oldum kendime avon alabilmek için ve de ruj numunelerini özellikle..

true color allık aldım çok memnunum rengi azcık hafif ama güzel kesinlikle..üstünde çin malı yazısını görünce üzüldüm ama avonun kendi tesisiymiş..
far da aldım henüz deneyemedim ama renkleri muhteşemdi
pro to go rose sorbet rujunu 2 senedir kullanıyorum harika
en uygun fiyatlı serisi olan color trend rujunun numunesi bile harikaydı.. renkler aynen tutmayabilir numune deneyerek satın almanızı tavsiye ederim.. rujlarını kesinlikle çoook beğendim..

beni de güya temsilci yaptılar. kendim içindi ama nefret ettirdi öncü olan kadın. şimdi bana gelen koliyi ben direk adreslerine geri yollayabilir miyim? faturanın asıl ve suret olan sayfalarının ikisini mi doldurup yollayacağım, hepsi bu mu bir bilginiz var acaba? böylece faturayı ödemekten tamamen kurtulacağım, borç gözükmeyecek değil mi?

ben de yeni avon temsilcisi oldum daha önce arkadaşımdan alıyordum fakat geciktiriyordu bazen katalog getirmiyordu işi kolaya baglayıp üye oldum üstelik daha ucuza geliyor. neyse ben aldıgım her üründen memnun kaldım yalnız bazen çok ufak geliyorlar dudak balmı almıştm çok ufak çıktı ona üzülmüştüm onun dışında iyiler. yazılanları görünce yok artık diyorum kaydirigubbakcemile3 3 tl ye iniyor kiss & go rujları yani mucizemi bekliyorsunuz? bence her ürün iyi. renkleride deneyerek alın madem memnun degilsiniz.. temsilciniz iyi degilki size tester vermiyor. cilt kremlerini hiç kullanmadm annem için anew +40 almak istiyorum tester isteyecegim mümkünse.. kullananlar varsa sonuçları yazabilirlermi? şimdiden teşekkrüler :eek:

kremleri berbat kokuyor
cilt bakım ürünlerinin faydası değil zararı var

kremleri berbat mı kokuyo valla bence gayet güzeller ...
Ayrıca yaşa göre ve ciilt tipine göre alırsanız (bilinçli bir şekilde) gayet memnun kalırsınız..ben anneme +40 altın içeren kremini kullandırıyorum sürdüğün 2. dakkası acayip bir his ve 21 gün sonunda ciddi gözle görülüre fark var.. daha önce roc kullandı tüm serisini 250 lira vererek bir mucize olmadı yani..

sıkılaştırıcı kremi bacaklarımda tüylenme yaptı.
eşimin göz çevresi için aldığım ürün daha çok kırırşığını artırdı.
ama avakadolu nemledirici yüz kreminden memnun kaldım.

Son düzenleme:
Bu beğenme beğenmeme kişiden kişiye değişir.
Ama önceden birçok kaliteli marka kullanmış olup da avonu da deneyenlerden pek olumlu düşünceler duymadım açıkçası.
Deodarantları sıfır birkere.
Roll-on larında da iş yok.
Rujları iyidir ama.Bu konuda sıkıntı yaşamadım yaşayanı da duymadım yakın çevremde kullananlardan.
Şu selülit kremleri sıkılaştırıcı kremleri de palavra uzun süreçli kullanımlarda bile işe yaramıyor.
Üniversitede kızlar sipariş verirlerdi.Parfümlerinden biri de biraz sıkılmış geldi.Emniyet bantı açıktı ilk geldiğinde ve iade edildi.
Duş jelleri ve banyo köpükleri iyi ama.

rimelini beğenmedim.rol-on hiç güzel değil.şampuanlarını da begenmedim.ruj ve parfümleri güzel

El kremleride kıllanma yapıyormuş arkadaşlar kullanmayın.Yengem sürekli kullanıyordu temsilciydi.Bilt doktoruna gittiğinde kesinlikle bırak onu demiş..Şimdi ellerinede sir kullanıyor..Ondan sonra oriflameye geçti.Daha doğal olduğu için..

ben de de vücut sıkılaştırıcı kıllanma yaptı bacaklarımda :KK43:(

bende toniğini aldım ama bir hafta sonra sivilceler çıkmaya başladı büyük büyük hmdee hiç memnun kalmadımm..

bende satış temsilcisiyim
rimellerini at çöpee
parfümlerini alırım hediye etmek için güzel olur parfümleri
nemlendiricileri sivilce yaptı
maskeleri güzel
spa serisi süper
ayak bakm kremlerinden bi tanesi çok güzel diğerleri hiiiç bir işe yaramaz....
rollonları güzel...
rujları berbat
parlak rujları iyi ama çok kalıcı değil
annemdede pek etkili olmadıkırışık kremleri....
duş jelleride hoş

tek kötü maskarası spectra lash.iğrenç ötesi.ama mesela magnıfy süper,ultra color rich rujları kaliteli.temsilciyken nerdeyse hepsini kullandım avon ürünlerinin.hiç zarar vermedi bana.

Gözlüstü jel-gözaltı kremi yaklaşık 15 gün kullanımdan sonra göz kapaklarımda ve altında yağ bezeleri oluşumuna sebep oldu... Artık kullanmıyorum. Şimdi yağ bezeleriyle mücadele etmek zorunda kaldım.

(Bu vesile ile önerisi olan var mı acaba)

ben de kullandım bu kremi.zarar da sağlamadı,fayda da

biri krem hakkında bişey söylemiş cilt tipine bağlı yanlış almış olblrsn kuzenm karma cltler için solutions gece gndz krmi tmzlyci berbr kullndı yani seriyi kullandı ve hala kullanıo alırken acaba bişey olurmu die aldı cnkü daha önce cildine uygun olmayan seriyi kullanmış daha dogrusu öle satmıslar svilceleri artmmışş smdiyse dengeledi dio cok memnun bende normal bir cilde sahbm pek cilt prblemim yoktr ama özellkle kışın gece gndz krmi kullnırm zararını grmedm nturals ında kremi badem özlü sampuanını krmini balsamını kullanıorum onlardana memnunum.. cilt tipinizi bilmiorsanız vede mstri tmslcisi bişeler blmdiği halde bu işi yapıosa cildinze zarar verebilir yağlıysa yağlı kuruysa kuru karmysa karma cilt için hassas bi cildinz varsa sakınmalı kokulu içinde parfm içeren ürünler kullanmamalısınz hassas ciltler için olmalı aldıklrnz.. avon için demiorm sadece diğr marklr içinde...

tek kötü maskarası spectra lash.iğrenç ötesi.ama mesela magnıfy süper,ultra color rich rujları kaliteli.temsilciyken nerdeyse hepsini kullandım avon ürünlerinin.hiç zarar vermedi bana.
colortrend alıolar suyu berbat buyu berbat diolr :KK70: kız bana sikayet edio güzel değilmiş die bende dedim 4 tl dha verseydn iyisini alsaydın maskaraları cok gzl bi kere heleki shock.. rujlardanda AVON adının direk yazdıgı yani siyah kaplı olan rujları hep ii pro to go rujjda süperr kırmızı pembe renklerni davamlı kullnıorm

arkadaslar colortrend serisinin hıcbırseyını begenmedım. anneme bı eyeliner aldım su gibi rengi yok.
durulanmayan saç kremı var bademli o guzel. parfumler de cok fazla kalıcı degıl eskıden wink kullanıyodum cok guzeldı artk satmıolar :KK43: bence verdıgınız paraya degmez. küçük ve kaliteli kozmetik dukkanlarını terch edın bence ben oyle yapıyorum. tabı ındırıme gırdıgınde guzel seyler varsa bakın.

bıde topuklu ayakkabı ıcın tabanlk gıbı bısı var ya . onu kullanan varmı cok merak edıyorum almak ıstıyorum emın olamadım.

annem anew serisinden kullanıyor. Acayip memnun kaç yüz lira veriyodu eski kremlerine zorla aldırdım. Şimdi alıp alıp yedekliyo valla :)

X