Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

bu kadar abartılanları anlamııyorum.8-10 yıl olmuştur herhalde başlayalı avon a..onlarca belki daha fzla insana sattım..ufak tefek alerjik reaksiyonlar belki amaa onun dışında bişey sattıklarımdan duymadım.ha bi kişiden duydum o da avon dan ayrılıp başka bikaç firmanın yöneticisi mi öncüsü mü ne olmuş birinden..ona da güvenmiyorum çünkü dikiş tutturaamadı hiç birinde :KK43: alerji yapması da normal .kimyasal içerikli..en doğalım diyende bile var..örnek vereyim ...doğal satılan sütlerde bile var...nerden biliyorum?çünkü doğal süt en fazla 2-3 gün gider.ama aldıklarımız hafta boyu gider nerdeyse....kozmetik de de aynı..kimse kimseyi kandırmasın.yoksa bir ürün 1-2 yıl veya daha fazla gitmez...ben loreal de kullandım diğerlerini de....yok yani...millet bayılır loreal e ..ama bneim cildimi mahvetti..ama bu demek değil ki loreal kötü...yoksa alan milyonlar aptal mı?aynı şekilde avon veya oriflame alanlar ddevam edenler aptal değil..ltfen kimse kimseyi kötülemesin...özellijle belli bir taraf yükleniyor burda karşı tarafa...ticarette karşı tarafın malinı kötüleyenler elinde işe yarar mal olmadığı için bunu yapar...

şampuanlarnı çok seviorm bazı parfümleri ve rujları da çok güzelzemuszemus

amaa kremlerini hiç beğenmiorm bi sürüyorum elimi yüzüme dokundurduğm an krem soyuluo gbi gelio hep elime çok iğrenç biçimde kaydirigubbakcemile

kızlar belki bu soru sorulmuştur ama 52sayfayı okumaya gücüm yetmez:)oriflamenin fondotenini ya da nemlendiricisini kullananla rmumnunlar mı acaba bitkisel olduğunu duymuştum ben normalde fondoten kullanmıyorum hemen sivilce yapıyo bu da öyle mi ki

Avon oriflame gibi markalarda makyaj ürünleri rimel veya maskara hariç gayet iyi...Parfümleri güzel ama kalıcı değil...cilt kremleri ise etkisiz. Ben en çok duş jellerini beğendim. Amway de ise şampuanlar ve diğer saç bakım ürünleri, sabun, diş macunu, diş fırçası ve vitaminlerini kullandım ve memnun kaldım.

Giordani Gold Yaşlanma Etkilerine Karşı fondoten - aslında sadece giordani gold fondoten olanı da var ama ikisinin arasında çok fark varmıdır
yaş sınırı yok sanırım güzel bi fonfoten mi bilen varmı ?

Avon un ürünlerinin avrupa da satılamayıp Türkiyede pazarlandığını duymuştum ama burda da biri yazınca iyice emin oldum.. yıllardır bi sürü Avon ürünü almışımdır özellikle lise ve üni. yıllarımda.. yok ya ben de sevmiyorum tamam hala bazı ürünlerini alırım şapkadır ne biliyim değişik bi çantası olur şööle şık bişi ama artık cilt için kremlerini filan almıyorum ben.. anneme bi aralar yaşlanma karşıtı göz çevresi ürünlerini almıştım çok öyle hassas ciltli olmamasına karşılık reaksiyon göstermişti cildi.. üzülmüştüm.. sonrasında Biotherm ürünlerinden aldım kadıncağıza geçti gibi oldu şöyle..
nyse diyeceğim şu bende avon u artık sevmeyenlerdenim.. oriflame de aynı gerçi.. al birini vur ötekine misali.. kendimse Vichy nin ürünlerini kullanıyorum.. memnunum bi kaç yıl oluyo çünkü bi skıntı yaratmadı aksine yüzüm sakinleşti dindi gibi parlaklığı filan..

derken bööle işte..

Arkadaslar bence cilde surulecek en iyi sey her gece yatmadan once hakiki gul suyu dur..Inanin cildimin o kurulugunu aldi berraklastirdi..

bence cilde ya tamamen doğal ürünler ya da eczaneden alınan dermatolojik ürünler kullanılmalı diye düşünüyorum. Avon, oriflame gibi markalarda ben daha çok makyaj bölümünü tercih ederim ruj, far vs.

vallah ben çok memnunum avondan bir sürü şey kullanıyorum parfümlerim duş jelim rujum rimelim dudak kremim yüz kremim ve vücud losyonum (şimdi bitti en kısa zamanda alıcam) koltukaltı ter kokusu önleyici ayrıcama eşimede almıştım parfümleride avon çok kalıcı hepsinden çok memnunum

bütün sayfaları okuyamadım ama, avon ve oriflame artı amway gibi markalar sağlık bakanlığı değil tarım bakanlığı onaylılar. bu da demektirki sağlık bakanlığının onayı için gerekli koşulları yerine getirmiyorlar. bu durumda bu markaları kullanmaya devam etmek ne derece mantıklı bilemem

Yaklaşık 11 senedir avon temsilciliği yapıyorum şu ana kadar sattığım hiç bir üründe negatif bir geri dönüş yaşamadım.
Bir dolu cilt ürünü sattım alanlarda memnun kaldı sanırım doğru cilde doğru ürünü vermiş olmamdan kaynaklanıyor.
Eğer cildiniz sorunluysa aşırı yağlanma veya kuruluk varsa veya alerjik bir cildiniz varsa ne Avon ve Oriflame nede fiyat olarak bu markalara yakın ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Vichy, Roc vb. fiyat olarak belki yüksek gelen ama içeriği daha kaliteli ürün kullanmanızı öneririm.
Sonra cildime iyi gelmedi diye firmayı suçlamayın zaten ürünlerin fiyatları ortada 10 liralık bir kremin cildinizde büyük bir problem varsa iyi gelmesi imkansız gibi birşeydir.

Avon'un bir ara şampuanlarını çok kullandım ama artık Petra'nın Ecolinn bitki özlü şampuan ve duş jelini kullanıyorum.
Fiyatı yüksek ama içeriği doğal ve kalitesi tartışılmaz özellikle saç diplerinde kaşıntı olan, saçlarının cansızlığından şikayet edenlere tavsiye ederim.

Herhalde Avon'un en çok kullandığım ürünleri makyaj malzemeleridir Color Trend serisi hariç hepsinden memnunum fiyat olarak eş değer diğer markalara kıyasla Avon'un makyaj malzemelerini daha çok beğeniyorum.
Eğer bir kaleme 30 bir fondötene 100 bir ruja 70 lira vermek istemiyorsanız veya bütçenizi aşıyorsa Avon'un ürünlerini tavsiye ederim.
Özellikle dörtlü farları, top allığı, rujları, mineralli makyaj serisi, rimellerinden memnunum bir de parfümlerden In Bloom, Bond Girl, Ungaro, Today, Tomorrow, Spotlight en kalıcı olanları bunlarıda öneririm.
Tabi bir de şu var ki her parfüm her tende aynı kalıcılıkta kalmaz ve güzel kokmaz teninize uyan parfümü aldığınız zaman asla sorun yaşamayacaksınız.

Poisa her ülkede farklı bir ürün daha çok talep ediliyor olabilinir ve satılmayan bir ülkeden satılana kaydırılmasıda normaldir çünkü bu bir satış stratejisidir.

yaaa kızlar ben 24 yaşındayım ANEW in her yaş grubunu içeren göz altı kremini almak istiyorm ama kararsızım..:bbo:CADIARZU

arkadaşlar avodan bi duş jeli aldım bugünlerde çok satılıyor avonda bilirisn rengi kırmızı romantik koku yazı galiba ..bu kokunun avonda parfümü varmı acaba

X