Ayıp mı etmişim içim içimi yiyor

Ne alakası var ya kart borcumun bir kısmını kapatmak için sevgilimden beraber yaptığımız masrafın bir kısmını istemenin nesi yiyicilik? Yiyici olsam çok zengin biriyle olurum hemen hemen aynı maaşı alıyoruz biraz fazladır onun belki.bu durumda ne kadar yiyebilirim zaten maksimum? Ben kendi paramı yiyorum canım kart borcumdan da belli olduğu üzere.
Hıhı evet

55 60 bine yakın kazanıyorsunuz eviniz arabanız da varsa aylık 20 25 bin borç ödemek çok da koymaz diye düşünüyorum. Erkek arkadaşınız da dışardaki masrafların %80 nini ödediğine göre tatili sizin ısmarladığınızı düşünmüş olabilir. Çünkü tatil için ısrar eden sizsiniz o dönem arkadaşınız eksideymiş sanırım tatil için yazlığı da var. Daha önce de beraber tatile çıktığınız için istekli değilmiş zaten kendisi. Yarı yarıya paylaşalım muhabbeti aranızda geçmediyse ki ilk yıllık ilişkide bunlar konuşulabilmeli. Sizin ısmarladığınızı düşünmesi çok normal. Siz parasını almadınız diye de başka şeyler teklif ederek ödemeye çalışmış kalan taksitleri büyük ihtimal. Siz biraz fazla gurur yapıp senin bana borcun vardıya döndürmüşsünüz işi. Şimdi olmasa bile ilerde bu durumun karşınıza çıkma ihtimali var. Kendiside içerlemiştir bu duruma. Ben olsam içerlerim aylarca içinde biriktirmiş 80 bin liralık borcunu bahane ederek benden tatilin parasını istedi diye düşünürüm şahsen. Tabi başka borcunuz yoksa.

Hay eril dişil enerjinize ya kıro kıro muhabbetler. Adam dışarıda hesap ödettirmiyormuş kadına. Bir gün önce 1.000 tl lik hesap ödemiş.
Tatil planını kadın yapıyor, yeri kadın seçiyor. İki tarafın da durumu iyi belli ki. Adam payına düşenin yarısını ödemiş zaten. Bence kalan kısmı önemsemedi bile. Hani durumlar iyi olunca geçti gitti kafasından. Aylaaaaar sonra önüne sürülünce de afallamış belli ki. 12k size koyuyorsa 80k lık kredi borcu yapmazsınız bir zahmet. Dişil enerji ayağına kendinize sponsor aramayın. Bütçelerinize göre hareket edin.
Beni genellemeyin ben flört dönemi öyle olur evlenince bütçeler birleşir senin ben olmaz ama başta erkeğin ödemesini normal buluyorum dedim , 12 k yı 80 kya çıkarıp sorun yaratan kişi sponsor arıyor, nerden biliyim gidip adama 1000 tllik hesap ödettiğini, zaten kadın dakarşısındakini düşünmüyorsa pahalı şeyler alıp harcatıyorsa ondan da bi şey olmaz

Somurun erkekleri eril enerji diye😂
Alakası yok, şimdiki eşim sevgiliyken hiç karıştırmazdı bana bugün kazandıgım ne varsa evim ailem onun ve kendim için harcıyorum, kim ne kadar verdi demeden. Ama başta sahiplenmesi elinden geleni yapması ve beni rahat ettirmeye çalışması tabii ki iyi hissettirdi ben de ondan pırlantalar altınlar istemedim zaten. Hani dişil enerjiyi söyleyince niye birden kadınlar çok rahatsız oluyor ki ben anlamıyorum direkt saldırı yorumları gelmiş 😁

1000 tl hesap da şu şekilde iki kahve,bir yemek(mc donalds hatta) akşamında da ikişer bira.oldu bin işte
Sizin içiniz rahatsa neden konu açtınız? Mesajlar ortada herkes kendi düşüncesini yazıyor ama ısrarla kendinizi haklı çıkartmaya çalışıyorsunuz. Ne diyelim " Haa tamam o zmaan ya mc donalds ısmarladıysa ödesin o zaman borcunu" falan mı? Üslubunuz çok sert bir kere. Adamın borcu az bişey ama 80binin hepsini ona mal eder gibi bi haliniz var. Öyle yapıyorsunuz demiyorum hissettirdiğiniz şey o

Alakası yok, şimdiki eşim sevgiliyken hiç karıştırmazdı bana bugün kazandıgım ne varsa evim ailem onun ve kendim için harcıyorum, kim ne kadar verdi demeden. Ama başta sahiplenmesi elinden geleni yapması ve beni rahat ettirmeye çalışması tabii ki iyi hissettirdi ben de ondan pırlantalar altınlar istemedim zaten. Hani dişil enerjiyi söyleyince niye birden kadınlar çok rahatsız oluyor ki ben anlamıyorum direkt saldırı yorumları gelmiş 😁
Beni şahsen son birkaç ayda milletin diline pelesenk olan sözcükler rahatsız ediyor.
Çok izlenen,dinlenen biri ortaya bir şey atıyor birileri de onu takip ederek devam ettiriyor ve millet de peşine düşüyor gibi hissediyorum.
Mesela -yanlış yazabilirim- bir ara ghostlamak diye bir şey çıktı herkesin dilinde.
Bir ara narsist çıktı herkesin diline dolandı ve düşmedi de bir daha.
Şimdi de alıcı enerji,verici enerji çıktı bir aydır gördüğüm konularda.
Hayır bu dişil enerjinin alıcı olması da maddi sanırım sadece.
Yoksa gördüğüm konularda falan manen veren kadın çoğunlukla özellikle evliliklerde.
Zaten kadınların özelliği olarak fedakar denir ya aynen öyle davranıyor kadınlar.
Kim eril,dişil,alıcı,verici diye açıkladı ilk baş şu an onu merak ediyorum.

Merhaba 2 senedir güzel giden bir ilişkim var onu çok seviyorum o da beni seviyor biliyorum ciddiye doğru gidiyoruz yani.sorun şu yazın tatile gitmiştik 36 bin tl tuttu benim kredi kartımdan çekildi hepsi 6 taksite böldüm ödüyordum her ay sadece bir kere bana 6 bin gönderdi ama devamlı der yani canım ben de sana bi şey yapmak istiyorum seni bi yere götürmek istiyorum vs diye lafta kalıyor sürekli günlük hayatta cok eli açıktır bana karşı özel günleri asla atlamaz dışarda elimi cebime attırmaz hakkını yiyemem .son zamanlarda harcamalarım taksitlerim arttı derken yetişememeye başladım hiçbir şeye kredi kartı borcum 80k geldi.Çok bir sıkıntı yok aslında maaşım 50-55 arası öderim ama son günlerde buraya açılan kız erkek arası para muhabbetinden midir nedir bi gaza geldim ve aramızda aşağıdaki gibi bir muhabbet geçti kart borcumu ödeyip bir an önce evlilik için vs para biriktirmek istiyordum ve para istedim,o da elinden geldiğinde yardımcı olacağını söyledi bende yardım istemediğimi o zamanki otel parasını paylaşmak istediğimi söyledim az para değil sonuçta.ama kalbini kırdım galiba kötü bir şey demek istememiştim parasında da değilim onu çok seviyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim mesajları bırakıyorum buraya
Ben size hak verdim açıkçası
Keşke siz yazmadan kendisi düşünseydi ve yarısını taksit taksitte olsa size gönderseydi
Bence takılmayın

Sizin içiniz rahatsa neden konu açtınız? Mesajlar ortada herkes kendi düşüncesini yazıyor ama ısrarla kendinizi haklı çıkartmaya çalışıyorsunuz. Ne diyelim " Haa tamam o zmaan ya mc donalds ısmarladıysa ödesin o zaman borcunu" falan mı? Üslubunuz çok sert bir kere. Adamın borcu az bişey ama 80binin hepsini ona mal eder gibi bi haliniz var. Öyle yapıyorsunuz demiyorum hissettirdiğiniz şey o
Haklı çıkmaya çalışmıyorum gerçekten gelen mesajlara yorum yazıyorum ki konu ve ilişkim daha net anlaşılsın diye.yukarıda bir üye bin tl hesap ödettirmiş yazmış ona nazaran bin tlyi açıklamak istedim.

Aslaaa diye kelime kullandiginiz için. Dişil enerji eril enerji vardır yoktur hakim değilim ama herhangi bir konuda fikir beyan ederken "asla" "hayatta " vs diye kesin bir dille reddedilmesi anlamiyorum. Üniversite öğrencisi sevgilisi var öğrenci bu ee ne olacak ?

Hiç valla bin lirayi kucumsuyor adamın borcu 12 bin 11 kez daha MC götürse odesirler😂

Merhaba 2 senedir güzel giden bir ilişkim var onu çok seviyorum o da beni seviyor biliyorum ciddiye doğru gidiyoruz yani.sorun şu yazın tatile gitmiştik 36 bin tl tuttu benim kredi kartımdan çekildi hepsi 6 taksite böldüm ödüyordum her ay sadece bir kere bana 6 bin gönderdi ama devamlı der yani canım ben de sana bi şey yapmak istiyorum seni bi yere götürmek istiyorum vs diye lafta kalıyor sürekli günlük hayatta cok eli açıktır bana karşı özel günleri asla atlamaz dışarda elimi cebime attırmaz hakkını yiyemem .son zamanlarda harcamalarım taksitlerim arttı derken yetişememeye başladım hiçbir şeye kredi kartı borcum 80k geldi.Çok bir sıkıntı yok aslında maaşım 50-55 arası öderim ama son günlerde buraya açılan kız erkek arası para muhabbetinden midir nedir bi gaza geldim ve aramızda aşağıdaki gibi bir muhabbet geçti kart borcumu ödeyip bir an önce evlilik için vs para biriktirmek istiyordum ve para istedim,o da elinden geldiğinde yardımcı olacağını söyledi bende yardım istemediğimi o zamanki otel parasını paylaşmak istediğimi söyledim az para değil sonuçta.ama kalbini kırdım galiba kötü bir şey demek istememiştim parasında da değilim onu çok seviyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim mesajları bırakıyorum buraya
bencede ayıp etmişsin

X