Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

kızlarrr size kendi uyguladığım yöntemden bahsediyim işe yaradı gibi şimdilik :) ben hayatıma devam ediyorum izlenimi de verdim ama dedim ya adamın engelleri olduğu için içi gitse de sesini çıkaramıyordu diye tahmin ediyorum.o yöntemi bi deneyin fayda vermezse kesinlikle sessiz kalma metodunu uygulayın derim.kesinlikle silmeyin biyerlerden sadece aniden iletişimi kesin face neye girmeyin yazmayın çizmeyin.eğer sizi kızdıracak şeyler yaparsa aldırmayın sakın sinirlerinizi yenilip fevri davranıp ortaya çıkıp tepki vermeyin imalarda bulunmayın yaptığına karşılık.zaten sizi kızdıracak şeyler yapması sizi merak ettiğindendir ortaya çıkasınız diye.kendi üzerine çekmeye çalışıyodur sizi.yani dicem şu ki size açık açık hakarette dahi bulunsa sesinizi çıkarmayın tepkisiz kalın.

bakın ben yukarda da yazdım ya nerdeyse bir buçuk yıldır sesini bile duymuyodum rahatsız olduğum bi davranışı sergilemişti.onu da bahane ederek telefon açtım.çok iyi geçti konuşma.ama ertesi günü içimden bi ses bana profiline gir deyip durdu.meğer adam beni engelleyeli günler olmuş ben farkında deilim.bunu anladığımı bilmesini istedim ve kısa bi msj attım ona.ve artık gerçekten yoruldum dedim.sonrada bidaha ortaya çıkmadım.face.i dondurdum ama ordan göremeyince yapamadım üç gün sonra tekrar açtım ama tek kelime ne bişe paylaşıyorum ne beğeniyorum ne birilerine yorum yapıyorum.malum ya haber kaynağından görünüo..hiç yokmuş gibiyim.dün gece beni ortaya çıkarmak için telefonda bvahsettiğim o rahatsız olduğum konuyla alakalı yine bişeyler yazdı.ortaya çıkıp tepki vermemi bekledi büyük ihtimalle.ama kendime söz verdim ben.bana en ağır hakaretleri de sıralasa açık açık yine de tek kelime etmicem ortaya çıkmıcam die.benden ses çıkmayınca bugün de baktım msndeki engeli kaldırmış.ben kendimi çektikçe üzerime gelmeye başlıo sanırsam.yani kızlar kısacası ortadan aniden kaybolun ve size istediğiniz şeyleri sıralamadan da kesinlikle ne ortaya çıkın ne telefonlarını açın ararsa.bırakın şöyle dört beş defa arasın sizi.en son yine aradığında açıp ne istiyorsanız söleyin.benim niyetim şu şu istiosan yoksa da sen bilirsin die sıralayın isteklerinizi ve kapayın.

ben ilhan uçkanın sitesindeki yazıları da takip ediyorum.kadın ayrılığı aşkı oyuncağa çevirmiş durumda :) oyun oynuyoruz gözüyle bakarsanız gerçekten acı olmaktan çıkıp eğlenceli bi hal bile alabiliyo.bi yazısında okumuştum orda diyordu ki sizi aramıyormu duvar olmaya devam :) bu duvar olmaya devam kısmı çok houşuma gitti benim sürekli içimden tekrar ediyorum :KK1:

kızlarrr istediğiniz şekilde dönmedi mi duvar olmaya devam :KK1:

Teşekkürler canım, hiçbir yerden silmiyorum ve yaptıklarına tepki vermemeye devam ediyorum, bu karara vardım.

Teşekkürler canım, hiçbir yerden silmiyorum ve yaptıklarına tepki vermemeye devam ediyorum, bu karara vardım.

aynen bende silmedim ama hayatıma devam ediyo izlenimindeyim böle şarkılar türküler paylaşıyorum musmutlu gözüküyorum yorumlar yapıyorum onda tık yok :))))

kızlar peki ben napayım nolur yardım....ben bununla aylardır görüşmüyordum çok büyük hata yaptı bana.neyse bunun msjlarına aramalarına cvp vermiyordum.bu böle 2 ay kadar sürdü.sonra geçende açtım tel.i sakince konuştum.beni çok özlediğni yüzyüze görüşmek istediğini,yüzyüze görüşene kadarda tel.de görüşmemiz gerektiğini söyledi.sonra kapatış o kapatış 2 haftadır çıt yok.ne o arıyor ne ben ne o msj atıyor ne ben.ben bunu nasıl harekete geçiricem tekrar.face.de arkadaşlık isteği yolladı onuda kabul etmedim.galiba bu aylar sonra konuşunca rahatladımı naptı.face.dede kabul edersem herşeyimden tekarar haberdar olcak diye kabul etmiyorum.ya ama bunu harekete geçirecek bişe bulmalıyım.

Bugünlerde onu özlüyorum.Neden bilmiyorum..Kaşından gözündne bana ne fayda oldu ki;hiç kimseyi onu beğendiğim gibi beğenmiyorum:KK43:

kızlar peki ben napayım nolur yardım....ben bununla aylardır görüşmüyordum çok büyük hata yaptı bana.neyse bunun msjlarına aramalarına cvp vermiyordum.bu böle 2 ay kadar sürdü.sonra geçende açtım tel.i sakince konuştum.beni çok özlediğni yüzyüze görüşmek istediğini,yüzyüze görüşene kadarda tel.de görüşmemiz gerektiğini söyledi.sonra kapatış o kapatış 2 haftadır çıt yok.ne o arıyor ne ben ne o msj atıyor ne ben.ben bunu nasıl harekete geçiricem tekrar.face.de arkadaşlık isteği yolladı onuda kabul etmedim.galiba bu aylar sonra konuşunca rahatladımı naptı.face.dede kabul edersem herşeyimden tekarar haberdar olcak diye kabul etmiyorum.ya ama bunu harekete geçirecek bişe bulmalıyım.

canım bana kalırsa sen yine sessizliğine devam et facede de kabul etme.onun sana ulaşabilmesi için tek yol telefon kalsın.ararsa da ilk aramasında hemen açma.aynı şehirdemisiniz birbirnize semt olarak yakınmısınız.eğer imkanın varsa giyin süslen tesadüfen karşısına çık ama eğer onla yüz yüze gelirseniz hiç bakma bile kafanı çevir geç yanından.aklıma şimdilik başka bişey gelmiyo şu durumuna bakılırsa

aynen bende silmedim ama hayatıma devam ediyo izlenimindeyim böle şarkılar türküler paylaşıyorum musmutlu gözüküyorum yorumlar yapıyorum onda tık yok :))))

canım peki gözle görülür bi değişim oldu mu onda başka ?? eski davranışlarıyla senin ruh hali değişiminden sonra yaptıkları arasında fark var mı? eğer varsa bence bu şekilde devam et ama sana bi soru sorucam şimdi.onun sana karşı ufak da olsa hisleri olduğunu düşünüyormusun?? hani kadınların hisleri kuvvetlidir sevilip sevilmediklerini ya da ilgi duyulduklarını anlarlar.o bakımdan soruyorum.eğer ki ilgisi olduğunu düşünüyosan bi süre bu şekilde mutlu göründükten sonra aniden ortadan kaybol.

canım peki gözle görülür bi değişim oldu mu onda başka ?? eski davranışlarıyla senin ruh hali değişiminden sonra yaptıkları arasında fark var mı? eğer varsa bence bu şekilde devam et ama sana bi soru sorucam şimdi.onun sana karşı ufak da olsa hisleri olduğunu düşünüyormusun?? hani kadınların hisleri kuvvetlidir sevilip sevilmediklerini ya da ilgi duyulduklarını anlarlar.o bakımdan soruyorum.eğer ki ilgisi olduğunu düşünüyosan bi süre bu şekilde mutlu göründükten sonra aniden ortadan kaybol.

canım öyle tuhaf bişiki bu yani çok tereddüt ediyorum ilgisi olup olmadığı konusunda bazen sanki evt seviyo diyorum çünki ne zaman ilgiyi kessem ve umursamaz davransam hemen bi atraksiyon içerisinde oluyo daha iki hafta önce görüşmek istedi müsait bi zamanda ben bakarız diyerekten muallakta bıraktım sonra bidaha sesi çıkmadı aslına bakarsan hiç emin olamadım bunca zamandır onun sevgisinden anca bu şekilde umursamaz davranınca aklı başına geliyo arıyo filan görüşmek istiyo görştükten sonra yine aynı bende kaç kişiyle görüştüm ondan sonra yok olmuyo bi türlü onda yakaladığım elektrik başkasında yok :KK43:(( bilmiyorum nereye kadar devam edicek bu şekilde:KK43:((

Aydan_22, bence doğru yoldasın, yapmamız gereken tam olarak bu zaten.

kesinlikle canım zaten ilk zamanlar silmeyide denei başka adres aldı ekledi şimdi hç uğraşmıyorm:KK19:

bid cnm bende şöle bi duum söz konusu şu an işindeçok bşarıı ve şu an onu tebrik etmem gerek gibi bir durum söz konusu acaba diorum etsemmi etmesemmi?
sessizliğe tepkisizliğe devammı karar veremedim ne yapmalıyım?:44:

canım bana kalırsa sen yine sessizliğine devam et facede de kabul etme.onun sana ulaşabilmesi için tek yol telefon kalsın.ararsa da ilk aramasında hemen açma.aynı şehirdemisiniz birbirnize semt olarak yakınmısınız.eğer imkanın varsa giyin süslen tesadüfen karşısına çık ama eğer onla yüz yüze gelirseniz hiç bakma bile kafanı çevir geç yanından.aklıma şimdilik başka bişey gelmiyo şu durumuna bakılırsa

canım hayır ayrı şehirlerdeyiz.malesef karşılaşma imkanımız yok..oyüzden görüşene kadar telefonlaşalım dedi ama ikimizdende çıt yok şimdilik.bugün yeni yılımı kutlayacakmı bakalım.kutlarsa napayım cvp vereyimmi???kutlamazsa napayım???bide yeni yılı falan geçtimde kızlar onu harekete tekrar geçirecek ne yapmalıyım.bazı şeyleri face.de herkese açık paylaşıyom ee oda azçok takip ediyo beni.bu durum kıskanaçlık krizine girme olayında işe yaradı baya..o herkese açıkları gizlesemmmii acaba beni takip edemesemi??ya napsam bilmiyorum.artık çözülsün yeter aylardır çektiklerimm

canım öyle tuhaf bişiki bu yani çok tereddüt ediyorum ilgisi olup olmadığı konusunda bazen sanki evt seviyo diyorum çünki ne zaman ilgiyi kessem ve umursamaz davransam hemen bi atraksiyon içerisinde oluyo daha iki hafta önce görüşmek istedi müsait bi zamanda ben bakarız diyerekten muallakta bıraktım sonra bidaha sesi çıkmadı aslına bakarsan hiç emin olamadım bunca zamandır onun sevgisinden anca bu şekilde umursamaz davranınca aklı başına geliyo arıyo filan görüşmek istiyo görştükten sonra yine aynı bende kaç kişiyle görüştüm ondan sonra yok olmuyo bi türlü onda yakaladığım elektrik başkasında yok :KK43:(( bilmiyorum nereye kadar devam edicek bu şekilde:KK43:((

canım seninki de aynen benimki gibiymiş.ben de senle aynı sorunları çok yaşadım inan ama artık tak etti yemin ederim.ters davranınca sırtımı dönünce etekleri tutuşuyo bi haller oluyo ama ben normale dönünce o da eski haline tabi tembelliğe devam.elinin altında duran bişeye sen olsan ulaşmak istermisin.bunların elinin altında olmamamız lazım canım ben sessizliğe gömüldüm sadece uzaktan izliyorum.önce benim kızdığım şeyleri yazdı bende tık yok sonra engeli kaldırdı bende yine tık yok sonra faceini dondurdu iki buçuk gün bende yine tık yok :))))) bunlar anca böyle harekete geçer işte sessiz kalıcan tepkisiz kalıcan uzaktan ne yapıyo ediyo izlicen :21: bu şekilde aslında onlara da yardımcı olmuş oluyoruz hislerini ayırt edebilmesi için.....bizi gerçekten seviyolarmı istiyorlarmı ancak ulaşamadıklarında, yokluğumuzda anlayabilirler bunu.birde kızlar sürekli unuttuğum bi şey daha var dualarınızı eksik etmeyin nolur.sonrasını da Allah.a güvenin nereye varacak edecek demeyin Allah bi hal yoluna koyar kulunu darda bırakmaz.

canım hayır ayrı şehirlerdeyiz.malesef karşılaşma imkanımız yok..oyüzden görüşene kadar telefonlaşalım dedi ama ikimizdende çıt yok şimdilik.bugün yeni yılımı kutlayacakmı bakalım.kutlarsa napayım cvp vereyimmi???kutlamazsa napayım???bide yeni yılı falan geçtimde kızlar onu harekete tekrar geçirecek ne yapmalıyım.bazı şeyleri face.de herkese açık paylaşıyom ee oda azçok takip ediyo beni.bu durum kıskanaçlık krizine girme olayında işe yaradı baya..o herkese açıkları gizlesemmmii acaba beni takip edemesemi??ya napsam bilmiyorum.artık çözülsün yeter aylardır çektiklerimm

sana telefonlaşalım dedi ve sesi çıkmadı öyle mi? işte sana kızıp kırılıp üste çıkabilmen için bi sebep.sessiz kal sende yeni yıl mesajı vs doğum günü mesajı bile atsa sana cv verme meraktan ölecek duruma gelsin hiçbiyerde gözüne görünme yokluğunu farketsin noldu buna desin.asla arkadaş kalma taleplerine olumlu cv vermeyin kızlar çünkü arkadaş kalalım demek aslında ''sen bi köşede dur daha iyisini bulamazsam yine sana dönerim'' demektir.yokluğunu farkedince seni yine aramaya başlayacaktır telefonunu açma.dört beş defa arasın en az daha sonra aç ve resmi konuş.sana telefonlaşalım demiştim neden arayıp sormuyosun neden telefonlarıma bakmıyosun derse ''sen bana telefonlaşalım dedin ama aramadın hem ben seninle arkadaş kalamam bu şekilde bi ilişki içinde olmak istemiyorum seninle, ben mutlu olmak istiyorum mutlu bi ilişki istiyorum (mutlu bi ilişkiyi ondan istemiceksiniz sakın ha sakın onula birlikte olmak birşeyler paylaşmak talebinde asla bulunmayın.mutlu olabileceğim biriyle anlamında kullanmıştım o ifadeyi)....vs vs ondan ne istiyorsan sırala ve kendinden emin bi şekilde konuşup ha sen böyle olmasını istemiyorsan sen bilirsin benim istediğim şeyler bunlar deyip teli kapa...bazen erkekler kendilerine haddini bildiren kızlardan daha çok etkilenirler :) onların da ruhlarında mazoşistlik vardır emin olun :) siz ne kadar kendinden emin kararlı olursanız ve de en önemlisi ne kadar rahat olursanız o hızda yine size döner.kaybetme korkunuzun sizi altetmesine çenenizi çalıştırmasına izin vermeyin.tepkisiz kalın hatalarını anlayıp dönene kadar............

Son düzenleme:
Kavgada Üste Çıkma

Erkeklerin bir oyunu vardır, kavga etmek istediğiniz zaman duvar gibi sessiz dururlar.

Siz de çıldırıp, kendinizi kaybeder, çevrenizdekilerin kendine has şikayetlerini bile sizinmiş gibi sayar dökersiniz. Sonrası hak getire...

İşte şimdi bu oyunu tersine çeviriyoruz ve erkekler için kullanıyoruz.

İlk yapacağınız hamle aklınızda onunla ilgili birikmiş her türlü düşünceyi olabildiğince tane tane söylemek
İkinci hamle artık asla konuşmamak.
Bu oyunda en önemli nokta dilin tutulma süresidir. Zamanından bir saniye önce konuştuğunuz takdirde "Biraz daha az kazançlı olurum" derseniz çok yanılırsınız.

Bekleme zamanı, erkeğin sizin bütün suçlamalarınıza mantıklı bir cevap vermesiyle ölçülür:
Önce kızgınlıkla reddettiklerini ve kışkırtmalarını duymazdan gelerek bu sağır halinizle onu biraz daha çileden çıkardıktan sonra yeni özür dileme konularını da yaratmış ve iyice haksızlığa uğramış olarak, özrünü sonuna kadar dile getirmesini beklemek gerek.
Biraz daha kışkırtılması şart, ama bunu en iyi susarak yapabileceğinizi unutmayın.
Nasılsa sizin sessizliğiniz sırasında daha tam ayırtına bile varamadığı kendi suçluluk duygularıyla bunu yapacaktır.
Hele suçluluk duyguları ortaya çıkmaya görsün, iyice azıtacak, kendine bolca eziyet edecektir.

Bu arada siz kendinize rahat bir köşe seçin...
Önce bu köşede rahatsız bir eğreti duruşla oturun.
Zaman içinde gittikçe yorgun düşün ve gevşeyin.
Umutsuzca, çaresizce, yenilmiş, ama hayata yenilmiş biri gibi başınızı bir yere yaslayın.
Yavaşça kapanan gözleriniz için direnin, ama engel olamayın.
Çok üzerinize gelirse alçak bir sesle "Lütfen yapma, yeter artık, lütfen" diye inleyin...

Asla yerinizden kalkıp yatağa gitmeyin!
Bu, "Her şey düzelecek, rahatını bozmana, korkuya kapılmana gerek yok" anlamına gelir.
Düzen devam ediyor demektir.
Öyleyse özür dilemesine gerek de olmayacaktır.
Zaman içinde unutulur gider.

Ama siz olduğunuz yerde uyuyup kalırsanız, o zaman işin rengi değişir...
İki kişilik yatağa gidip tek başına yattığında maddi bir kayıpla yüzleşir, hayatında neyin eksileceğini tüm açıklığıyla fark eder.
Önce kızar, "Tutulsun inşallah her yeri" der.
Sonra tam uykuya dalarken alışkanlıkla sarılmak için bir hamle yapar.
Ama yok.
Gene kızar.
Uykusu kaçar.
Size duyduğu bu kızgınlık yerini an be an kendisine kızmasına bırakır.
Aslında kızdığı rahatını kaçırmaya değmeyecek bir şeye bu kadar gereksiz aşırı tepki vermesidir.
Biraz üsteleseniz kendini psikiyatrik vaka bile sanabilir.
Susup otursa ya. Ne gerek vardı. "Haklısın" dese kavga çıkmaz; bunu bütün erkekler bilir. Sonra gene bildiklerini yaparlar.

Şimdi bir hafızanızı yoklayın...
O susarken, siz bağırıp dururken, kavga çıkmaza girdiğinde kafanızdan neler geçiyor?
Önce kızarsınız.
Sonra bir kendinize, bir ona kızarsınız.
En sonunda yalnızca kendinize kızarsınız.
Ertesi akşam en sevdiği yemekleri yapar, süslenip, iş gelişi onu kapıda güler yüzle, ama biraz mahcup karşılarsınız.
Ne yapar o sırada: Rahatlasa bile belli etmez.
Yemeğini konuşmadan yer, gece yatınca kazayla sarılmış gibi yapar, siz de iyice sokulursunuz kollarının arasına.
Biraz sarılıp, sonra arkasını döner.
Durum kesinlikle şimdi de farklı değil.
Sadece sizin kafanızdan değil, onun kafasından bu kızgınlık nöbetleri geçiyor.
Kendinizi biraz tutmayı becerebilirseniz yarın pasta yiyeceksiniz.

İşte aynısını siz sustuğunuzda o yapacak...
Sizin de bu durumda onun yatakta önce sarılıp, sonra arkasını dönmesi gibi, tam "İşler yoluna girdi" derken, küçük ama belki de yanlış anlamış da olabileceği bir hareket yapmanız ve barışmanın belirsizliğini sürdürmeniz gerekiyor.
Örneğin, olduğunuz yerde uyuyup kalmışsınız.
Sabah o işe giderken uyanmamış gibi yapmışsınız, ya da çalışıyorsanız erken çıkmışsınız.
Akşam eve döndüğünde güzel yemekler bulmuş.
Televizyonda film seyrederken omzuna bile yaslanmışsınız.
Ama, sıra uyumaya gelince, "Benim uykum yok, televizyon seyredeceğim" deyip kötü bir programı seçip, yüzüne hiç bakmadan televizyona dalmışsınız, ancak sabaha karşı o uyurken yatağa girmişsiniz. (Vitamin hapı almakta yarar var.)
Bütün bunlar olurken, daha o kapıdan adımını attığından itibaren asla göz temasında bulunmayın. Yoksa kontrol sağlayamazsınız.

Bir sıkıntılı iş günü daha başlıyor!
Erkekler evde eşleriyle kavga edip altta kalınca iş arkadaşlarına saldırırlar. Bu durum da hiç akıl kârı değil doğrusu. Ama işte o zaman akılları başlarına gelir, evdeki düzeni yeniden sağlayabilmek için ellerinden geleni yaparlar.
Bu üç günlük eylem planı ilişkinin ilk kavgasında uygulanırsa, artık sonraki kavgalarda üstte olmak çocuk oyuncağı.
Bırakın kitaplarda okuduğu, filmlerde gördüğü "Ben asla böyle demem" dediği sözleri tane tane söyler olsun.
Söylemezse konuşma zamanı gelmemiş demektir.
Duvar olmaya devam.
Ayrıca özür dilese de, bu özrün kalıcılığını artırmak için siz onun bu davranışlarından yorgun düşmüş ve hayata küsmüş biri olarak her gece geç yatıp, her sabah ya erken gidin, ya da uyuya kalın.
Ne kötü adam!
Ama yakında "melek" olacak.
Hemen gevşemeyin.

İlhan Uçkan

kizlar benimkinin donecegini sanmiyorum fakat biseyler var gibi..6 aydir ayriyiz..kendisi bir akrep burcu cok inat ve kinci..1,5 ay facemi kapttim sora geri actim...iki hafta kadar sora iliskisi var yaptim..3 gun sora facesini kapatti ama geriacti 4 gun sonra..artik yeni sevgilisiyle resmini koymuyor..biri var facede bi haftadir bana yaziyor 3 kere arkadaslik gondrrdi kabul etmiyorum.yinede israrla cok guzelsiniz tnismak isterim fln..tuhaf olan hic arkadasi yok facede...simdiye kadar benimde tanidigim arkadasim olan 2 kisiyi ekledi..onlar onu tanimiyomus sordum sildiler faceden onu...simdide nasil oluyoki yengemi eklemis bu kisi..en son yazmayin fln yazdim iliskisi var bunuda goruyo..yinede cevabi seni tanimak isterim ve yine vbi arkadaslik istegi...yengemi nerden taniyosun yazdim bakalim ne yazicak...

hadi beni tanimiyo benim ozellikle ortak arkadaslarimi nasil taniyor anlamadim..ya ortak arkadaslarimi taniyan ve ismini degistiren biri yada benim exim diye dusunuyorum...cunku exim bu eklenen kisilerin 2sini taniyo? sizce nasil davraniyim? sensin biliyorm deyip zarfmi atiyim yoksa hic cevap yazmiyimmi artik ? cunku ben facede bukadar israrci gormedim..ne tuhafki iliskisi var yaptiktan 4gun sora oldu bu..eximinde faceden ciktigi gun yada ertesi gun yazmaya eklemeye basladi...ya meraktan catliyo sevgilimle resmim varmi diye eklemek istio yada bu o degil

canım seninki de aynen benimki gibiymiş.ben de senle aynı sorunları çok yaşadım inan ama artık tak etti yemin ederim.ters davranınca sırtımı dönünce etekleri tutuşuyo bi haller oluyo ama ben normale dönünce o da eski haline tabi tembelliğe devam.elinin altında duran bişeye sen olsan ulaşmak istermisin.bunların elinin altında olmamamız lazım canım ben sessizliğe gömüldüm sadece uzaktan izliyorum.önce benim kızdığım şeyleri yazdı bende tık yok sonra engeli kaldırdı bende yine tık yok sonra faceini dondurdu iki buçuk gün bende yine tık yok :))))) bunlar anca böyle harekete geçer işte sessiz kalıcan tepkisiz kalıcan uzaktan ne yapıyo ediyo izlicen :21: bu şekilde aslında onlara da yardımcı olmuş oluyoruz hislerini ayırt edebilmesi için.....bizi gerçekten seviyolarmı istiyorlarmı ancak ulaşamadıklarında, yokluğumuzda anlayabilirler bunu.birde kızlar sürekli unuttuğum bi şey daha var dualarınızı eksik etmeyin nolur.sonrasını da Allah.a güvenin nereye varacak edecek demeyin Allah bi hal yoluna koyar kulunu darda bırakmaz.

Bana bir akıl verin kızlar... Ben beyefendiyi facebook ve twitter'ımdan silmemiştim, çok düşündüm silmeyi hatta burada da çok sordum size ve sonunda silmemeye karar verdim. Eğer silersem umursamış gibi olurum diye düşündüm, zaten sürekli benim gözüme sokacak şekilde hareketleri vardı bu tarz sitelerde yani beni sinirlendirmeye çalıştığı çok açıktı ama ben hiç tepki vermedim ama silmedim de. Ah keşke silseydim... Çünkü ne göreyim az önce kendisi beni her iki sanal ortamından da silmiş, açıkçası çok sinirlendim ama yine de tepki vermiyorum. Ne diyorsunuz bu işe kızlar? Ben onu silmeyi düşünürken onun benden önce davranması gerçekten kötü oldu ama kafaya takmamaktan başka yapacak bir şey yok herhalde... Yine de çok bozuldum ve üzüldüm :2: Keşke pişman olacağı günler gelse de görsem!

sana telefonlaşalım dedi ve sesi çıkmadı öyle mi? işte sana kızıp kırılıp üste çıkabilmen için bi sebep.sessiz kal sende yeni yıl mesajı vs doğum günü mesajı bile atsa sana cv verme meraktan ölecek duruma gelsin hiçbiyerde gözüne görünme yokluğunu farketsin noldu buna desin.asla arkadaş kalma taleplerine olumlu cv vermeyin kızlar çünkü arkadaş kalalım demek aslında ''sen bi köşede dur daha iyisini bulamazsam yine sana dönerim'' demektir.yokluğunu farkedince seni yine aramaya başlayacaktır telefonunu açma.dört beş defa arasın en az daha sonra aç ve resmi konuş.sana telefonlaşalım demiştim neden arayıp sormuyosun neden telefonlarıma bakmıyosun derse ''sen bana telefonlaşalım dedin ama aramadın hem ben seninle arkadaş kalamam bu şekilde bi ilişki içinde olmak istemiyorum seninle, ben mutlu olmak istiyorum mutlu bi ilişki istiyorum (mutlu bi ilişkiyi ondan istemiceksiniz sakın ha sakın onula birlikte olmak birşeyler paylaşmak talebinde asla bulunmayın.mutlu olabileceğim biriyle anlamında kullanmıştım o ifadeyi)....vs vs ondan ne istiyorsan sırala ve kendinden emin bi şekilde konuşup ha sen böyle olmasını istemiyorsan sen bilirsin benim istediğim şeyler bunlar deyip teli kapa...bazen erkekler kendilerine haddini bildiren kızlardan daha çok etkilenirler :) onların da ruhlarında mazoşistlik vardır emin olun :) siz ne kadar kendinden emin kararlı olursanız ve de en önemlisi ne kadar rahat olursanız o hızda yine size döner.kaybetme korkunuzun sizi altetmesine çenenizi çalıştırmasına izin vermeyin.tepkisiz kalın hatalarını anlayıp dönene kadar............

Ayyyy'cım, buradaki bütün tavsiyelerin çok doğru, teşekkür ederim sana. İnsan malesef ne kaybediyorsa bu kaybetme korkusundan kaybediyor keşke. Ah keşke kendimizi tutabilsek de o korkuyu içimizden atıp tavır koyabilsek... Canım yukarıda da yazdım, beyefendi beni face'inden twitter'dan silmiş sağolsun!!! Ne yapayım ben şimdi, hiç tepki vermeyeceğim, madem öyle kendi bilir. Ama neden böyle bir şey yaptı durduk yere ne düşüneceğimi bilemedim. Bana da bir tavsiyede bulunur musun?

hepsne katılıyorum...biz 2 senedir ayrıydık.bu hafta barıştık ama hiç aramayan aradı eski günlerdeki gibiydik.ama iki gündür sesi çıkmıyodu işte soru var falan demişti.bende merak ettim tab napsılsın diye mesaj attım benlemi ilgili bi sorun var neden böle davranıyosun diye.bana yazmışki yalnız kalmak istiyorum bu arada farkettim değişmemeişsin yazmış.ben anlayamadım merak etmekte mi suç oldu sonra yine dedimki sana değer verdiğim için merak ediyorum özür dierim dedim.cevap gelmedi.çok canım sıkıldı.anlayamıyorum.o arayıp sorana kadar sessiz kalıcam.nazlanıyo resmen.kaçan gerçekten kovalanıyo.sizce napmalıyım?

Ayyyy'cım, buradaki bütün tavsiyelerin çok doğru, teşekkür ederim sana. İnsan malesef ne kaybediyorsa bu kaybetme korkusundan kaybediyor keşke. Ah keşke kendimizi tutabilsek de o korkuyu içimizden atıp tavır koyabilsek... Canım yukarıda da yazdım, beyefendi beni face'inden twitter'dan silmiş sağolsun!!! Ne yapayım ben şimdi, hiç tepki vermeyeceğim, madem öyle kendi bilir. Ama neden böyle bir şey yaptı durduk yere ne düşüneceğimi bilemedim. Bana da bir tavsiyede bulunur musun?

canım sen tepkisiz kaldım diyorsun daha ne sebep arıyorsun.adamın derdi senden tepki almak.ortaya çıkasın diye yapıyor büyük ihtimalle bakalım buna da sesi çıkmıcak mı die nabzını ölçüyo bana göre.eğer dediğim gibi seninle uğraşıyoduysa şimdiye kadar bu da yine seninle uğraştığının ilgilendiğinin göstergesi.kendine çekicek ya seni.du bakalım hem hemen ümitsizliğe kapılma.bakalım zaman ne gösterecek.buna da sessiz kalırsan daha ne filmler çevirmeye kalkıcak.az sabır.......

canımmmm çok geç kaldım senin yazdıklarını okumakta ve yılbaşında msj attı bende ona attım.hatta msjlarımızın nekadar sıradanlığından falan bahsettik.sün msjlaşmadık bugün yine majlaştık.yaa ama iyi etmediğimin farkındayım.2.5 ay sonra ilk kez konuşunca aşkından deli divane görünen adam bugün msjlarında yine bana suçlayıcı tavırlar da msjlar attı.te.deki konuşmalarını kıvıracak nerdeyse utanmadan..biz ozaman çok kavga ediyorduk.seni çok seviyorum ama okadar bunaltmışsınki beni kendimi toparlayamıyorum oderece yaa falan yazdı düşün ya.haa bende alttan almadım tabi umursama davrandım ama yüüzgöz olmaya başladık yine ya.ben napayım acil bişe söyleyin lütfen üstelik kendisi beni aldatma rezilliği ile karşıma çıkmış (inkar ediyor tabi)hemde beni suçluyoo.

X