Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

aramayın sormayın,arasa açmayın geri gelır muhakkak,yazıyorum buraya hatta yazdım :)

Düşüncem...
Bence aklını çelmişler.. Artık ne ile doldurmuşlarsa aklını...
Sorunu bulman ve inandırman lazım..

erkek arkadaşımın çok zor bir kişiliği var. Ak dediğine bidaha kara demez. Ve çok sinşrli bi yapısı var. Ben aradğımda tlfnu açıyor düzgünce konuşuyorz. Ama ben o dönüpte konuşmak isteyene kdr aramamaya karar verdim. Onada söyledim bunu. Böyle birisi geri dönermi

gidenı asla gerı getırmeye calısmayın bence defalarca denedım kendı kendımı kandırdım olmuyor yıne bıtıyor zamanla her sey gecıyor zaten

qiden ya birileriyle oluyor öyle geliyor yada soğuyor..aman hiç gelmesin bölesi..

qiden ya birileriyle oluyor öyle geliyor yada soğuyor..aman hiç gelmesin bölesi..

kızlar 218inci sayfaya kadar okudum tek tek ve gercekten yazılanların hepsi aynı aslında ve katılıyorum her birine.. siz terkedilmissiniz pekiiii bişi sormak istiyorum terkeden ben oldum bi hafta önce ayrı şehrdeyiz en son mail attım cevap vermedi tabi ben kesin konustum bitti fln diye
yani terkedilen erkekse döner mi? yani bana cevapta vermedi umutlanmak istemiyorum ama yıne de bekliyorum ve hala seviyorum :KK43:

kızlar 218inci sayfaya kadar okudum tek tek ve gercekten yazılanların hepsi aynı aslında ve katılıyorum her birine.. siz terkedilmissiniz pekiiii bişi sormak istiyorum terkeden ben oldum bi hafta önce ayrı şehrdeyiz en son mail attım cevap vermedi tabi ben kesin konustum bitti fln diye
yani terkedilen erkekse döner mi? yani bana cevapta vermedi umutlanmak istemiyorum ama yıne de bekliyorum ve hala seviyorum :KK43:

terkedılen donermı hıc.adı ustunde gıden sensın kalan o..dönus yapan gıdendır kalan nereye dönsun o zaten beklıyo

terkedılen donermı hıc.adı ustunde gıden sensın kalan o..dönus yapan gıdendır kalan nereye dönsun o zaten beklıyo

haklısınız ama istemeyerek yaptıgım bi anlık öfkeyle olan bişeydi bi cevap gelmediğinden ümidimi kesmiyorum hani belki yazar arar diye :KK43: şimdi ben aramak istesemde o reddeder yada açmaz diye korkumdan susuyorum çok kötü bi durum bu yaa :KK43::KK43:

haklısınız ama istemeyerek yaptıgım bi anlık öfkeyle olan bişeydi bi cevap gelmediğinden ümidimi kesmiyorum hani belki yazar arar diye :KK43: şimdi ben aramak istesemde o reddeder yada açmaz diye korkumdan susuyorum çok kötü bi durum bu yaa :KK43::KK43:

ara bnce boyle umıt ederek olmaz ara sonucunu gor ne kaybedersin

kızlar bir arkadas vasıtasıyla tanıstım biriyle ...bir ay görüştükten sonra aileler de karıstı işin içine evimize geldiler babamdan biraz görüşelim diye izin istediler..ayulnı sehırde yasamadıgımızdan haftada ya da ıkı haftada bır gorusuyorduk bir hafta sonra geldiğinde evlenme teklif etti kabul ettım hersey cok hızlıydı ama mutluydum hemen gıdıp yuzuklerımızı aldık bir hafta sonra nişanlanalım dedık o gitti... gereken alısverıslerı yap ben sana para gonderırım dedı herneyse ben delı gıbı alısverıs falan kostururken bi telefon ailem istemiyor evliliğimizi ben de atısmaktan sıkıldım dedı öyle sok oldum kı bısey dıyemedım hakkını helal et dedı etmıyorum dedı ınsanları arayayım o zaman ıptal edeyım dedım tamam dedı.... o gunden berı bogazımda bır yumru göğsümde bir agırlık var kızlar ..ailesi istemıyorsa bıle hıç yansıtmamıstı ben hersey gulluk gulıstanlık gıbı bulutların ustundeydım yere cakıldım..neden ıstemıyo aılen dedıgımde detaylara gırmek ıstemıyorum dedı ...bu benı daha cok uzdu acıklamaya bıle gerek gormeden 3 dklık bı tlf la herseyı bıtırdı...düne kadar sessız kaldımm yazmadım aramadım ama dun uzun bı mesajda ne hıssedıyosam yazdım neden yaptın bı acıklama bıle yapmadın aılen neye karsıydı bu kadar arkamda duramayacagın sey neydı benı pavyondan mı cıkaracaktın kı aılene karsı yanımda duramadın gıbı cevap vermedı...simdi pişmanım yazdığıma... ne yapmalıyım?

ah nerden başlsm ne etsem:))şimdi çok sevdiğim biri var hala var öyle ilşki yaşamyn biride değilim 3senlk 7senlk ilşklerimde oldu ama tınlamadım bile hiç ayrıldığımda çattık kara sevdaya anlıcağınz sevdim işte ayrldğmz 2aya yakn oldu beni face den sildi hiç sevmediğim insanları ekledi erkeklerin uçkuru muhabbeti vardır ya birde malum yaz dönemi bu seviyorum derkn 2gün sonra sevmyrm dedi kaldm öylece üstme titriodu ediodu tabi biz kızlar gbi bende aynı şeyi yaptm ardm ağldm kızdm snirlendm daha 20gündür falan hiç arayıp sormyrm rüyama grdiğnde bütün günüm mahfoluo 6ay çok güzel geçti çok da tartştğmz oldu şimdi ne olr ben bilmyrm geri döner mi ne yapmalym sevyrm işte inkar edlcek bişi yok pişman olur mu hep geri dönecek gibi geliyor ama bilemiyorum

evet benim erkek arkadasım yengeç burcuydu.yengeç burçlarıyla ilgili bir yığın şey okudum ama ayrılma döneminde ve sonrasında nasıl davrandıklarıyla ilgili bişey bulamadım.biz evlenmeye karar vermiştik istemeye geliceklerdi.tartıştık ve ayrıldık.2 yıllık bir ilişkiydi bunun 1 senesi uzaktan yürüyordu.ayrılalı 9 gün oldu ve herhangi bir iletişim kurmadık o gunden beri sessizim.face msn gibi sanal yollardan da herhangi bir şey yapmadım.yengeç burçlarıyla ilgili bilgisi olanlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz.ben sessiz kaldım ama doğrumu yapıorum bilmiorum.fikirlerinizi bekliorum...

evet benim erkek arkadasım yengeç burcuydu.yengeç burçlarıyla ilgili bir yığın şey okudum ama ayrılma döneminde ve sonrasında nasıl davrandıklarıyla ilgili bişey bulamadım.biz evlenmeye karar vermiştik istemeye geliceklerdi.tartıştık ve ayrıldık.2 yıllık bir ilişkiydi bunun 1 senesi uzaktan yürüyordu.ayrılalı 9 gün oldu ve herhangi bir iletişim kurmadık o gunden beri sessizim.face msn gibi sanal yollardan da herhangi bir şey yapmadım.yengeç burçlarıyla ilgili bilgisi olanlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz.ben sessiz kaldım ama doğrumu yapıorum bilmiorum.fikirlerinizi bekliorum...

canım benim yengeç sevgilim birkaç ay sonra eşşekliğini anlayıp dönmüştü hatta ondan sonra her 3 ayda bir şansını denedi ama ben bir kere yol verdi mi tamamdır:) Allah döndürtmesin!!

Benim erkek arkadasım biras uc noktacıydı yani biras kavga etsek sanki deli gibi kavga ediyoruz gibi davranırdı.ayrılıktada ilk adımı atmadı hiç.daha öncekilerde ben adım attım ve barıstık.ama simdiki kavgamız baya ciddiydi. simdi ne yapmalıyım sizce

Bizde ayrılalı yaklaşık 1 ay oluyor. hiçbir neden yokken beni çok severken benden ayrıldı çünkü ilerde beni çok üzecekmiş bunu görebiliyormuş.

3 yıldır birlikteydik ailelerimiz tanışıyordu sürekli beraberdik. aynı okuldan mezun olduk ve beraber birşeyler yapmayı planlıyorduk...

ayrıldıktan bir hafta sonra bir arkadaşımın zoruyla mesaj gönderdim keşke göndermeseydim. ayrılığımızın altında yatan başka bi neden mi var diye kısa bir mesaj gönderdim ve bana yemin etti başka hiçbir neden yok dedi. ona onu çok özlediğimi yazdım ve bana biz artık ayrıldık lütfen bu tarz mesajlar gönderme misali bir cevap attı ama çok ağırdı. sanki ona büyük bir kötülük yapmışım gibi. sanki ayrılan benmişim gibi.

neyse en son buna kısaca iyi olduğumu ve onunda hayatında herşeyin iyi olmasını dilediğimi belirten bir mesaj attım ve bana cevap vermemesini istedim çünkü yine ağır bi mesaj atar ve bunu kaldıramam diye korktum. :KK43: o da cevap vermedi... beni nedensiz ve hiçbir sorunumuz yokken beklemediğim bir anda bıraksa bile ona kıyamıyorum. sadece çok ama çok kızıyorum. ilk günlerde şoktaydım sanırım ve idrak edememiştim çok üzülmüyordum.

Ama şu anda deli gibi üzülüyorum ve sürekli ağlıyorum. yakında geçicek diye umudediyorum... tek isteğim bana mesaj atması çok özledim pişmanım tarzı şeyler demesi ve benim buna karşılık olarak artık olmaz demem. inşallah bigün mesaj atar.

Sizce atar mı kızlar?:KK5:

atar canım fakat 2 ay kadar süre ver kendine..kendine engel ol asla bişi yapma..görüceksin arıcak 2 aya kadar ..
ama sen sakın hiç birşey yapma..

X