Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

kızlar merhaba.. bu konuya uzun süredir cevap yazılmamış sanırım ama ben yine de içimi dökmek istiyorum.. 1 senelik bir ilişkim vardı. ara sıra her çiftte olduğu gibi tartışırdık. son tartışmamızda ( yaklaşık 1,5 ay oluyor ) soğudum senden dedi ve gitii.. farklı bişey olmamıştı.. yada o güne kadarki tartışmalar üzerinden yılgınlığına dair herhangi bişey de sezdirmemişti.. o yüzden bi anlam veremedim sanırım ve aramaya devam ettim.. bikaç gün sonra barıştık güya. hatta gayet de iyi davrandı bi gece ( ayrı yerlerdeyiz o yüzden ancak telde filan görüşebiliyoruz).. ertesi gün yine yok olmuyo soğudum ben dedi.. bikaç gün daha sırf nedenini anlayabilmek için ara ara görüştük.. hiçbi zaman kötü bişey söylemedik birbirimize.. kesinlikle 3. birinin olduğunu da düşünmüyorum.. ama son zamanlarda kendi problemlerimden dolayı onu biraz sıktım belkide.. başlarda o benim peşimden koşardı. korkuyorum beni bırakıcaksın bir gün derdi. giderken bile aynını söyledi korkum hiç geçmedi bu kadar zaman die. sanırım bu yüzden ben onu terketmeyim die o beni terketti :)) neyse sonuç olarak ben toplamda 2 hafta uzattıktan sonra aramayı bıraktım. bidaha da rahatsız etmem seni dedim. nerdeyse 4haftadır da hiç aramadım. oda beni aramadı.. ilk zamanlar çok kötüydüm.. ama zamanla geçiyo hakkaten.. şimdilerde ara ara sinir krizi geçiriyorum :KK43: ve hala buna bi anlam veremedim.. okul zamanlarında bi ilişkisi olmuş. anlatmıştı bana. ondan da aynı şekilde ayrılmış. ama o kız bunu aramayı hiç bırakmamış nerdeyse 6 ay.. sonrasında da numarasını değiştirerek kesmiş alakayı.. ben o yüzden sizlerin de tavsiyesiyle biraz rahat bırakmaya karar verdim.. sonuç ne olacak bilmiyorum.. umarım bian önce atlatırım..

dönüyor cnm Allaha sığın dua et sürekli ya vedud ya cami esmasını günde 4000 kez oku.2 ay olunca bir mesaj at bakalım tepki nasıl

inşallah canım ya :KK43: sürekli dua ediyorum zaten hayırlısıysa dönsün deilse de çabuk atlatayım die. başka elden bişe gelmiyo..

daha tam dönmedi ama görüşmeye başladık dua edin bana da inş daha iyi oluruz da barışıp evimize döneriz.

herkesin Allah kalbine göre versin

2 YILLIK SEVGİLİMDEN AYRILDIM ASKERE GİDECEKDİ SİZCE BEİ ASKER PSİKOLOJİSİ İÇİN Mİ BIRAKTI ? ACİL YORUMLARMISINIZ

askerde çok ihtiyacı olacak merak etme arar baktın aramıyo bir iki ay sonra sen ara.ne zaman ayrıldı ki?

Arkadaşlar bu konuyu başka bir başlıkta açtım ama kimse tek bir şey yazmadı, fikirlerinize ihtiyacım var lütfen...Erkek arkadaşımla sadece 7 aydır birlikteydik ama gerçekten çok güzel bir ilişkimiz vardı. Ruh eşi gibiydik başlarda. Ancak son 1 aydır çok fazla tartışıyorduk. Ortada büyük bir sorun yoktu ama çok küçük şeyler büyüyüp bizi yıpratıyordu. Aslında iki taraf da hatalıydı. 10 gün önce zaman istedi, ben de kafasını toplaması için bu zamanı verdim ona. Bugün görüşmek istedi, oturduk biraz sorunları konuştuk sonra ayrılmak ve beni kaybetmek istemediğini bu yüzden kopmamak adına tekrar görüşmeye çağırdığını söyledi. Ancak henüz eskisi gibi olmaya ilişkiye devam etmeye güç bulamıyormuş. Biraz daha zaman istediğini ama beni kaybetmek de istemediğini söyledi. Geçen 10 gün ve belirsizlik bana çok zor gelmişti. Ben de düzeleceğine inandığımı ama tekrar zaman veremeyeceğimi söyledim. Israrcı oldu tekrar tekrar zaman istedi, kabul etmedim. Ayrıldım. Sonuçta ben çaba harcamaya hazırken onun hazır olmaması benden soğumuş olması kırdı beni. Şu an kaldığımız yerden devam edersek yine aynı sorunlar olacağını söyledi ama bitirmek de istemiyormuş. Başka biri olmadığından da eminim. (Hiçbir zaman %100 emin olamasanız da bilirsiniz işte bir şekilde.) Daha fazla belirsizliğe katlanamazdım. Belirsiz bir süre onun duygularının canlanmasını bekleyemezdim. Bunu ona da söyledim ve o istemese de bitirmek zorunda kaldım ama beni yarı yolda bırakan aslında o oldu.Ne düşüneceğimi bilmiyorum. Doğru mu yaptım? Herşey buraya mı kadarmış? Pişman değilim ama çok canım yanıyor elimde değil.

Arkadaşlar bu konuyu başka bir başlıkta açtım ama kimse tek bir şey yazmadı, fikirlerinize ihtiyacım var lütfen...Erkek arkadaşımla sadece 7 aydır birlikteydik ama gerçekten çok güzel bir ilişkimiz vardı. Ruh eşi gibiydik başlarda. Ancak son 1 aydır çok fazla tartışıyorduk. Ortada büyük bir sorun yoktu ama çok küçük şeyler büyüyüp bizi yıpratıyordu. Aslında iki taraf da hatalıydı. 10 gün önce zaman istedi, ben de kafasını toplaması için bu zamanı verdim ona. Bugün görüşmek istedi, oturduk biraz sorunları konuştuk sonra ayrılmak ve beni kaybetmek istemediğini bu yüzden kopmamak adına tekrar görüşmeye çağırdığını söyledi. Ancak henüz eskisi gibi olmaya ilişkiye devam etmeye güç bulamıyormuş. Biraz daha zaman istediğini ama beni kaybetmek de istemediğini söyledi. Geçen 10 gün ve belirsizlik bana çok zor gelmişti. Ben de düzeleceğine inandığımı ama tekrar zaman veremeyeceğimi söyledim. Israrcı oldu tekrar tekrar zaman istedi, kabul etmedim. Ayrıldım. Sonuçta ben çaba harcamaya hazırken onun hazır olmaması benden soğumuş olması kırdı beni. Şu an kaldığımız yerden devam edersek yine aynı sorunlar olacağını söyledi ama bitirmek de istemiyormuş. Başka biri olmadığından da eminim. (Hiçbir zaman %100 emin olamasanız da bilirsiniz işte bir şekilde.) Daha fazla belirsizliğe katlanamazdım. Belirsiz bir süre onun duygularının canlanmasını bekleyemezdim. Bunu ona da söyledim ve o istemese de bitirmek zorunda kaldım ama beni yarı yolda bırakan aslında o oldu.Ne düşüneceğimi bilmiyorum. Doğru mu yaptım? Herşey buraya mı kadarmış? Pişman değilim ama çok canım yanıyor elimde değil.

Çok küçük şeyler büyüyüp bazen ayrılık sebebi olabilir. Erkek arkadaşın gerçekten bunalmış olabilir, gerçekten ayrılmayı istememiş olabilir. Ne kadarlık bir zaman istiyor? Bu zamanı beraber konuşarak da geçirebilirsiniz, muhtemelen kafası karışmış başka bir sorunu da olabilir seni sevdiğine eminsen. Seni seviyorsa zaten hiçbir şekilde senden vazgeçmeyecektir, ayrılmış bile olsanız kafasını toplayınca sana geri döner, merak etme. Ama sadece bunalmışlık hissiyle senden vazgeçebiliyorsa sevgisi de azalmış ya da bitmiş demektir. Yerinde olsam galiba istediği zamanı ona verirdim ama net bir tarih isterdim, sessiz kalırdım bu süre içinde. İkinci kez zaman istemesi seni kırmış anlıyorum ama yine de pişman olma. Gerçekten seni seviyorsa sana geri dönecektir. Kendini suçlu hissetme ayrıldığın için çünkü onun bu ayrılıkta seni suçladığını zannetmiyorum sorunun kendisinden kaynaklandığının farkındadır.

Çok küçük şeyler büyüyüp bazen ayrılık sebebi olabilir. Erkek arkadaşın gerçekten bunalmış olabilir, gerçekten ayrılmayı istememiş olabilir. Ne kadarlık bir zaman istiyor? Bu zamanı beraber konuşarak da geçirebilirsiniz, muhtemelen kafası karışmış başka bir sorunu da olabilir seni sevdiğine eminsen. Seni seviyorsa zaten hiçbir şekilde senden vazgeçmeyecektir, ayrılmış bile olsanız kafasını toplayınca sana geri döner, merak etme. Ama sadece bunalmışlık hissiyle senden vazgeçebiliyorsa sevgisi de azalmış ya da bitmiş demektir. Yerinde olsam galiba istediği zamanı ona verirdim ama net bir tarih isterdim, sessiz kalırdım bu süre içinde. İkinci kez zaman istemesi seni kırmış anlıyorum ama yine de pişman olma. Gerçekten seni seviyorsa sana geri dönecektir. Kendini suçlu hissetme ayrıldığın için çünkü onun bu ayrılıkta seni suçladığını zannetmiyorum sorunun kendisinden kaynaklandığının farkındadır.
Çok teşekkür ederim. Kendimi çok kötü hissettiğim bir anda yorumun bana güç verdi. Umarım sevgisi bitmemiştir ve döner.

Çok teşekkür ederim. Kendimi çok kötü hissettiğim bir anda yorumun bana güç verdi. Umarım sevgisi bitmemiştir ve döner.

Rica ederim, ben de aynı durumdayım, 3 ay önce terk edildim :) Benimki de ayrıldıktan sonra bazı reaksiyonlar gösterdi ama pişman mı değil mi bilmiyorum hala. Benim durumum daha umutsuz :) Hatta bu da benim konum, belki sen de bana fikir verirsin :110:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/terk-edilenler-arasina-1.900226/

Erkek ayrıldıysa, onu aramamak onsuz da yapabildiğini göstermek onu geri getirir bence, erkek kadının ayrılınca da hayatına eskisi gibi devam ettiğini görünce bunu çekemez, hırs yapar. Nasıl bensiz mutlu olur, oysa ki ben bulunmaz Bursa kumaşıydım falan gibi triplere girer ve büyük ihtimalle de geri döner... Kadın ayrıldıysa zaten geri dönmesini istemiyor demektir...
hahahahahaha bursa kumaşı :KK70: :KK70: aynen ya bu erkekler neden böyle.. bendede var bitane hemde çocugumun babası... :KK43: o olmasa açlıktan öleceğimi düşünüyor...

bende ayrılıyorum dava açıldı bir ara görşmeye başladık 3 aydır ayrıyız 1 ay konuştuk şimdi 1 aydır dogru duzgun aramıyor yazmıyor annesini ve kardeşini dinliyor ama artık bende aramıyorum yazmıyorum bakalım ne olacak ::/

Kizlar. Benim 7 ay bi iliskim oldu cok iyi anlasiyorduk hic bir sorunumuz yoktu. Ben iliskimi uzatmak istemedm sözlenelim filn dedm. O buna yanasmadi. Eskisi gibi cokta ilgili degildi. Ve bu konuyu yüz yüze konustuk ondan kesin bi cvp istedm. Beni sevdgini ama emin olamadigini mantigi kabul ettigini ama kalben birsy eksik oldgunu söyledi. Beni kaybetmek istemedgi icin bunu daha önce diyememis ama soguk davranmis. Filan. Direk yüzüme seni istemiyorum seni sevmiyorum demedi. Sonradan msjda olamayacagini söyledi. Onu cok sevdgimi onun icin hersey yaptigimin hep farkindaydi. Senin gibi birini bulamayacagimi biliorm dedi. Ama yinede bitirdi. Ilk gün yalvardm birakma dedim ama bunun bi faydasinin olmadgini biliorum. Suan sessiz kaliyorum. Durduk yere hic bi sebep yokken ayrildi. Bi kere bile kavgamiz olmamisti. Sizce geri dönermi?

Bende bi müddet yazmamayi düsünüyorum. Cok üstüne düstüm simarttim farkindaym. Oda ne yaptgini bilmiyor bence dengesizce davraniyo. Benimle ilgili kesin karar veremeyince kolay yolu secti bitirdi. Ya bugn evet desem aileler tanissa sonra vazgecersem daha kötü olur dedi. ikimizde ayni sehirde kaliyoruz okuyoruz. Kütüphanede karsilasma olasiligi var. Ama görmezden gelcem :KK43:

Ne gideni geri getirmeye uğraşıyorsunuz..Bırakın oldukları yerde kalsınlar.. Sevselerdi hiç gitmezlerdi.. Dönse de hiçbirşey eskisi gibi olmuyor sadece tam anlamıyla ayrılığı ertelemis oluyorsunuz.. Allah iyilerle ,değer bilenlerle karşılaştırsın..

Bir giden varsa ortada en çok dönme isteği sen onsuz hayatına devam etmeye yeni arkadaşlar yeni heyecanlar yaşamaya başladığında gerçekleşiyor evlenip bırakan kişi bile 1 hafta oldu daha aradı özlediğini bensiz olmadığını söyledi ne denirki..

X