Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

aydencim ben cidden sordum yani neye dayanarak kötü olduğunu söylüyorsun bir kanıt elle tutulur bişwy göster.. ben denetlenmiş ve ünlü hollywood aktörlerinin sponsorluğunu elçiliğini yaptığı için güvenilir buluyorum sen neye dayanarak söylüyorsun kötü olduğunu onu soruyorum?????

seclusioncum, örneğin göğüs bakım kremini kullandım, sürdüğün anda güzel yapıyor, sonra fosss. meğer içinde anlık güzel göstermek için bi tür hormon varmış. birçok yüz bakım kreminde kırışıklıkları doldurmak için silikon... avon iyi İDİ. tekrar söylüyorum bana göre sonradan çok bozuldu... aldığım hemen hiçbir ürününden memnun kalmadım, dahadoğrusu kalitesiz buluyorum... ya aslında şunu da anlamak zor, ünlüler para için neler yapıyorlar, gerçekten avonu kullanıyorlar mı acaba:umursamaz:, yoksa bi kandırmaca mı?

sorun avon oriflame üzerine neden toplanıyo bunu anlamıyorum. nivea loreal hepsi aynı bence hiçbir farkı yok. sen bundan zarar gormus olabilirsin yada memnun olmamıs olabilirsn.. yazılanları okumadm ole dalmıs oldum kusura bakma amacım tartısmak fln degil:))

yedigimiz içtigimiz hersey kimsayal sende kimyager olarak biliyorsundur. fabrikasyon olan hersey.. ama günümüzde dogal pek bişi kalmadı.. hangi kremi kullanırsan kullan bence bu boyle.. aralarında cok cokk ii olan olabilir ama hiç bi ürün herkes için kusursuz yapmaz..

denekelrle yapılan testler sonucu genel bi begeni sonucu piyasaya sürülüyo sonucta.

aydencim evet doğrudur yazdıkların ama o söylediğin şeyler inanki melishhe nin dediği gibi piyasadaki birçok üründe var.. yani gerçekten avon oriflame a döndürülmemeli olay.
birde şöyle birşey var örneğin avon yada oriflame kataloğunda birçok bütçeye hitap eden ürünler var 5 liralık kremden tutunda 50 liralığa kadar.. yani kalitesini seçmek size ve bütçenize kalmış aslında. pahalı kremler gerçekten işe yarıyor. içinde silikon olması normal insanlar yüzlerine enjekte ettiriyor silikonu kremde az bir miktar olsa ne olacak.. yani birçok marka bu şekilde avon oriflame diye düşünülmemeli zaten acaip zararlar olsa piyasaya sürülmezler

Ben de Oriflame kullanmıştım canım ve hemen mantar baş gösterdi:sinifsinif: Attım ve doktorumun tavsiye ettiği bir ürünü kullandım.Oriflame'in diğer ürünlerini kullanıyorum.Memnunum;ama asla genital bölge için olan temizlik ürünlerini kullanmayacağım.

senin için üzüldüm cnm... geçmiş olsun..bende de kasıntı var. komusumuz bi gün geldi anlatıyordu doktor sabun zaralı kullanma o bolgede fln demiş. ondan sonra almıstım.

ben her banyoda ve kasıntım olursa yıkıyotum ve memnunum :)

avon mu aslaaaaaaaaaaaaaaa fondöten kullandım ve mahvetti cildimi belkide benm cildime yaramadı bilmiyorm ama iğrençççç

arkadaslar teyzem bana avondan solutions plus pure pone serisini getirmiş tonik krem ve temizleme köpügü fakat yorumlardan sonra cok korktum kullananmam sanırım yada bunları daha önce kullanan varmı

Ben kullandım cnm yuz yıkama kopugum var henuz bitmek üzere memnundum .. istersen koluna fln sur yani b i rnx olucaksa olur suratında deenemedn once..

tonikte kullandm memnundum. ama dısları degişmiş snrm ben yeşildi aldıgımda.. içeri degişmediyse be n zaraını gormedm..

sahsen avondan 3-5 sey bi arada kullandım yaralı sivilceli suratım suan tertemiz.. :)

gene sen avopn temsilcilerine de sor ben onların topiğine dalıp soruyorum arada :KK70: :KK70:

tmm cnm cok saol cvbın icin bebak kullanıyordum cok memnumdum ama göz altımdaki yag bezeleri arttı bu sorunum olmasa bebakı bırakamazdım:KK43: yosun yagı kullanıcaktım ama bulamadım ne kdr sanssız bi kızım ya =) birde bunları denicem umarım bunlar herhangi bi yan etki göstermez

Yağ bezeleri bilmiyorum cozum olur mu .. herkesin cildi farklı umarm ii gelir cnm:)

avonun ürününü kullandım asla birdaha kullanmam yüzümde beyaz yağ bezeleri oluşturdu bi arkadaşımında göz çevresinde yanık derecesinde lekeler oluştu şuanda cilt tedavisi görüyor.bi tavsiyede bulunayım bu ürünleri satan kişiler bunun eğitimini almalıdırlar.

avonun ürününü kullandım asla birdaha kullanmam yüzümde beyaz yağ bezeleri oluşturdu bi arkadaşımında göz çevresinde yanık derecesinde lekeler oluştu şuanda cilt tedavisi görüyor.bi tavsiyede bulunayım bu ürünleri satan kişiler bunun eğitimini almalıdırlar.

alıyoruz zaten..yeni ürünler çıkınca toplantıları oluyor bilgiler veriliyor..

ayrıca 4yılı aşkın süredir satmaktaym ve daha fazla süredirde kullanmak taym..ama nedense kullanmasını bildigimiz için bi sorun yaşamıyoruz..
bi sorun yaşayınca hemen başka seylere baglıyorsunz bence önce araştırın..

olur ya bi kadın suram da söle bi rahatsızlık var söyleymiş der bunu duyan kadında ay bendede var bnde bu hastalıktanım ozmn ilacını alayım..bu dogru diil işte bu mantıkla bakıyo herkes..

ay ona bu ürün yaramıs ben almıım..

ay suna su ürün yaramıs hemen almalıyım..bu düşüncelern hepsi sakat..her cilt farklıdır deneyeceksin göreceksn..ayrıca ciltle olusan bi reaksiyonuda hemn bi ürüne baglamıcaksn belki başka bi sebebide vardır..bunu araştırıpta onun yaptıgını anladıysan söliceksn..

ben şu anda suna dumankaya ürünlerini kullanıyorum süper bişey sizlerede tavsiye ederim biraz öteki ürünlere göre pahalı ama biz kadınlar bişey almaya kalkarsak ne yapar ne ederiz para buluruz ama herşeye para buluruz cilt bakımı yada makyaj ürünleri oldumu nerde ucuzu var orda oluruz aslında yanlış bişey yapıyoruz bende dahilim bu konuya cildimiz şakaya gelmez

Ben de memnunum valla.. gercekten farkyarattıgını annemde gordugum için Avon a laf soyleyenlere gıcık oluyorum. Ki annem bir cok pahalı markayı da dener ve bulunmaktadır. O daydıgınız duyulmus markalarn vs de iş yapmayan cok malı var... bole demem de yanls demek ki bize yaramamıs. aynı urunden cok memnun olan akrabamda var. o yuzden dogru urun, uygulama diyorum.

ben avonun bütün ürünlerini aldın sattım 4 sene boyunca eğitiminide aldım bi güzellik merkezinin verdiği eğitimi vermiyorlar kendileri övmekten başka hiç bir şey yapmıyorlar insalar bu rünleri satabilmek için 4 sene çırakılık okulunda eğitim görüyorlar sen belki eğitimini iyi bişekilde alıyorsundur ama bu her kez için geçerli değil kaç kişi geliyor eğitimlere

Bncede kiminin cilt tipine uyuyor,kiminin çok hassas oluyor,uymuyor.Ben cilt için köpüğünü kullandm ve sivilcem hiç çıkmadı bu süreçte ve tekrar alıcam.Doğru ürünü kullandğnzdan emin olun ark.lar.

hemen suçu avon çok kolay:eek:lmaz:ciltte oluşan yağ beyaz bezelerinin(özellikle göz çevresinde)sebebi;kolestrol yüksekliği:enbuyukkk:

X