avonun en güzel kokusu hangisi

ben aromadisiacı beğeniyorum

oryantal baharatlı kalıcı ama bayıcı değil..

pur blanca nasıl arkadaslr ya bn hesplı uygn buldm almaya krr werdmmmmm almalımıyım?

Wink vardi seneler önce kullanmistim. Harikaydi kokusu. :KK16: Ama kaldirmislar sanirim. Umarim yeniden koyarlar kataloga. :KK31:

son çıkardığı bir koku var. eternal Magic o güzel bence

ya en güzel U by Ungaro ama kalktı galiba ya bi kaç katalogdur göremiyorum..ama müthis bi koku yani bileğimden alamıyorum elimi bende tester ı var cokk tatlı tavsiye ederimm =):21:

canım rare gold,pears pearls.perceve,pur blanca, far away, ve daha çok varr:KK12:

ben kampanya 3 ten incandessence ve little black dress 30 ml olanlarından aldım.incandessence çok güzel ve oldukça kalıcı bi parfüm ama little black dress o kadar fazla hoşuma gitmedi incandessence ona göre çok çok güzel bunlar bitsin far away denicem onu da hiç kullanmadım merak ediyorum arkadaşlarımda war ama onlar pek beğenmiyolar ben kalıcığını çok merak ediyorum.perceive annem kullanıyor süpeer bi kere sıktım 2 gün üstümden çıkmadı kokusu.wish of love da öyle edt olmasına rağmen oda kalıcı kıyafetimden bi kaç gün çıkmıyodu kokusu.

en güzel kokusunu bilemicem ama en kötü kokusu bence perceive en nfret ettiğim parfüm ya duymaya tahammlm yok.

X