Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

o zaten senı arıyormukı mesaj atıyormukı bence atma ben erkek arakdasının yerınde olsam boyle mesaja sınırlenırdım daha da sogurdum

maj atma diyorsun yani.20gün sonra doğum günüm var napayım senceozaman açayımmı tel.imi yada face.den msj atarsa napayım bilmiyorumm.ya ben bu işin içinden nasıl çıkıcam yaa

maj atma diyorsun yani.20gün sonra doğum günüm var napayım senceozaman açayımmı tel.imi yada face.den msj atarsa napayım bilmiyorumm.ya ben bu işin içinden nasıl çıkıcam yaa

tam dogumgununde acma bılerek actıgını anlar o yuzden ondan once ac bugunlerde ac mesela kutlarsa da tesekur edersın baska bısı demezsn

tam dogumgununde acma bılerek actıgını anlar o yuzden ondan once ac bugunlerde ac mesela kutlarsa da tesekur edersın baska bısı demezsn

işte iki yabancı gibi doğum günü kutlanması çok zoruma gidiyor.dün bi arkadaşım aradı 10gün sonra onun olduğu şehire gidiyor bi seminer için istersen konuşayım dedi.yani benim arkadaşım ama ortak arkadaşımız oda çok samimi.bende bilmemki doğru olurmu dedim.doğru olurmu acaba?benim konuşturduğumu düşünürmü??

işte iki yabancı gibi doğum günü kutlanması çok zoruma gidiyor.dün bi arkadaşım aradı 10gün sonra onun olduğu şehire gidiyor bi seminer için istersen konuşayım dedi.yani benim arkadaşım ama ortak arkadaşımız oda çok samimi.bende bilmemki doğru olurmu dedim.doğru olurmu acaba?benim konuşturduğumu düşünürmü??

dusuneblr belkı belkı d ehıc dusunmez yanı bılemıyorum ama bence cok umursuyorsun acsam telefonumu sunu yapsammı bunu yapsammı belkı de o senı hıc aramadı hıc mesaja tmadı telefonun kapalı olduğunu bıle belkı de bılmıyor onun yerıne duygularını anlatsana sevgılıne bosuna boyle dusunme olursa olur olmazsa olmaz hayır derse hem sen de dusunmezsn artık yanı

dusuneblr belkı belkı d ehıc dusunmez yanı bılemıyorum ama bence cok umursuyorsun acsam telefonumu sunu yapsammı bunu yapsammı belkı de o senı hıc aramadı hıc mesaja tmadı telefonun kapalı olduğunu bıle belkı de bılmıyor onun yerıne duygularını anlatsana sevgılıne bosuna boyle dusunme olursa olur olmazsa olmaz hayır derse hem sen de dusunmezsn artık yanı

canım o duygu anlatmasını yapmadımmı sanıyorsun binleerce kez duygularımı anlattım ona.ama karşımda öle dengesiz bir tablo çiziyorki bende ne yapacağımı bilmiyorum benide dengesiz etti.evet istiyorum diyip istemiyormuş gibi davrandı yok istemiyorum dedi alakayı kestim bu kez hep bana ulaşmaya çalıştııı:KK43:((

Ayrıldığınız kişinin doğum gününü neden kutluyorsunuz?
Arkadaş olarak mı ayrıldınız? O zaman kutlanabilir..
Ama arkadaş kalalım tarzı laflar yoksa kutlamayın bence..
Çok çaresizce duruyor arkadaşlar..
Adam sizden 'Ayrılmış'.. 'Sıkılmış'
Siz doğum günününde arasam mı diye düşünüyorsunuz.
Çok zavallıca..

Benim de 7 senelik ilişkim biteli 2 ay oldu. Adam telefonda 'emin değilim, böylesi daha iyi' dedi ve bir daha aramadı. 7 sene içerisinde kaç kere ayrılıp barıştık ve ben hepsinde perişan oldum. Zavallılıklarımdan bıktım usandım artık.
Lütfen siz de böyle olmayın. Sizi terkeden erkeğin gözünden kendinize bakın. O size ne hissediyor ve siz onun için ne kadar üzülüyorsunuz. Değer mi? Utanç verici değil mi?

Not: Arkadaşlar mesajı son yazılanlara itafen yazmadım.. :KK9: Malum ayrılıkla başetmek için yazıları okurken genel olarak 'doğum gününde arayayım mı?' mevzusu dikkatimi çekti..

Son düzenleme:
canım benim boşver giden gitmiştir önündeki maçlara bak boşversene gelse ne gelmese ne hiç bişey yapma ağırlığını taşı kendini geri çek ve hayatına devam et

kesınlıkle yalvarmamak gerekır yıkılmıs uzulmus ımajı vermemek umursamaz bı tavırla devam etmek gerekır bırılerı de sana ılgı gosterdı mı kıymetını hemen anlarlar malesef

Çok zavallıca..

Benim de 7 senelik ilişkim biteli 2 ay oldu. Adam telefonda 'emin değilim, böylesi daha iyi' dedi ve bir daha aramadı. 7 sene içerisinde kaç kere ayrılıp barıştık ve ben hepsinde perişan oldum. Zavallılıklarımdan bıktım usandım artık.
Lütfen siz de böyle olmayın. Sizi terkeden erkeğin gözünden kendinize bakın. O size ne hissediyor ve siz onun için ne kadar üzülüyorsunuz. Değer mi? Utanç verici değil mi?

Not: Arkadaşlar mesajı son yazılanlara itafen yazmadım.. :KK9: Malum ayrılıkla başetmek için yazıları okurken genel olarak 'doğum gününde arayayım mı?' mevzusu dikkatimi çekti..

Yazdığından çıkardığım en önemli şey benim için empati kurabilmek.Karşımızdaki erkeğin yerine kendimizi koymuyoruz hiç ne büyük hata onun ne düşündüğünü bilmiyoruz ama kafamıza göre takılıyoruz yok o beni şununla görmesn bununla görmesin acaba yanlışmı anlar vs diye düşünüyoruz ne yanlş bir şey oysaki yaptığımız iradeli olmamız gerekir her zaman.

Çok zavallıca..

Yok yok ben anladım şu 7. yılda birşey var:KK1: Zaten 7'yi atlatan evleniyor sanırım...

bende erkek arkdasımdan 1 hafta once ayrıldım daha doğrusu terkedıldım ve bundan 2 gun sonra da bır oncekı erkek arkadasım bana dönmek ıstedı.
bence elinizi vicdanınıza koydugunuzda elimden geleni yaptım diyebiliyorsanız extra bir şey yapmamanız gerekir.ben geri dönen erkek arkadaşımda herşeyi yaptım baktım olmadı bıraktım 1 yıl sonra geri döndü ama ben istemedim.kısacası hiç bir şey yapmamak gerekiyor.son erkek arkadaşımda da yalvardım bile en son 5 gun once bır mesaj attım baktım cevap bıle vermedı.hiç uğraşmam.o da nasılsa tıpış tıpış dönecek.
erkekler böyleler önemli olan yanınızdan uzak kalmayı düşünemeyecek kadar deger veren biri.bu tabi benim düşüncem :)

Sanırım onlara bir şekilde kaybetme korkusunu hissettirmek gerekiyor, ilişki sırasında da ayrılık sonrasında da...

kızlar en son gelişmelri yazıyorum.sabah bi uyandım tel.ime bi sürü msj gelmiş.arkadaşımıa msj lar atmış bu işte arkadaşımın adı ayşe diyelim ayşe bestenin hayatında birimi var yoksa evleniymu falan diye msjlar.buda yok evlenme ben bilmiyom öle bişe falan demiş.işte msjlaşmışlar bi sürü niye böle oldunuz yazık ya falan demiş arkadaşım oda uzun zamandır öleyiz biz bittik gibi am yinede sormak istedim yazmış.suçu bana atmış durmuş beni çok sıktı da işte çok bunalttıda oyüzden aldattım bilmemne oda hangi bunaltma ihanete neden olabilirki falan demiş ama sonuç yok yani bukonuşmalar etrafında saetlerce msjlaşmışlar:KK43:((ne diyorsunuz.bu ne ya

kızlar en son gelişmelri yazıyorum.sabah bi uyandım tel.ime bi sürü msj gelmiş.arkadaşımıa msj lar atmış bu işte arkadaşımın adı ayşe diyelim ayşe bestenin hayatında birimi var yoksa evleniymu falan diye msjlar.buda yok evlenme ben bilmiyom öle bişe falan demiş.işte msjlaşmışlar bi sürü niye böle oldunuz yazık ya falan demiş arkadaşım oda uzun zamandır öleyiz biz bittik gibi am yinede sormak istedim yazmış.suçu bana atmış durmuş beni çok sıktı da işte çok bunalttıda oyüzden aldattım bilmemne oda hangi bunaltma ihanete neden olabilirki falan demiş ama sonuç yok yani bukonuşmalar etrafında saetlerce msjlaşmışlar:KK43:((ne diyorsunuz.bu ne ya

Keşke arkadaşın ben bir şey söyleyemem bu konuda falan deseymiş biraz kıvranırdı ..

canım demiş artık.evet oda iyi olabilirdi ama:KK43:bana suç atıp durmuş salak bunalttıda aldattım yok öle oldu böle oldu.bilmiyorum neyapmaya çalışııyo

Aldatma olmasa haklı olacağı kısımlar olur diye inceler bakardın ama aldatmış ve aldatmanın hiç bir geçerli nedeni olamaz ..

Merhaba herkese,
Sevgilim isviçre de yaşayan, ilişkiye başladığında başaracağımıza deli gibi inanan ve beni de inandıran , beni kamerada her gördüğünde ağlayan , günde on kere msj ve mail atan, oraya gelmem için bana biletler alan biriydi . yani deli divane . ilişkimizin son bir ayında ordan geri döndüğümün ilk günü tavrı değişmeye , bu uzaklığın canını çok yakmaya başladığını söledi . ve bölece de o kötü süreç başladı . msjları mailleri azaldı ve ben de tepki gösterdim. sorunlar oldu. en son gidişimde orda problem yaşadık .ama o artık tanıdığım adam deildi . bu arada 30 lu yaşları aşkın insanlarız ikimizde. orda çok ağladık ve neredeyse ayrılacakken iki gözümüz iki çeşme yapamadık . güzel 4-5 gün daha geçirdik ve ben buraya döndüm.. o da ailesinin yanına gitti almanyaya . ertesi gün tekrar sviçreye döndü .

Döndüğümün ilk günü çok soguk mail aldım . ve haliyle sorguladım . karışık duygular içindeymiş .. inanamadım..ben sorguladıkça o bunaldı . ertesi günün akşamı kamera açmak istemediğini biraz zaman istediğini söledi . ama bir cümle ile .. ben de nasıl bu hal aldığını ve neden zaman istediğini anlamadığmı belirten yazılar yazdım . tek yazdığı lütfen zaman ve sinirli şekilde. .o gün öle geçti ve o haftayı sadece ağlayarak , mailler atarak ,mesajlar yazarak geçirdim. çünkü inanmak imkansızdı . benim için salya sümük ağlayan adam bir anda gitmişti ..ona gelmek ve yüzyüze konuşmak istiyorum . cevp yazmadı ..

Dayanamadım tabi deli gibi seviyorum . 2. hafta tekrar gittim ve ona da haber vermedim. iş çıkışını bekledim. çıkmadı ben içeri girdim . yıkıldı ,sevindi , şok oldu , sarılmaya çalıştı vs .. ( bu arada evde bana ait şeyleri atmış, hediyemi de rafa kaldırmış) bir milyon tuha f davranış .. gece boyunca ağladı bir türlü karar veremedğini, hayatının en güzel anlarını yaşadığını ve kimseyle yaşayamayacağına emin olduğuınu ama diğer yandan , yaşadığımız küçük problemler ve bu uzaklık , kültür farkı , dil vs.. çok zorlaşmaya başladı herşey dedi ..buraya benigeri almaya mı geldin dedi. evet dedim .çok ağladı . görseniz. ayrılmaaz dersiniz. ama bana yarın git dedi ağlayarak . zaman ver ama emin de deilim o zaman sonunda ne yaparım dedi .. git dedi ama zaman ver . hyır dedim.. ertesi gün uçakta sorun oldu gidemedim . kalmak zorunda kaldım . kalmamdan hoşlanmadı . çok zor bir durum olduğunu napcaını bilemediğini söledi . sürekli veda etmek istemiyormuş çok acı çekiyormuş .. falan .. nese döndüm ben .. geldim. ve geldiğimden beri hiç bir ses yok .. face ilk hafta beni bloklamıştı zaten . paylaşımlarını göremiyordum . ben silmemiştim ama . 2 gün önce arkadaşlardan beri sil ya dedi siliverdi .. silmek istememiştm halbuki . :/

Şimdi napıcağımı bilemiyorum . gitmeden evde ona onu sevdiğimi ve fikrini değiştirmesini beklediğimi yazdım . geldiğimden beri hiç bir şey yok .. Onu sevdiğimi ve beklediğimi biliyor. Sizce ona son bir mail yazmalımıyım şimdi .. ? ..

yani onu beklediğimi bilmesi mi iyi yoksa umudumu kestiğimi mi bilmesi ?
Hangi yolla geri gelir bilmiyorum ...
Çok üzülüyorum . .

Erkekler genelde net oluyolar böyle konularda. Eğer git istemiyorum diyorlarsa gerçekten bunu söylemiştir. Ki face ten seni bloklaması da bunu gösteriyor.

X