Aynı durumu yaşayan var mı?

Kadnlarvekadnlar

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2022
35
7
25
Merhaba kızlar bir konu hakkında danışmak istiyorum. Akşam yemeğini yerken 3 lokmadan sonra hemen kesiyor beni yani daha fazla yemek yemek istemiyorum aniden canım şekerli bir şeyler istiyor, yani o şekerli şeyi yemezsem sanki uykum geliyor halsizleşiyorum kafam aniden düşecek gibi uyku çöküyor. Birkez de gece uyumadan önce jelibon yemiştim yani çok da yemedim ama uyuduktan birkaç saat sonrası resmen başımın ağrısından kabus görmüş gibi irkilerek kalktım. Nefes alıp verince geçmedi banyoya koştum klozetin üstüne oturdum geçmesini bekledim. Başım zonkluyordu böyle bir 5 dk sonra normale döndü her şey. İlgisi var mı bilmiyorm ama acaba diyabetle ilgili bir sorunum mu var. Daha önce kaç kez doktora gittim kan değerlerin normal dediler bir şey de çıkmadı. Ama işte canım hep şeker istiyor üniversiteden beri böyleyim bazen spor yapınca geçiyor ama bazen yaptığımda da aynısı oluyor. Bir bilgisi olan var mı böyle bir durumla karşılaşan? Soru anlaşılmadı herhalde ya da tam okumadınız aynı durumu yaşayn var mı dedim.. Kan değerlerime baktırdım sorun görünmüyor kaç doktora gittim

Son düzenleme:
Merhaba kızlar bir konu hakkında danışmak istiyorum. Akşam yemeğini yerken 3 lokmadan sonra hemen kesiyor beni yani daha fazla yemek yemek istemiyorum aniden canım şekerli bir şeyler istiyor, yani o şekerli şeyi yemezsem sanki uykum geliyor halsizleşiyorum kafam aniden düşecek gibi uyku çöküyor. Birkez de gece uyumadan önce jelibon yemiştim yani çok da yemedim ama uyuduktan birkaç saat sonrası resmen başımın ağrısından kabus görmüş gibi irkilerek kalktım. Nefes alıp verince geçmedi banyoya koştum klozetin üstüne oturdum geçmesini bekledim. Başım zonkluyordu böyle bir 5 dk sonra normale döndü her şey. İlgisi var mı bilmiyorm ama acaba diyabetle ilgili bir sorunum mu var. Daha önce kaç kez doktora gittim kan değerlerin normal dediler bir şey de çıkmadı. Ama işte canım hep şeker istiyor üniversiteden beri böyleyim bazen spor yapınca geçiyor ama bazen yaptığımda da aynısı oluyor. Bir bilgisi olan var mı böyle bir durumla karşılaşan?
Kan şekerinizi olcturun bence.

Şekerli şeyler yemek daha fazla şekerli şeyler yemek istemenize sebep olur. Ya düzenli bir tatlı tüketme alışkanlığınız vardır zaten, yada kan değerleriyle alakalı olabilir.

X