Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

ben oriflame danısmanıyım ve oriflame girdiğim güne kızıyorum artık ben hayatımda bu kadar umursamaz bi firma daha görmedim ürünleri ahım sahım deil bide en gec 3 gün içerisinde elinizde olucak diyolar ama 4 aydrr çok gecc elime ulasıo hatta bu ayy tam 6 gün oldu ve daha pakete bile olmamaıs çıkmmıs ordann müteri hizmetleri saygısız ama ben avondan çok daha fazla memnundum

ben oriflame danısmanıyım ve oriflame girdiğim güne kızıyorum artık ben hayatımda bu kadar umursamaz bi firma daha görmedim ürünleri ahım sahım deil bide en gec 3 gün içerisinde elinizde olucak diyolar ama 4 aydrr çok gecc elime ulasıo hatta bu ayy tam 6 gün oldu ve daha pakete bile olmamaıs çıkmmıs ordann müteri hizmetleri saygısız ama ben avondan çok daha fazla memnundum

ben bi kaç ay evvel avon care'ın el ve vücut losyonunu aldım.simli gibiydi sürüldüğünde parlıyordu.bi kaç hafta sonra vücudumda kırmızılıklar çıkmaya başladı:KK53::KK53:.ondan değildir dedim.bi süre ara verdim geçenlerde tekrar elime sürdüm kolumda tekrar çıktı ondan olduğunu anladım.herkeste aynı sorun olacak değil ama alerji riski taşıyan ve hassas vücutlarda yan etki yapabiliyor.ayrıca kırmızılıklar da kolay kolay geçmiyor.ama parfümlerinden memnunum yani :KK34:....

Oriflame de avon da kimyasalin babasini iceriyor. Kimse kendini kandirmasin. Ben de kullandim zamaninda. Kremleri hic ise yaramiyor, bosa werilen para. Cewremde de kullanip da memnun kalanini gormedim.
Makyaj urunleri ve parfumleri idare eder.
Oriflame fair serisini ben kullandim. Kremi yakiyor yuze surunce. Memnun kalmamistim. Sabunu da aynen memnun kalmadim. Bunun yerine aktarda pirinc sabunu war. Daha etkili.

arkadaşlar ben senelerdir avon kullanıyorum ve şimdiye kadar hiçbir şikayetim olmadı çevremdekilerden de böyle şikayetler duymadım avonun maskelerini tavsiye ederim gerçekten çok güzel ben yeni denedim ve çok memnun kaldım ayrıca cıty rush çok güzel ve kalıcı bir koku denemenizi öneririm çevrenizde avon temsilcisi varsa almak istediğiniz bir ürün olduğunda numune isteyin denemeden almayın.

avonun göz kalemleri iyi değil memnun değilim oriflame ise kajal göz kalemi akmıyo ve gün boyu kalıcı...birde avondan 400 mllik krem aldım aile boyu kokusu deterjan gibi beğenmedim oriflamın kremleri daha güzel kokuyor ...iki markanın parfümlerinide beğeniyorum ama avonun rimeli iyi değil benim kullandığım ama oriflamın suya dayanıklı rımeli güzel yüzünü yıkasanda akmıyor...

Ben ve yakın çevrem yıllardan beri Oriflame ürünleri kullanıyoruz ve çok memnunuz.Cilt bakım ürünleri kullanırken cilt yapımıza uygun olanları seçmemiz ,doğru ürün kullanmamız çok önemli...Aksi taktirde haksız yere firmaları suçlamak hata olur,doğru olmaz. :80:

ben avonun ürünlerinden kullandm fakat memnun kalmadım rujları pütür pütür oluyo dudaqımda sonra oriflameyi duydum ve üyelik 1 tl miş hemen üye oldum aha uyqun fayata alıyorum ve süper hediyeler kazanıyorum oriflame hakkında bilqi üyelik ürün isteyenler bana ulaşın

Oriflame hiç kullanmadım. Avonun ise birçok ürününü kullanmışımdır. İnsan kataloğu görünce alası geliyor. Büyülü katalog mu bilmem ki :) Neyse makyaj malzemesinden, kremine, duş jelinden, parfümüne kadar çok şey denedim. Ama çoğundan memnun kalmadım. Memnun kaldıklarım ise süper değil ama yine de sevdim onları ben. Beğendiklerime gelince; Surrender, Little Black Dress parfümleri fakat ne yazık ki pekte kalıcı değiller. Bir de fırçalarından pudra fırçası, allık fırçası ve biraz da eyeliner fırçası iyi (eyeliner sürmede iyi değil ama kaş doldurmak için gayet iyi). Bu ürünlerinden dışında ben tavsiye etmiyorum. Uzun süredir de almıyordum sırf surrender için bu ay sipariş verdim. O kokuyu çok seviyorum. Üstüme sıkmasam, arada koklasam da yeter :)

avonun hiçbir ürününü kullanmayın tanıdgm herkes cok sikyetci ben krem farını kullanmıstım gözümün kenarında ben çıkardı ve şikayet de ettim aynı sorunu yaşanları da gördüm.

öriflame ürülerini bir kullanan asla başka markayı almayı düşünmez biile..el kremi bile diğer firmaların 50-100 tllk kremlerinden daha güzel bence...

avon cok uyduruk malzemelrı ve kalıtesız cıldınızı mahvedıyor asla hıcbır urununu kullanmıyorum ve tavsıye etmıyorum...orıflame sadece fondotenını kullanmıstım guzeldı..

merhabalar kızlar, ben oriflame ocak katoloğundaki ilk sayfalarda olan hydrafix komplex perfect fusion fondöteni almayı düşünüyorum. şuan beauty studio fondöten var elimde bitmek üzere gayet memnundum ama bu yeni çıkanı da merak ettim.kullanan var mı? hangisini tavsiye edersiniz?

Slm kızlar 15yıll avon sattım sonra bır arkadasım leke gıderıcı kremı hedıye ettı ve yuzde 90 faydasını gordum arastordım urunlerı bıtkıswl oldugu ıcın tanıtımı yaptım ve suanda liderim yanı bırseye en ıyısını bız hanımlar bılırız!!! Gelın grubunuzu kurarın kaybedecek hıc bırseyınız yok ayrıca bol bol hedıyeler ve yuzde30 ıskontonuz var!!! Ne de olsa herkez bır yerden satın alıyor neden sızden almasın??

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar kızlar, ben oriflame ocak katoloğundaki ilk sayfalarda olan hydrafix komplex perfect fusion fondöteni almayı düşünüyorum. şuan beauty studio fondöten var elimde bitmek üzere gayet memnundum ama bu yeni çıkanı da merak ettim.kullanan var mı? hangisini tavsiye edersiniz?

Cnm hagısı yaradıysa onu kullan ama gıordanı markası super ve makıyaj bazı kulanmayı sakın unutma...

bence her iki markada hakettiginden fazla pahali satiliyor. Malum sats temsilcisi olanlar komisyon aliyor uzerinden. Birde evlerde tanitim yapildigi icin kadinlar birbilerinden etkilenip satin aliyorlar. Daha uygun fiyata baska urunlerde kullanilabilir.

X