Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

ben de avon temsilcisiyim ama buna rağman cilt bakım ürünlerini önermiyorum parfümleri güzel,duş jelleri fena değil,bazı rimel ve rujları da kullanılabilir oriflame da kullandım cilt ürünleri daha kaliteli

Ben parfümlü vücut kremlerini kullanıyorum banyodan sonra,bir arkadaşımdan almıştım.Çok memnunum.

arkadaşlar bende 2yıldır avon ürünleri kullanıyorum.ben çok memnunum yaaa.ama benim cildimle alakalı bi problemim yok.sadece nemlendiricilerini ve duş jelllerini kullanıyorum.ama makyajdada tamamen avoncuyum.hiç bi şikayetim yok.bencede cildinize uygun olanı alın.

avon berbat kremleri hem kötü kokuyo hemde yumuşatmıyoo oriflaymın parfümünü kullandım pek kalıcı değil ama diğer ürünleri süper

ya amma çok şey yazmışsınız, ben avon kullanıyorum ve çook da menunum, gerek makyaj gerek krem.. yani bence hepsi uydurma, nerden aldınız bilgileri bilmiyorum ama, çünkü yıllardır, etrafında kullananlar var, ben varım annem var, hiçbişey olmuyo, bence oriflame satmayan bi marka, temsilcisi falan yok heralde, avona çamur atmakla uğraşıyolar, unutmayın ki bi zamanlar koskoca danone yoğurtlarına aynı şey yapılmıştı, bu da onun gibi bişey olabilir, VE ŞU DA VAR Kİ, ANNEM SÖYLÜYODU DAHA ANNEM 5 YAŞINDAYKEN FALAN ANNEANNEM ALMANYADAN AVON ÜRÜNLERİ GETİRTİP KULLANIRMIŞ, ÇOK DA ESKİ Bİ MARKA.... özellikle makyaj malzemeleri ve parfümleri çok iyi bence..

arkadaslar mrb ben avonda ust duzey calisiyordum kesinlikle indirimli cilt bakim urunleri almayin kesinlikle inanin birzaman sonra cildiniz nehale gelebildigi gorceksiniz aciklamasini yapmak isterdim ama.........:KK43:((((

arkadaslar mrb ben avonda ust duzey calisiyordum kesinlikle indirimli cilt bakim urunleri almayin kesinlikle inanin birzaman sonra cildiniz nehale gelebildigi gorceksiniz aciklamasini yapmak isterdim ama.........:KK43:((((

kesinlikle....ben mayıs ayında avon dan yüz temizleyicisi ve 2 tane bakım kremi aldım...gece gündüz...dediğin gibi indirimdeydi...ve cildim kösele gibi oldu..ne parlaklığı kaldı,ne bişey...üstelik kızardı,küçük sivilcecikler türedi...yüzümü mahvetti diyebilirim...hiç krem kullanmadığım zamanlarda bile daha sağlıklıydı cildim..bozdu resmen...ben memnun kalmadım..bir daha da avondan cilt bakımıyla ilgili hele hele yüz için bişey alıcağımı zannetmiyorum...:1no2:

avondan parfüm tavsiye ederim...cilt bakımı bi halta yaramıyo oriflame da da aynı şekilde onun dışında almayın derim ben de memnun kalmadım dünya para harcadımÇok üzgünüm çoook:kızgın:

hem avon hemde oriflame kullanmıs ve kullan biri olarak avonun kremleri gercekten kötü göz makyajı temizlemek için krem almıstım kör oluyodum ama rujları ve el kremleri gercekten güzel oriflame ye gelince nemlendiri serumunu kullanmıstım ve cok memnun kalmıstım ayrıca rimeli vardı oda cok güzeldi ama cilt maskelerini tavsiye etmem:)

Bende Hem Avon Hem Orflime Aldim Orflaimenin Seffaf Rimelini Begenmedim Avonu El Kremi Duş Jeli Farlari Ve Rimellerini Cok Begeniyorum Bu Arada Doktorum Da Sordum Tavsiye Etmişti Avonun Genital Bölge Temizleyicisi Cok Memnun Kaldim

Oriflame'in şeffaf maskarasını ben de beğenmedim. Ama sıkı bir oriflame kullanıcısı olarak cildinize uygun ürün ve düzenli kullanımla muhteşem bir cildiniz olacaktır.
Ben Oriflame'nin brkaç ürününü beğenmem, ama mutlaka yerine takviyesi vardır.
Avon' agelince, Avoncu arkadaşlarım alınmasınlar ama Oriflame bulamadığım için bir süre Avon kullandım.
Duş jelleri ve banyo köpüğü güzel.
Ama ruji rimel ve far konusunda sınıfta kaldılar.
Yüz kremleri de, o kadar üğrünün içinde en hoşuma gideni Lipozomlu kremi oldu.
İki tane kullandım, fena değildi.
Ama oriflame'i bulunca hemen onun ürünlerine başladım.
:asigim:

avon kullanıyorum memnunum.bütün ürünleri güzel daha doğrusu bana faydalı oldu cilt ürünleri..parfümlerindende far away tavsiye ederim tam kış kokusu...:emir_bebek:

Far Away'in kokusu ağır gerçekten ama Avon'un bazı parfümleri çok çabuk uçuyor. Mesela be kissable, be spontane gibi...Diğer e de toilette ler de uçuyor.

avonun cilt ürünlerinin hiç iyi olmadığını biliyorum bende kullanmıştım .avondan bitek parfüm kullanıyorum o da wink. sewgilim kokusunu çok seviyor... :)

bn 3 aydır oriflame üyeyim ürünlerini begendim zaten girme sebebım buydu (kendı urunlerımı ucuza alıyım) ayak bakımına çok önem veririm ayak ürünleriyle basladım zaten bni ordan fethetti cok güzel
sonra parfümleriyle tanıştım simdi vazgecemiyorum avona gelelım gercekten baslarda iyi urunlerı vardı ama bnce avon kalıteyı cok duşurdu cılt urunlerı tahriş ediyo bu bi gercek ama sureklı kullandıqım urunlerı yok degil ama sadece parfum ve ruj
ikisininde parfumlerı kalıcı değil sebebi coğunun edt olması hafif yada ucucu oluyorlar
oriflamede percius kullanmaya basladım edt degil edp gercektn kalıcı oluyo

oriflame in ürünlerinden bende çok memnunum

oriflame in bir satış temsilcisi arıyordum ben de nasıl iletişime geçebiliriz e-mail adresim:*******

Merhaba canım, mail adresini forumdaki konulara yazmak ve sohbette vermek yasak galiba. Sadece özel msj ile verebilirsin ama o da şuan kapalı. Mod'lar görmeden değiştir istersen uyarı alma canım.

Bu arada bende Avon.nun bütün ürünlerini kullandım sanırım. Ve çoğu ürününden memnunum. Özellikle Soft Musk adlı parfümünden ve cilt tipime uygun gece, gündüz ve göz altı kreminden.

Merhaba canım, mail adresini forumdaki konulara yazmak ve sohbette vermek yasak galiba. Sadece özel msj ile verebilirsin ama o da şuan kapalı. Mod'lar görmeden değiştir istersen uyarı alma canım.

Bu arada bende Avon.nun bütün ürünlerini kullandım sanırım. Ve çoğu ürününden memnunum. Özellikle Soft Musk adlı parfümünden ve cilt tipime uygun gece, gündüz ve göz altı kreminden.

uyardığın için teşekkür ederim canım :1hug:

X