avonun en güzel kokusu hangisi

bende yaz için blue rush ı tek geçerim harika bi kokusu var... kış içinde women ve passion danse... for away çok ağır bi parfüm tavsiye etmiyorum aslaaa

spotlight diye bir parfümü var avoun onu kullanıyorum çok hoş ve tatlı bi kokusu var çok seviyorum :kedi:

kızlar victoria screetin şekerimsi bi kokusu var arkadaşımda hasta oldum ona ya bu katalogta varmı ve fiyatı nedir acabaa ondn istiyoruuum bayıldmmmm

kızlar armoni cio kullanan varmı yaz için nasıl

Ben ünv deyken yutta oda arkadaşım yanlış hatırlamıyorsam Pur Blanka kullanıyordu ve ben hayatımda bir koku yüzünden bu kadar eziyet çektiğimi hatırlamıyorumsempatiksalakcinni Kız o parfümü her sıktığında ben kaçacak yer arardımkaydirigubbakcemile3 ınsanın genzini yakan, zehir gibi yakıcı (ve kötü) bir vanilya kokusu.... Ama Avon'un bir de Lıttle Black Dress'i var ki bence Estee, Lancome gibi çok daha büyük kozmetik markalarının ayarında bir kokudur..:lepi:

Trueglow en güzeli.
Little Black Dresses sonra .. Pur Blanca beğenmiyorum ben.

Son düzenleme:
for away
ungaro
bond

avon sevmem ama yinede en iyileri bunlar.. denediklerimden tabi..

secret fantasy kullanan var mı? güzel mi sizce :uhm:

perceive
little black dress
rare gold
rare pearls
wish of love

for away..................

arkadaslar bend esimdi internetten alicam pur blancami yoksa far away mi?away cok hosuma gidiyo cok kalici ama annemde kullanacagi icin karar veremiyorum birde pur blancayi hic bilmiyorum kokusunu?nasil bi kokusu var cicekmi sekermi?? bu ikisinnn arasinda 2 tl fark var benim alcagm yerde acil cevap lütfen

birde bunun adini bilen varmi? ben 2 yil önce almistim adini unuttum bilenn varsa cevap versin lütfen

birde bunun adini bilen varmi? ben 2 yil önce almistim adini unuttum bilenn varsa cevap versin lütfen

canım o surrendar,malesef avon o parfümü kaldırdı.nedense herkes seviyordu o parfümü bi tek ben sevemedim.özellikle erkek parfümünden nefret ediyordum.fullspeed de öyle iğrenç kokuyor

X