Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

fiyatının düşmesinin sebebi yanlış hatırlamıyorsam o ürünün gelecek katoloklarda satıştan kalkacak olması.. kesin bilgi vermek isterdimde temsilci dergisini bulamadım su an hemen cevap istemişsiniz o yuzden yazmak istedim hemen.
kalitesinde bir değişiklik yoktur..

avon un ürünlerini beğenmişyorum.
oriflame in kaşmirli roll on ve frambuazlı ruju muhteşem :)

vala ben avonun saç bakım ürünlerini begeniyoru sadece oriflamenin cilt ürünlerinden annem kullanıştı çok kötü olmuştu cildi.o yüzden pek yanaşmıyorum ona.avondan da bi riel almıştım sadece kirpiklerimi ıslatış gibi yaptı hiiç begenmedim yani.

vala ben avonun saç bakım ürünlerini begeniyoru sadece oriflamenin cilt ürünlerinden annem kullanıştı çok kötü olmuştu cildi.o yüzden pek yanaşmıyorum ona.avondan da bi riel almıştım sadece kirpiklerimi ıslatış gibi yaptı hiiç begenmedim yani.

avon un rimeli ve farını kullandım memnun kalmadım saç bakım ürünleriin kullanmadım. oriflame in cilt ürünlerini kullanmıorum ama rujunun hastasıyım :))

ben 7 seneden beri oriflame ürünlerini kullanıyorum annem,teyzemde kullanıyor.allaha şükür bir tane alerji v.s bir durumla karşılaşmadım.bilinçli danışmandan alışveriş önemli eğer kişi eğitimlerini aldıysa bırakın danışman tavsiye etsin.

sonuçta herkesin cilt tipi farklı..kimine uyan olur kimine uymayan..e bi de elimiz dokunmadan katalogdan sipariş ettirdiğimiz bi ürünse işiniz biraz şansa kalmış..ben 5-6 senedir avon ürünlerini kullanıyorum..hepsi mi bana göre?..değil tabii ki..
mesela clearskin mikropartiküllü yüz temizleme jeli bana alerji yaptı..bi daha asla kullanmadım..
colortrend serisinden ne aldıysam memnun kalmadım..
Ama patakrem,saç maskeleri (planet spa) ve göz makyajı temizleyicisini uzun zamandır kullanıyorum ve çok da memnunum..
Deneme yanılmayla oluyor yani hangi ürün iyi hangi ürün kötü ...a.s

2 seneden beri oriflame ürünlerini kullanıyorum özellikle rujları,kremleri harika.mucizevi tender care balm kullanmanızı tavsiye ederim tek kelimeyle mükemmel bi krem adı üstünde zaten mucizevi :KK66:

selam arkadaşlar ben 7 yıl önce oriflame yapmıştım...daha sonra bebek olunca bıraktım...daha sonra avon temsilciliği yaptım ama hep şikayet hep şikayet..3 yıl önce onu da bıraktım..böylece ikisinden de tecrübe sahibi oldum....şimdi tekrar oriflame kayıt oldum ....harika bir iş .....ürünler süper....doğru cilt analizi doğru ürün sonuç muhteşem...avon da kremlerde veya ürünlerde son kullanma tarihi yoktu...bence çok önemli bir ayrıntı...fakat oriflame de ilk siparişimde gelen ürünlerin son kullanma tarihine baktım ve var...tmm dedim gerçekten güvenebilirim...

oriflame şimdi tekrar kayıt olduğum için çok doğru bir tercih yaptığımı daha iyi anladım.şimdi 7 sene ki oriflame den daha iyi daha güvenilir..daha kazançlı iyiki oriflame sponsoruyum...kesinlikle bütün ürünlerini tavsiye ederim...ayrıca rujların kokuları bile harika....

ben rujunu aldım güzeller memmunum şimdide fondotenini ısmarladım bakalım o nasıl çıkıcak ayrıca rimelindende memmunum.

kizlar ben oriflamenin dus jelini ve koltuk alti rulosunu almak istiyorum.sizce hangisi guzel

avon yüz kremi kullandıktan sonra cildiyeciye gidecek kadar cildimin yapısı bozuldu, ve acilen bırakmamı söyledi. Kendisinin vermiş olduğu pomatları aylarca kullandıktan sonra kendine geldi. Sonuçta cilt tipim aşırı hassas ve güneşte hemen kızaran bir hale geldi. Kimseye ne Oriflame ne de Avon yüz bakım ürünlerini tavsiye ederim. Yüzüme aldığım o kremiyse ayak kremi yaparak kullandım.

kizlar ben oriflamenin dus jelini ve koltuk alti rulosunu almak istiyorum.sizce hangisi guzel

oriflame in duş jelinden memnun kalmadım. nerdeyse hiç köpürmüyor dolyısıyla yıkandığını bile bilemiyorsun... aldığım şişe yarım duruyor. avonun duş jelini aldım indirimdeyken.. onu çok beğendim hele kokusu müthiş.. pembe kutulu adı carnival olan.. tavsiye ederim.. oriflamein makyaj ürünleri güzel.

X