Aynur Erşahin Tüp Bebek Deneyenler İstanbul Medical Park Göztepe

Pazar günü çalışmamaları çok saçma. Diyelimki 5.gün embriyosu pazar gününe denk geldi nolucak?
Off kafamda deli sorular valla. Bahçeci 9000 tl istiyor. Arada 1000-1500 lira fark var ve orası da çok yoğun biyer hastalarla yine çok yakından ilgilenilmiyor. Karar vermek için 1 haftam var :KK43: Merkezin Aynur Hanım'a ait olduğunu bilmiyodum..
Ayrica benim embriyolarimi 3. Gun dondurdular transferden 2 gun once cozup 5. Gune tasidilar yani embriyo kalitesi iyiyse hangi gun donduruldugunun pek de bi onemi yok gibi hatta transferden once ferhat geldi embriyolarin gercekten cok guzel hele bi tanesi mukrmmel dedi beni cok motive etti 2 tane transfer ettiler ilgi alaka konusu sıkıntıli ama arasriedim bicok tup bebek merkezi oyle ben Aynur hocanin ilmine bilgisine cok guveniyorum

Ayrica benim embriyolarimi 3. Gun dondurdular transferden 2 gun once cozup 5. Gune tasidilar yani embriyo kalitesi iyiyse hangi gun donduruldugunun pek de bi onemi yok gibi hatta transferden once ferhat geldi embriyolarin gercekten cok guzel hele bi tanesi mukrmmel dedi beni cok motive etti 2 tane transfer ettiler ilgi alaka konusu sıkıntıli ama arasriedim bicok tup bebek merkezi oyle ben Aynur hocanin ilmine bilgisine cok guveniyorum
çok teşekkür ederiim yardımların için. Bende ön görüşmeye gittiğimde o ay 17 mm yumurta görmüştü , yeni rahim filmi çektirmiştim çatlatma iğnesi verelim bu ayda şansını dene dedi , paracı bi kadın olsa bence bunu yapmazdı.
Diğer merkezlerle karşılaştırıldığında da fiyat olarak benim bütçeme daha uygun sanırım daha fazla kafamı karıştırmadan önümüzdeki ay başlayacağım Allah'ın izniyle.

Bilgiye güveniyorsanız zaten o da önemli. Ben ona da güvenmiyordum çünkü söylediklerini hep unutuyordu ben hatırlatıyordum bu da beni endişeye düşürmüştü. Peki canım sen olumlu sonuç alabildin mi şuanda ne durumdasın?

çok teşekkür ederiim yardımların için. Bende ön görüşmeye gittiğimde o ay 17 mm yumurta görmüştü , yeni rahim filmi çektirmiştim çatlatma iğnesi verelim bu ayda şansını dene dedi , paracı bi kadın olsa bence bunu yapmazdı.
Diğer merkezlerle karşılaştırıldığında da fiyat olarak benim bütçeme daha uygun sanırım daha fazla kafamı karıştırmadan önümüzdeki ay başlayacağım Allah'ın izniyle.
Kaderinizde varsa zaten her şekilde olumlu sonuçlanır inşallah şansınız yaver gider. İşte ben de uygun bulmuştum ve Medical Park diye givenmiştim sonra öğrendim. Veuygun dedim ama işte tedaviyi uzatınca ucuz etin yahnisi gibi bana çok daha pahalıya geldi

Bilgiye güveniyorsanız zaten o da önemli. Ben ona da güvenmiyordum çünkü söylediklerini hep unutuyordu ben hatırlatıyordum bu da beni endişeye düşürmüştü. Peki canım sen olumlu sonuç alabildin mi şuanda ne durumdasın?
Arkadasim anne oldu aynur hanim sayesinde benim transfrimin 7. Gunu yarin cuma tahlil vericem Allahin izniyle %90 hamileyim daha once dusuklerim oldugu icin gebelik belirtilerini biliyorum o yuzden hamile oldugumu hissediyorum ins

Arkadasim anne oldu aynur hanim sayesinde benim transfrimin 7. Gunu yarin cuma tahlil vericem Allahin izniyle %90 hamileyim daha once dusuklerim oldugu icin gebelik belirtilerini biliyorum o yuzden hamile oldugumu hissediyorum ins
İnşallah hayırlısıyla güzel haberleri alırsınız🙏🏼

O konuda sana hak veriyorum benimde intralipid serumum unutuldu ben hatirlatinca tedaviye ekledim transferde yine unutuldu ben diyince taktilar ama bazende su ilaci kullanicam mi diyicekken kendisi hemen soyledi benim daha once dusuklerim vardi tum tahlillerimi hsg mi yaptirmistim direk tedaviye basladi sadece baslangicta 3-4 test istedi ondan sonra hicbi tahlil istemedi ben kendim tahlillerimi disarda takip ettim. Mesela progestan degerime hic bakilmadi direk igneye basladi progestanin zarari yok diye de sesimi cikarmadim daha once dusuklerim oldugu icin
İntralipid serımu kac kere ne zamanlar aldınız, sonucu ogrenınce de alcak mısınız?

Anlıyorum tabi ki senin kararın. Rabbim yardımcı olsun. Her türlü sorun için yardımcı olurum nasıl bir hissiyattasın biliyorum. Ben de maddi durumu çok çok sayılmam bu esnalarda baya zorlandık yani Bahçeci bana da lüks gibi geliyor henüz yeni araştırmalardayım. Yumurta takibi falan için çok gidilmiyor zaten oyüzden yakınlığı değil kaliteyi önemsemeni isterim. Pazar günü hiçbir işlem yapılmıyor. Hatta benim yumurtam iyi gelişiyorken Cumartesi donduruldu neden diye sorduğumda Pazar kapalıyız demişlerdi. Bir de transferden sonra senle alakaları tamamen bitiyor artık her gidişin para olucak hatta gebelik testini bile ücretli yapıyolar. Bunu sordum, amacınız gebe olmamız ama testi bile neden ücretli dahil değil diye. İlginç bir durum. Burdan da notlarını verebilirsin.
Bir de şöyle birşey var, buradaki tüp bebek merkezi Aynur hanımın ona bağlı yani hastaneye bağlı değil sadece o hastane içinde bir merkez olarak düşünebilirsiniz
Bugün Ferhat Bey'e sordum eğer transfer veya toplama işlemi pazar gününe denk gelirse geliyoruz biz dedi..

Bugün Ferhat Bey'e sordum eğer transfer veya toplama işlemi pazar gününe denk gelirse geliyoruz biz dedi..
Ben hiç rastlamadım. Ya da belki şöyledir denk gelmemesi için elinden geleni yapıyorlardır. Dedimya benim embriyo dondurmaya öyle cevap almıştım Pazar yokuz diye Cumartesi dondurmuştular. Yani hepsi izinli oluyor hemşireler falan, nasıl Pazar yapılıyor hayret ettim...

Bnim eşim azosperm bende ferhat beyden orda oldugu için özellikle orda tüp bebek yaptırmak istiyorum geçenlerde rosi ile hamile olan bir çift vardı instagram sayfalarında

Bnim eşim azosperm bende ferhat beyden orda oldugu için özellikle orda tüp bebek yaptırmak istiyorum geçenlerde rosi ile hamile olan bir çift vardı instagram sayfalarında
Ferhat bey iyi gibi gözüküyor sağolsun ama işte embriyo ile ilgili kararları Aynur hoca veriyor. Neden 2.gün donduruldu demiştim Ferhat beye, hoca öyle istedi demişti. Bilemiyorum. Ben artık şu karara vardım bu kadar stres çekiyoruz bari en iyi yere gideyim Bahçeci olsun başarı tesadüf değldir. Zaten medicalde 8bin fiyat Bahçecide 9bin çok fark etmiyor. Rabbim hayırlısını versin hepimize :/

X