Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

slmlar kızlarr
bende avon temsilcsiyim çoğu ürününü kullanıyorum uzun zamandır,merak ettğim bi kaç şey var.
60 tli lk parfümler bazen 15 tl ye kadar düşebiliyor,arada bi uçurum var nerdeyse.. buda açıklama gerektren bi konu sanırım. true glow die bi parfüm var testerını bileğime sürdüm 2 gün kokladım nerdeyse,çok hoşuma gitti arkadşım kuzenim ve ben hemen parfümünü siapriş ettik,gün içinde defalarca sıkmama rağmen hiç ama hiç kokmuo burnum kokuya alıştığı için deil,kimse kokuyu almıyo aynı sorunu dier alanlarda yaşadı,acaba diorum indirme giren parfümlerde esanslarında bi değişiklikmi yapılıoyr yada tarhi geçmiş ürünlermi kullanılıyor? bunu bilen ve dürüstçe yanıtlıcak olan varmı acabaCADIARZU

ORıFLAME TEMSıLCıLıĞı YAPTIM ıLK ıKı AY KENDıME ÇALIŞTIM:jeyyar:ÜRÜNLERıNDEN RıMELLERı HARıÇ MEMNUN KALMADIM TALEP 0 DI DıYEBıLıRıM ŞUAN AVON TEMSıLCıSıYıM ÜRÜNLERıNDEN KAZANCINDAN VE MÜŞTERı SAYISINDAN GAYET MEMNUNUM:sm_cool:TEMSıLCıLıK DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA ŞıDDETLE TAVSıYE EDıYORUM:teytey:ORıFLAMEDEN SONRA AVON TEMSıLCıSı OLMAKTA TEREDDÜT ETTıM AMA 1 HAFTADA 500 TL LıK SıPARıŞ VERDıM :dance::dance:

slmlar kızlarr
bende avon temsilcsiyim çoğu ürününü kullanıyorum uzun zamandır,merak ettğim bi kaç şey var.
60 tli lk parfümler bazen 15 tl ye kadar düşebiliyor,arada bi uçurum var nerdeyse.. buda açıklama gerektren bi konu sanırım. true glow die bi parfüm var testerını bileğime sürdüm 2 gün kokladım nerdeyse,çok hoşuma gitti arkadşım kuzenim ve ben hemen parfümünü siapriş ettik,gün içinde defalarca sıkmama rağmen hiç ama hiç kokmuo burnum kokuya alıştığı için deil,kimse kokuyu almıyo aynı sorunu dier alanlarda yaşadı,acaba diorum indirme giren parfümlerde esanslarında bi değişiklikmi yapılıoyr yada tarhi geçmiş ürünlermi kullanılıyor? bunu bilen ve dürüstçe yanıtlıcak olan varmı acabaCADIARZU

TATLIM BU BÜTÜN TESTERLAR İÇİN GEÇERLİ BİR DURUM BENDE MERAK EDİYORUM NEDENİNİ AVONUN FORAWAY SURRENDER VE INCANDESSENCE PARFÜMLERİNİN İNDİRİMİNİ KAÇIRMAM BUNLARDA ÖYLE BİR SORUN YAŞAMADIM BAK PARFÜMLERİN KÜÇÜK BOYUNU KULLAN BEN BAZI PARFÜMLERDE ÖYLE YAPIYORUM DAHA KALICI GİBİ GELİYOR BİDE PARFÜMLERİNİ NASIL MUHAFAZA EDİOSUN BUZDOLABINDA SAKLAMAYI DENE GÜNEŞ IŞIĞINDAN UZAK TUT AĞZINI SIKICA KAPAT KUTUSUNDA TUT MEMNUN KALICAĞINI GARANTİ EDİYORUM:sm_cool::sm_cool:

merhaba arkadaşlar.. bence bu olaya artık yepyeni soluk geldi DORE.. eskiyen alıştğımız birçok üründen bizi daha heyecanlı biyere doğru sürüklüyor. açıkçası avon ve oriflame.den artık sıkılmıştım katalogu bile ezberlemiştim uzun zamandır hiçbir ürününü de kullanmıyorum. Eveline diye bi markanın cilt bakım ürünlerini kullanıyordum. bi gün biten nemlendiricimi tekrar almak için gittiğimde standlarının kaldırıldğını gördüm. değişen yüzüm tekrar eski haline dönecekti ve tesadüfen bi arkdşımın evinde DORE katalogu gördm içine bakarken bu benim bulamadğım ıngiltere ve Polonya.nın en ünlü kozmetik markası buradaydı . meğer anlaşma yapmşlar belli dağıtım noktalarının dışında olmayacak ürünlerini DORE üzerinden pazarlayacakmış. ve bunun gibi birçok tanınmış marka tabii.

ve henüz 6. sayısı çıkmasına rağmen rekor bi patlamayla çoğalıyorlar. daha şimdiden bu kataloga girebilmek için 180 firma DORE ile anlaşma yapmak istiyormuş . yani ilerki zamnlarda 500-600 sayfalık bi kitapçıkla karşımıza çıkarlarsa hiç şaşırmam . biran önce internet üzernden kataloğu incelemenizi ve vakit kaybtmeden eski temsilcilerinden olmanızı öneririm. çünkü içinde sadece kozmetik yok mutfak ürünleri fonksiyonel ürünler akıl almayacak herşey var. parfümleri de çok güzel kokularına baktım arkadaş sğaolsun. alkol yok direkt esansın kokusunu alıyorsunz .. ee fransız parfümü olnca hepsi burdaki iki saat beklede yayılsn diye ayna önündeki şişeler gibi olmuyor hiçbiri. ben bi ton sipariş verdim daha şimdiden ve temsilci de oldum gözümü karartıp. eğer para veriyorsam buna değmeli. kazıklanmaktan bıktım çünkü. mesela 5. sayılarında bi rünü varmş ped-egg diye. yurtdışında falan 90 - 100 tl.ye satılırken burda 9.90 tl.ye satılmış. firmanın stokları bile tükenmiş. incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. sizinde görüşlerinizi bekliyorum. epey yazdım :))

slmlar kızlarr
şey bilmiyorum biraz basit olucak ama 50 tl'lik parfümün 15 tl versiyonu 30 ml.50 tl olanı 50 ml
ama yine de arada uçurum var aslında bende merak ediyorum :uhm:
ve henüz 6. sayısı çıkmasına rağmen rekor bi patlamayla çoğalıyorlar. daha şimdiden bu kataloga girebilmek için 180 firma DORE ile anlaşma yapmak istiyormuş . yani ilerki zamnlarda 500-600 sayfalık bi kitapçıkla karşımıza çıkarlarsa hiç şaşırmam . biran önce internet üzernden kataloğu incelemenizi ve vakit kaybtmeden eski temsilcilerinden olmanızı öneririm. çünkü içinde sadece kozmetik yok mutfak ürünleri fonksiyonel ürünler akıl almayacak herşey var. parfümleri de çok güzel kokularına baktım arkadaş sğaolsun. alkol yok direkt esansın kokusunu alıyorsunz .. ee fransız parfümü olnca hepsi burdaki iki saat beklede yayılsn diye ayna önündeki şişeler gibi olmuyor hiçbiri. ben bi ton sipariş verdim daha şimdiden ve temsilci de oldum gözümü karartıp. eğer para veriyorsam buna değmeli. kazıklanmaktan bıktım çünkü. mesela 5. sayılarında bi rünü varmş ped-egg diye. yurtdışında falan 90 - 100 tl.ye satılırken burda 9.90 tl.ye satılmış. firmanın stokları bile tükenmiş. incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. sizinde görüşlerinizi bekliyorum. epey yazdım :))

dore duydum ama bu kadar tavsiye edildiğini duymamıştım nhemen inceliyorum opuyorumnanaktan

dore'yi inceledim aslında güzel
özellikle parfümleri çok uygun avonda parfümler genellikle 50 ml,bunda baya bi fazla
kalıcılığı nasıl ona da bakmak lazım tabi
sanırım şu anda çok yaygın değil Türkiye'de.

iyi bi noktaya değinmişsin. 50 ml iken indirimde olan bi parfümün 30 ml geldiğini bilmiyordum.senin bahsettiğin kokusunu alamadğın parfümün nedeni alkol ağırlıklı olması. hemen uçuyor çünkü. parfümü sıkıyorsun bi süre tene oturması içn kokuyu beklerken zaten uçup gidiyor. mesela orjinal parfümlerde ancak mümkün oluyor direkt esans, böyle doğrudan satış sistemlerinin pazarladğı ürünlere karşı bi güvensizlik var haklı olarak. işte o güvenimin yeniden kazanılmasının nedeni; ağzı kapalı bir kutu içinde testerlar geldi ve daha kutu açılmadan daha testerın kapağı açılmadan parfümlerin kokusu gelmeye başladı o an doğru işi yaptğıma emin olabilecğim tek ve ilk an.dı. birde dediğin gibi burda parfümler 50.ml değil en az 90-100 ml. çanta boyu olarak kullanmak isteyenler için düşünülmş 30 ml.lik parfümler bulunmakta sadece.Türkiye'de de yayılmakta olduğundan diğerlerinde ki gibi bilen pek yok henüz 1. yılını doldurmadı bile.

iyi bi noktaya değinmişsin. 50 ml iken indirimde olan bi parfümün 30 ml geldiğini bilmiyordum.senin bahsettiğin kokusunu alamadğın parfümün nedeni alkol ağırlıklı olması. hemen uçuyor çünkü. parfümü sıkıyorsun bi süre tene oturması içn kokuyu beklerken zaten uçup gidiyor. mesela orjinal parfümlerde ancak mümkün oluyor direkt esans, böyle doğrudan satış sistemlerinin pazarladğı ürünlere karşı bi güvensizlik var haklı olarak. işte o güvenimin yeniden kazanılmasının nedeni; ağzı kapalı bir kutu içinde testerlar geldi ve daha kutu açılmadan daha testerın kapağı açılmadan parfümlerin kokusu gelmeye başladı o an doğru işi yaptğıma emin olabilecğim tek ve ilk an.dı. birde dediğin gibi burda parfümler 50.ml değil en az 90-100 ml. çanta boyu olarak kullanmak isteyenler için düşünülmş 30 ml.lik parfümler bulunmakta sadece.Türkiye'de de yayılmakta olduğundan diğerlerinde ki gibi bilen pek yok henüz 1. yılını doldurmadı bile.

evet aslında kalıcıysa ve kokusu da hoşumuza giderse neden avon alalım ki? :sm_confused:
ya 30 ml ya 50 ml oluyor
bu ayki katalogda aradım aradım ama 50den fazla olan bayan parfümü bulamadım
erkek parfümleri var ama 100 ml'lik
sanırım çanta için düşünmüşler ama hani herşeyde olur ya fazlasını ya da büyüğünü alırsanız daha hesaplı olur
bu da öyle
ben buralarda dore temsilcisi bulursam hemen parfümlerinin kokularını öğrenmek istiyorum
ama çok yeni olduğu için henüz bulamam sanırım

AVONN... Ben hiç beğenmyorummm :dilcikar: zaten dünyada satamadığı ürünleri türkiyede satmaya çalışıyor!!:enbuyukgs::teytey:

kaliteli markaların bir arada toplandığı gerçekten etkili bayanların her türlü sorunları için kaliteli ve etkili ürünler var. sitesini tıklayıp bakın bunda reklam derlerse pes artık diyecem:enbuyukkk::teytey:

ya bu başlığa artık dore de eklense de tecrübelerimizi paylaşsak..nasıl memnun mu kullananlar?çok yeni bi marka ama kullanan vardır elbet..

valla arkadaşım öyle bi anlatıyosun ki doreyi...sonuçta 3-5 parfüm krem işte... kremleri tüm kırışıklıkları anında yok ediyor olmalıkaydirigubbakcemile3

pekala o halde nasıl anlatmamı istiyorsanız öyle anlatayım sonucta bu fiyatlara 3-5 krem olup da bu kadar iyi sonuc alanı da duymadım öyle bi ileti yazmışsınız ki ben burda atıp tutuyorum gibi bi hava olmuş dilerim yanlış hissetmişimdir....:nazar:

internetten dorenin kataloğuna baktım.güzel şeyler var gibi...parfümler 100 ml bu süper bişi,fiyatlarda avonla hemen hemen aynı...yok mu deneyen ya bilgilendirsin bizi...

canım temsilci oldum demişsin sana nasıl ulaşabilirm?daha msjım 50ye ulaşmadığı için özelden yazamıyorum:KK43:

X